Çmimi i Ethereum mund të rritet mbi 860% për të thyer 10,000 dollarë, Crypto Analyst

Vlera e Ethereum në të vërtetë ka marrë disa goditje në dy muajt e mëparshëm siç ka monedhë, sepse humbje të konsiderueshme në kosto pasi posedimi dixhital kishte goditur në të vërtetë të gjitha me kohë në maj Mund Kostoja e ethereum kishte shkuar në të vërtetë deri në $ 4,300, megjithatë kostoja ka qenë në të vërtetë sepse u rrëzua mbi 50% që nga ajo kohë dhe tani qëndron me më pak se 2,000 dollarë në kohën e këtij shkrimi.

Pavarësisht, eksperti i kriptës dhe tregtari Kaleo parashikon që kostoja e ETH do të rritet thellësisht në 12 muajt e ardhshëm. Eksperti i kriptos kontrollon lëvizjet e ethereum nga përsëri në 2017 dhe parashikon që bazuar në këtë, zotërimi dixhital është i gatshëm të përjetojë një tubim parabolik në koston e tij.

Leximi i lidhur | Ndërsa vuan çmimi i Ethereum, investitorët pyesin veten nëse ETH mund të bëhet deflacioniste

Parashikimi afatgjatë i kostos nga Kaleo e vë koston e posedimit dixhital në mbi 10 mijë dollarë, pas një sezoni të rëndësishëm të altcoins. Eksperti '& rsquo; Parashikimi e vë koston e eterumit në një rritje mbi 860% në gjysmën e dytë të vitit 2.

Parashikimet e Çmimit Ethereum dhe Bitcoin Për 2021

Duke marrë në Twitter, i cili qëndron mënyra e tij kryesore e ndërveprimit, Kaleo ofroi një numër parashikimesh në lidhje me kostot e 2 pronave kryesore dixhitale në zonë.

Sipas tregtarit të kriptos, kostoja e bitcoin ishte duke vizituar një tjetër periudhë që do ta vendoste zotërimin dixhital në një larmi zbulimi me gjashtë figura. Anëtarësimi në radhët e ekspertëve të kripto-s të cilët në fakt kanë vendosur koston e numrit 1 të monedhës së kripto-s në 100,000 dollarë para vitit shkon jashtë.

Merrni 110 USDT Futures Bonus falas!

Grafiku i çmimeve Ethereum nga TradingView.com

ETH kushtoi mbi 50% sepse e lartë në të gjitha kohërat | Burimi: ETHUSD në TradingView.com

Në përputhje me këtë, Kaleo vendosi koston e ethereumit në një 10,000 dollarë të jashtëzakonshme, duke përfshirë besimet e tanishme bearish që vazhdojnë të trondisin tregjet pasi pronat dixhitale në të vërtetë kanë rënë vazhdimisht në mes të shitjeve nga financuesit.

Lexo artikullin:  Ekipi i Ekipit të Premier Ligës Angleze Dogecoin për sezonin 2021-22-Lojtarët veshin logon DOGE në mëngë

Cicërima edhe më shumë parashikoi më shumë adoptim nga organizatat dhe qeveritë federale. Ndërsa të gjithë menjëherë thërrasin se do të ketë FUD të vazhdueshëm nga organizatat dhe qeveritë federale që rrethojnë kriptovalutat.

Parashikimet Afatgjata Për 2022 deri 2023

Kaleo, i cili shfrytëzon marrëveshjen me @CryptoKaleo në Twitter, publikoi një cicërimë vijuese e përbërë nga parashikime shumë më afatgjata për monedhat kryesore të kriptos. Cicërima përbëhej nga parashikime të kostos për të dy bitcoin dhe ethereum, dhe parashikime për politika të rëndësishme për të ndjekur. Por ndryshe nga parashikimet e para për gjysmën e 2-të të vitit 2021, këto parashikime ishin shumë më të dobëta, duke diskutuar që kostot do të rrëzoheshin në këtë periudhë.

Leximi i lidhur | Balenat Ethereum vazhdojnë të blejnë zbavitje, 10 adresat kryesore tani zotërojnë 20% të të gjitha ETH

Kaleo gjithashtu parashikohej të rrëzohej në këtë moment, duke e vendosur tregun bazë në këtë moment në një shtrirje ariu. Thirrja e imazhit nga Altcoins, grafiku nga TradingView.com

Të veçuara.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju