Elon Musk dhe Mark Cuban e shohin Dogecoin si kriptomonedhën më të fortë për pagesa

Elon Musk dhe Mark Kuban e shohin Dogecoin si kriptomonedhën më të fortë për pagesa

Tesla dhe gjithashtu CEO i Spacex Elon Musk dhe pronari miliarder i grupit NBA Dallas Mavericks, Mark Cuban, në të vërtetë kanë vërtetuar idenë e tyre se kriptomonedhës meme dogecoin është “& ldquo; më të mirë & rdquo; kriptovaluta kur ka të bëjë me shpenzimet për produkte dhe gjithashtu zgjidhje. (*) promovoi DOGE në një takim me CNBC

Kuban onMake It Friday se dogecoin është “& ldquo; një mjet që mund të përdoret për prokurimin e produkteve dhe gjithashtu zgjidhjet, ”& rdquo; ai pohoi: Vënia në dukje e lagjes për doge është më e mira kur ka të bëjë me përdorimin e saj si një medium qarkullues.

Për të

Duke u përgjigjur '& rsquo; Komenti në lidhje me dogecoin, (*), që në disa raste quhet kubanez, cicëroi: "& ldquo; Unë & rsquo; e kam deklaruar këtë për ca kohë. "& rdquo; Musk, Dogefather deklaroi ndihmën e tij për dogecoin duke transformuar imazhin e llogarisë së tij në një fotografi të

Elon Musk dhe Mark Kuban e shohin Dogecoin si kriptomonedhën më të fortë për pagesa

Në korrik qeni i përkëdhelur që qëndron përMusk Shiba Inu technoking vërtetuar kohët e fundit se ai posedon dhe gjithashtu me siguri nuk do të ofrojë dogecoin e tij. Fëmijë fëmijë Doge, X Æ & AElig; A-12, posedon gjithashtu disa DOGE. Tesla, e Tij në fakt ka promovuar gjithashtu përmirësime të mëtejshme. Musk '& rsquo; sDoge filloi të miratojë dogecoin në

Kuban Mavericks pas kësaj, i famshmi i Marsit në fakt e ka ekspozuar atë “& ldquo; shitje të konsiderueshme ”& rdquo; në fakt janë bërë me DOGE. Meqenëse nxiti gjithashtu hostin e shquar të programit të bisedave Shark Tank ta miratonte atë në dyqanin e tij. Ai motivoi përdorimin e dogecoin për shlyerje shtesë, Ellen Degeneres shkroi në Twitter.

Për këtë Kubani me siguri do të bëjë një deklaratë unike në lidhje me dogecoin. E enjtja e quajti atë "& ldquo; një shitje mallrash të sezonit veror me tarifa unike për ata që paguajnë me dogecoin. ”& rdquo; Individët e Mavericks ndryshojnë me Ai dhe gjithashtu

Disa mbi cilësinë e dogecoin, duke theksuar se kripto meme ka një furnizim të pakufizuar. Kuban, debati i pakufizuar i furnizimit nuk e zvogëloi Musk '& rsquo; s interes për Megjithatë.Cuban '& rsquo; bashkë-yll në Doge,

Lexo artikullin:  Vitalik: 'Më i sigurt për bashkimin' pas azhurnimit të suksesshëm të Londrës në ETH

Cuban O '& rsquo; Shark Tank, megjithatë, është ndër ata që nuk janë aq të çmendur për kriptovalutën meme. Kevin kohët e fundit pohoi se ai me siguri nuk do të blinte dogecoin. “& Ldquo; Unë vesh & rsquo; mos e kuptoni pse dikush me siguri. " & rdquo; O & rsquo; Leary përfshinte: & ldquo; Ai ju mendoni për diçka si dogecoin, që '& rsquo; Nuk ka shumëllojshmëri nga ajo që ka shumë të ngjarë për Leary dhe gjithashtu vendosjen e parave tuaja në të kuqe ose të zezë. Kur '& rsquo; suppshtë një supozim i pastër.

ju pajtoheni me Finder dhe gjithashtu

Bëni lidhje me dogecoin? Elon Musk ne e kuptojmë në zonën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Mark Kuban

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju