Ekipi i Ekipit të Premier Ligës Angleze Dogecoin për sezonin 2021-22-Lojtarët veshin logon DOGE në mëngë

Ekipi i Ekipit të Ligës Premier të Dogecoin për sezonin 2021-22-Lojtarët veshin logon DOGE në mëngë

Lojtarët e Klubit të Futbollit Watford, një grup futbolli i specializuar anglez me qendër në Watford, Hertfordshire, po veshin modelin e logos dogecoin në mëngët e tyre. Ndërveprimi në Premier League, i quajtur gjithashtu Premier League angleze ose EPL, niveli fillestar i futbollit anglez.

Revista Athletic raportoi të Shtunën se “& ldquo; Watford & rsquo; regjistruesi i mëngëve të bluzave për periudhën 2021-22 me siguri do të jetë kriptomonedhë dogecoin. " & rdquo; Revista përshkroi:

Pazari-një bashkëpunim me regjistruesit kryesorë të bluzaveStake com--sigurisht që do të meritojë rreth £ & paund shtesë; 700,000 [970,000 dollarë] për fillestarët e Premier League, si dhe mund të dëmtojnë bashkëpunimin e tyre të mëparshëm me bitcoin prej £ & paund shtesë; 1 milion nëse fiton kontroll mbarëbotëror.

Gjatë kostumit të Premier League të Shtunën, lojtarët e Klubit të Futbollit Watford vishnin këmisha me bluza me modelin e logos për kriptomonedhën meme dogecoin në mëngët e tyre të majtë.

Një lojtar i Klubit të Futbollit Watford duke vendosur modelin e logos për dogecoin në mëngën e tij të majtë. Burimi: Klubi i Futbollit Watford

Klubi i Futbollit Watford zbuloi në korrik një bashkëpunim shumëvjeçar meStake com, një sit ndërkombëtar kazino kripto, si dhe një sistem bastesh të aktiviteteve sportive. Firma përshkroi, "& ldquo; Duke filluar në 2021/22, pazari i rekordeve të klubit sigurisht që do të përfundojë që Aksioni të përfundojë duke qenë klubi" & rsquo; s regjistruesi kryesor i bluzave teksa kthehen në Premier League. ”& rdquo;

Për më tepër, deklarata përmend se "& ldquo; Për të përkujtuar fillimin e bashkëpunimit, Aksioni me siguri do të drejtojë përpjekje me temë kripto, të përbërë nga një dhuratë 10 milion dogecoin falas në sistemin e tyre botëror." & Rdquo;

Përpara bashkëpunimit me Stake, Watford Football Club autorizoi një handleSportsbet io në vitin 2019. Oferta përbëhej nga lojtarët që vunë emrin e markës theSportbet io në pjesën e përparme të këmishave të teatrit Watford, si dhe fotografinë që qëndron për bitcoin në mëngët e tyre për vitin 2019 /20 Premier League.

Çfarë mendoni për lojtarët e Premier League angleze që vendosin modelin e logos dogecoin në mëngët e tyre të bluzave? Le të kuptojmë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju