Dogecoin do të ndihmojë qentë e vërtetë - strehimi i kafshëve në Çikago tani pranon kripto

"" Ne aspirojmë të kontaktojmë me lagjen e kriptomonedhës, e cila mund të ndihmojë në ruajtjen e së ardhmes së mirëqenies së kafshëve në Çikago, si dhe në ruajtjen e jetës së kafshëve shtëpiake, "" pohoi PAWS Chicago CEOSusanna Homan

Dogecoin do të ndihmojë qentë e vërtetë - strehimi i kafshëve në Çikago tani pranon kripto

PAWS Chicago, një kompani e shpëtimit të kafshëve në qytetin mesperëndimor që synon që vendet e shenjta të heqin dorë nga përdorimi i vetëvrasjeve të ndihmuara për macet e saj rezidente si dhe qentë, tani po miraton kontributet e kriptove.

Në një deklaratë të së martës, PAWS Chicago pohoi se sigurisht që do të miratonte Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Dogecoin (DOGE), si dhe simbole të ndryshme të tjera për të mbështetur procedurat e tij para krijimit të objektit të tij të ri të kujdesit shëndetësor për macet e pastrehë. si dhe asdogs Kompania me të vërtetë shpreson të synojë "një treg të teknologjisë me dashamirës të mundshëm", duke reklamuar kontribute kripto me tabela elektronike duke përfshirë një qen të përkëdhelur që kap lazer nga sytë e tij.

Sipas kompanisë, kontributet e kriptove mund të përdoren për më shumë objektivat e saj për të ulur shumëllojshmërinë e kafshëve shtëpiake të eutanizuara në Shtetet e Bashkuara duke pastruar dhe sterilizuar kafshët e vogla, si dhe qentë PAWS Chicago pohuan se në të vërtetë ka ofruar 300,000 trajtime të tilla kirurgjikale. 25 vjet procedurë, duke ndihmuar në zvogëlimin e shumëllojshmërisë së kafshëve shtëpiake të pastreha të eliminuara në vendndodhjen e Çikagos me 91%. Objektet krejtësisht të reja të objektit klinik për të rritur iniciativat e tij për të shpëtuar kafshët shtëpiake.

"Ne aspirojmë të kontaktojmë me lagjen e kriptomonedhës që po zgjerohet, e cila mund të ndihmojë në ruajtjen e së ardhmes së mirëqenies së kafshëve në Çikago, si dhe në ruajtjen e jetës së kafshëve shtëpiake," pohoi CEO e PAWS Chicago Susanna Homan.

Related: Ekipi zyrtarisht përmirëson Fondacionin Dogecoin pas 6 vjetësh

Qeni i famshëm i kafshëve prapa detyrës Dogecoin ishte një Shiba Inu japoneze në një meme të preferuar nga viti 2013. Që nga ajo kohë, DOGE në fakt është zgjeruar si në tërheqje, e shtypur shumë nga numrat e përbërë nga CEO i Tesla Elon Musk, si dhe dimensioni si kosto u rrit nga shumë më pak se një qind në nivelin më të lartë të të gjitha kohërave prej $ 0.68. Në momentin e revistës, kostoja e shenjës është 0.29 dollarë, pasi ka rënë në të vërtetë 8% në 24 orët e fundit.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju