Firma Fintech Leonteq zgjeron ofrimin e kriptove në Evropë

Kompania ekonomike me bazë në Zvicër, Leonteq ka prezantuar në fakt një koleksion investimesh financiare prej 18 pronash kripto me një përqendrim themelor në kapitalistët institucionalë në të gjithë Gjermaninë dhe gjithashtu në Austri

Kompania Fintech Leonteq zgjeron ofrimin e kriptove në Evropë

Pas zhvillimit efektiv të zgjidhjes së kriptomonedhës brenda atdheut të saj Zvicrës, kompania fintech Leonteq aktualisht ka prezantuar një iniciativë të përbashkët me Bankën ICF - ndër mbrojtjet kryesore të Gjermanisë që tregtojnë institucione financiare - për të sjellë kripto tek kapitalistët institucionalë në të gjithë Gjermaninë dhe gjithashtu në Austri.

I përkiste mirë për dallimet e tyre në tregjet zvicerane, të përbërë nga të qenit "certifikimi fillestar i shkurtër i gjurmuesit të globit mbi Bitcoin në 2017, përveç konvertibilit të kundërt fillestar të globit në Bitcoin në 2019", kompania aktualisht është gati të bëjë më shumë përparime në dhoma që lind

Pas avancimit të një partneriteti shumëvjeçar, Leonteq dhe gjithashtu Banka ICF kanë bashkëpunuar në të vërtetë në një iniciativë për të degëzuar ofertat ekonomike të mëparshme, duke kaluar pronat tipike të organizuara me hyrjen e 18 pronave të bazuara në kripto që përbëhen nga Bitcoin i bllokuar (BTC) dhe gjithashtu Eter (ETH), përveç Cardano (ADA), Aave (AAVE) dhe gjithashtu XRP, ndër të tjera.

Çertifikatat e ndjekjes për secilën nga këto prona mund të shihen në Börse Frankfurt Zertifikate AG.

Related: Çfarë mund të fitojë SEC nga autoriteti rregullator gjerman

Pas kësaj, Leonteq duket se shfaq ofertën më të madhe të kriptove si për kapitalistët institucionalë ashtu edhe për ata me pakicë në zonën DACH (Gjermani, Austri dhe gjithashtu Zvicër).

Duke komentuar mbi avantazhet që klientët e tyre me siguri do të përjetojnë pas këtij informacioni, Tino Wendisch, kreu i ofrimit të kriptove në Leonteq përmendi:

"Ne jemi të nderuar që t'u ofrojmë klientëve tanë një botë kaq të gjerë themelore dhe gjithashtu mundësi investimi unike në lloje të ndryshme në motive të ndryshme brenda dhomës së kriptove, siç janë financimi i decentralizuar, hapësira e magazinimit ose inovacionet në blockchain në një stil të siguruar."

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju