Elon Musk e quan problemin e Dogecoin të Binance 'të dyshimtë' - thotë se po e ngre çështjen në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE

Elon Musk e quan problemin e Dogecoin të Binance 'të dyshimtë' - thotë se po e ngre çështjen 'në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE'

CEO i Tesla, Elon Musk, në fakt ka rritur shqetësimet në emër të mbajtësve të dogecoin në lidhje me problemin aktual DOGE në shkëmbimin e kriptomonedhaveBinance Çështja shkaktoi shumë blerje të pasakta dogecoin me disa individë që raportuan se llogaritë e tyre ishin akulluar.

Musk, i cili shpesh përmendet si Babai Doge, pyeti CEO i Binance Changpeng Zhao (CZ), &#x 201C;Çfarë &#x 2019; po vazhdon me konsumatorët tuaj Doge? &#x 201D; Ai përfshiu, &#x 201C;Tingëllon joetike. &#x 201D; Tweet-i i tij mori shumë fokus. Në kohën e shkrimit, në fakt ka marrë 4.5 K vërejtje dhe gjithashtu të tilla si 24.1 K herë.

Elon Musk e quan problemin e Dogecoin të Binance 'të dyshimtë' - thotë se po e ngre çështjen në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE

Si Zhao ashtu edhe autoritetet që Twitter përfaqësojnë, iu përgjigj Binance menaxherit të Tesla.

Llogaria e Binance ndryshonte me Musk në lidhje me rrethanat që ishin joetike. &#x 201C;Jo, jo joetike &#x 2014; thjesht irrituese dhe gjithashtu ne &#x 2019; po punon për të, &#x 201D; shkëmbimi &#x 2019; Llogaria kryesore e krijuar, duke e drejtuar CEO të Spacex në një varg shtesë me një përshkrim të plotë të rrethanave që ngarkoi më parë.

&#x 201C;Origjina është një çështje teknologjike përgjatë procedurës aktuale të përmirësimit që krijoi që blerjet e vjetra të ndjeheshin të hidhura për 1,674 individë, &#x 201D; Binance sqaroi, duke sqaruar se çështja ndodhi në Binance dhe gjithashtu jo në sisteme të tjera të tregtimit të kriptove &#x 201C; pasi ne kemi një aranzhim të ndryshëm teknologjik të çantës për DOGE &#x 201D; Shkëmbimi përfshinte:

Ne duhet ta rindërtojmë plotësisht çantën, gjë që po shkakton një ngecje që parashikojmë se mund të zgjasë një ose dy javë të tjera.

Duke pranuar se &#x 201C; individët që kanë bërë blerje të vjetra &#x 201D; dhe gjithashtu &#x 201C; individët që nuk mund të nxjerrin DOGE janë të shqetësuar, &#x 201D; Binance kërkoi: &#x 201C;Ne &#x 2019; u kemi kërkuar me dashamirësi atyre që marrin blerjet e vjetra t'i kthejnë ato, megjithatë ne &#x 2019; janë të vetëdijshëm se individët e zgjedhur kanë vështirësi për të hyrë në disa nga buxhetet. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Fondacioni Label mbledh 1 milion dollarë për të ndërtuar platformë të bazuar në Blockchain për industrinë MOOC

Megjithatë, Musk sugjeroi që mbajtësit e dogecoin të përdorin Binance &#x 201C; duhet të mbrohen nga gabimet që nuk janë gabimi i tyre. &#x 201D; Ai vazhdoi të tregojë një varg nga Zhvilluesit e Dogecoin që përshkruan rrethanë.

Elon Musk e quan problemin e Dogecoin të Binance 'të dyshimtë' - thotë se po e ngre çështjen në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE

CEO i Binance u nënshkrua shpejt me bisedën. Ai informoi Musk se grupi i tij është &#x 201C; mjaft të veçantë &#x 201D; problemi është &#x 201C; një problem me çantën më të re DOGE, &#x 201D; duke përfshirë që Binance mbetet në ndërveprim me zhvilluesit Dogecoin. Zhao më pas i kërkoi falje Musk-ut për çdo lloj sherr që mund t'i kishte krijuar atij problemi. Ai përfundoi tweet-in e tij duke pyetur Musk në lidhje me kohën kur Tesla kishte një problem me aplikacionin softuerik që shkaktoi një tërheqje të 12,000 kamionëve. &#x 201C;Çfarë ndodhi më poshtë? &#x 201D; ai krijoi.

Elon Musk e quan problemin e Dogecoin të Binance 'të dyshimtë' - thotë se po e ngre çështjen në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE

Musk u përgjigj:

kam vënë në &#x 2019; Përdorimi i Binance (përpjekje për një faktor, megjithatë regjistrimi ishte shumë i vështirë për t'u kapërcyer), kështu që nuk kam asnjë sherr për mua drejtpërdrejt. Vetëm duke e ngritur këtë çështje në emër të mbajtësve të tjerë të DOGE.

&#x 201C;Vlerësoje atë, &#x 201D; Zhao ka reaguar. &#x 201C; Më kapi pak paniku për shkak të fjalës &#x 2018; joetike, &#x 2019; &#x 201D; rrëfeu ai.

&#x 201C;Komponenti KYC hapet, dhe gjithashtu ne mund të &#x 2019; t zgjidhje individët amerikanë. Megjithatë, ju mund të përpiqeni të na binifikoni, &#x 201D; CZ u përpoq të inkurajonte Musk &#x 201C;Ende një procedurë e lodhshme regjistrimi, megjithatë kemi DOGE Ne po merremi me grupin e tyre për të riparuar problemin sa më shpejt që të jetë e mundur. &#x 201D; Musk thjesht reagoi me &#x 201C;Tingëllon shkëlqyeshëm. &#x 201D;

Musk gjithashtu komentoi një varg në lidhje me shkëmbimet qendrore të kriptove, si Binance dhe gjithashtu Robinhood, duke marrë kujdesin e individëve &#x 2019; kriptovalutat. Duke iu përgjigjur një cicërimë që specifikon, &#x 201C;jo truket tuaja, jo kripto-n tuaj, &#x 201D; Musk krijuar: &#x 201C;Pikërisht &#x 201D;

CEO i Tesla-s deklaroi më parë se ai zotëron 3 lloje kriptomonedhash: bitcoin (BTC), eter (ETH) dhe gjithashtu dogecoin (DOGE). Ai gjithashtu verifikoi se ai nuk posedon asnjë lloj kriptomonedhe memesh konkurrente shiba inu (SHIB). Në tetor, ai deklaroi se faktori i vërtetë që ai mbështet dogecoin është që nga &#x 201C; dukej si individët &#x 2019; s kripto. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin Analiza e Çmimeve: 08 Gusht

Etiketat në këtë përrallë Binance, gabim binance, Changpeng Zhao, CZ, Doge, dogecoin, gabim dogecoin, çantë dogecoin, Elon Musk, elon musk binance, elon musk cz, elon musk doge, mbajtëse elon musk doge, elon musk dogecoin

Çfarë mendoni për Elon Musk që ngre shqetësime në emër të mbajtësve të dogecoin me Binance? Dhe, çfarë mendoni për Binance &#x 2019; s feedbacks? Le të kuptojmë në fushën e vërejtjeve të renditura më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju