Pas French Montana, këngëtari numër 1 i famshëm i Vietnamit Son Tung M-TP i bashkohet USM Metaverse të RACA

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. I famshëm i këngëve vietnameze &#x 2019; Videoklipet e tyre kanë grumbulluar në fakt rreth 2.5 miliardë pamje të jetës në Youtube.

RACA arrin një notë të lartë

Radio Caca (RACA), ndër globin &#x 2019; Firmat kryesore të Web 3.0, zbuluan sot bashkëpunimin midis Radio Caca dhe këngëtarit të famshëm vietnamez Son Tung M-TP, që me siguri do t'i bashkohet Shteteve të Bashkuara të Marsit (USM) Metaverse Son Tung M-TP &#x 2019; Galeria e Arteve, e quajtur M-TP Galaxy, me siguri do të ketë ngjarjen e saj të hapjes dhe gjithashtu do të presë koncertin e tij të parë Metaverse në USM Metaverse në një ditë të ardhshme, duke përfunduar të jetë personi i famshëm vietnamez që e bën këtë. Këngëtarja e njohur u përzgjodh përmes një sondazhi të zonës për RACA &#x 2019; s ndjek Celebrity Partner rreth 3 javë më parë.

Së bashku me Son Tung M-TP, medalistët e artë të Olimpiadës &#x 2013;

Walter Wallberg
Francesco Friedrich
Johannes Ludwig
Kaylin Whitney

dhe gjithashtu kampion i botës në Formula- E &#x 2013; Sebastien Buemi
në fakt janë shpallur gjithashtu si Ambasadorë të RACA-s sot.

Çfarë është USM Metaverse?

Në USM Metaverse, individët mund të regjistrohen me shfaqje, të këndojnë së bashku, të kërcejnë me të famshëm të popit, të shoqërohen dhe gjithashtu të vlerësojnë ekranet e preferuara NFT. Më parë, artisti rap marokeno-amerikan, kompozitori dhe gjithashtu prodhuesi i dokumenteve French Montana, fitues i çmimeve, u nënshkrua me USM Metaverse si qytetar kryesor dhe gjithashtu zhvillues.

French Montana sigurisht që do të mbajë gjithashtu një festë shtëpiake për RadioCaca &#x 2019; Përvjetori i 1-rë më 17 maj në rezidencën e tij në Los Anxhelos, Shtëpia Hilles Shumë influencues të NFT-së si RichardVagner.eth, DebbieSoon.eth kanë vërtetuar pjesëmarrjen në të. Ekziston gjithashtu një vizitore unike, Dr. Tracy Fanara, e vetmja zonjë që po merr organizoni Udhëtimin në Hënë në Hapësirë ​​në maj 2023 me miliarderin japonez Yusaku Maezawa.

Rreth SON TUNG M-TP

(* 1 *)

Nguyen Thanh Tung, i lindur në vitin 1994, i njohur me mjeshtëri si Son Tung M-TP, është një këngëtar, kompozitor, prodhues dhe gjithashtu yll vietnamez. Ai nuk quhet vetëm një nga muzikantët më efektivë vietnamezë dhe gjithashtu si &#x 201C;Princi i V-pop, &#x 201D; megjithatë si Kryetar i 3 firmave të vetë-krijuara: M-TP Entertainment, M-TP Talent dhe gjithashtu M-TP & Friends Ai në fakt ka arritur disa suksese: një MTV Europe Music Award, një Mnet Asian Music Award, i paraqitur në Forbes. Vietnam &#x 2019; Lista e 2018 30 Under 30, dhe gjithashtu është artisti fillestar vietnamez që hyn në Billboard Social 50.

Lexo artikullin:  Deutsche Bank do të dalë nga Rusia, thotë se nuk do të ketë biznes të ri atje

Më parë, ai aktualisht ka lansuar një total prej 26 këngësh, të tilla si &#x 201C; Cơ&#x 1A1; nm &#x 1B0; një ngang qua, &#x 201D; &#x 201C;(*ô) c &#x 1EE7; a ng 0; yh 4; m qua, &#x 201D; &#x 201C; 2; m th &#x 1EA7; mb ê n em, đ&#x 201D; dhe gjithashtu shumë më tepër.Em i vetmuar &#x 201C;E tij &#x 1EA1; y ngay &#x 111; i &#x 201D; u lançua me një video duke përfshirë Ch starletThai, dhe gjithashtu me një partneritet me rap artisten Davika Hoorne, ai u zhvillua dhe gjithashtu zhvilloi suksesin &#x 201C; Hã 3; y trao cho anh. &#x 201D;(ó *) nisjen &#x 201C; C3; ch &#x 1EAF; đâc y ê ul 0; &#x 111; 2; y &#x 201D; në vitin 2020, kënga përfundoi si Snoop Dogg e 3-të më e transmetuar më e mira në atë kohë me 902,000 audienca në internet. Pas lançimit më të ri është "Youtube" e vetme &#x 201C;&#x 2019; sIti &#x 201D; Ekziston gjithashtu një këngë e vërtetë fillestare e tij "No One At All", e krijuar dhe krijuar gjithashtu nga ai vetë. Këtë e kuptojmë të gjithë ne, këngët janë, padyshim, metoda më e përshtatshme për të bashkuar individët. Anglishtja, këngët janë çdo gjë e vogël që ai kishte për qëllim t'i ofronte globit rreth tij me gjithë trupin dhe shpirtin e tij.

Si $RACAFor Son Tung M-TP në

Rreth Radio Caca 2021,

Founded është një operator kryesor i shërbimeve të majit 3.0, linja e produkteve të së cilës aktualisht përfshin Radio Caca of Web (Shtetet e Bashkuara të Amerikës), lojën video NFT Mars për të luajtur për të fituar, dhe gjithashtu 3 industri NFT. USM Metaverse është një sistem imazhi i llogarisë (PFP) i quajtur OpenPFP.com. Metamon është një treg qendror NFT në Një Tjetër tjetër është një treg i decentralizuar i quajtur Metamon World NFT Radio Caca një marrëveshje e palës së tretë, RACA është gjithashtu mbikëqyrësi special i Tregut &#x 3; s (Përmes &#x 2019; s Maye Musk) NFT. Fitimet e përgjithshme të Elon nga NFT vazhdojnë në 2019 ishin 2021 milionë dollarë. Nëna ka një zonë solide dhe gjithashtu në zgjerim me më shumë se 142 fansa të saj, 609,000

Pjesëmarrës të Radio Caca në të gjithë zonat e botës, dhe gjithashtu 66,000 pjesëmarrës në Twitter. Biznesi i telegramit mbështetet nga OKX Discord dhe gjithashtu ConsenSys The &#x 2019; sBlockdream Ventures Mesh V2 aktualisht është vërejtur në shkëmbime të tilla si OKX, BingX, Tachyon Accelerator, KuCoin dhe gjithashtu Radio Caca Poloniex token RACA ka qenë në të vërtetë i lidhur me ETH dhe gjithashtu OEC dhe gjithashtu sigurisht që do të lidhet me Huobi Global, The, Solana, dhe gjithashtu shumë më tepër blloqe publike në të ardhmen.Klaytn(Polkadot)

Lexo artikullin:  Raporti: Fintechs nigeriane llogariten për gati 91% të 417.5 milion dollarëve të mbledhura nga startupet e teknologjisë në vend

Linke të shpejta

: 1( 2) Twitter: https://twitter.com/RadioCacaNFT

(3) Faqja e internetit: https://www.radiocaca.com

(4) Mosmarrëveshja: https://discord.com/invite/34qREVgv3h

(5) Instagram: https://www.instagram.com/raca_nft/

(6) Telegram: https://t.me/RadioCaca

.Medium: https://radiocaca.medium.com/

Mediumet Kontakti media@radiocaca.com

Email në këtë përrallë RACA, është një njoftim për shtyp.

Etiketat duhet të bëjnë këmbënguljen e tyre të duhur përpara se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me biznesin e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët ose zgjidhjet e tij. Radio Caca

Ky com është i përjashtuar, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo lloj dëmtimi ose humbjeje të shkaktuar ose deklaruar se është shkaktuar nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj materiali, artikujsh ose zgjidhjesh të theksuara në prezantimin e gazetarisë. Readers comBitcoin com është burimi kryesor për çdo gjë të vogël që lidhet me kripto.

Bitcoin ads@bitcoin.com për të folur për publikimin e lajmeve, mesazhet e financuara, podkastet dhe gjithashtu alternativa të tjera të ndryshme. Media

Bitcoin

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju