Grayscale hap Solana Trust - Kompania tani menaxhon 54 miliardë dollarë në 16 fonde investimi kripto

Grayscale hap Solana Trust - Kompania tani menaxhon 54 miliardë dollarë në 16 fonde investimi kripto

Grayscale Investments, globi &#x 2019; mbikëqyrësi më i madh i posedimit të parave elektronike, zbuloi (*16 *) lançimin e Grayscale Solana Trust Trust i ri, i cili me siguri do të &#x 201C; ekskluzivisht dhe gjithashtu në mënyrë pasive &#x 201D; blerja e solana (SOL), shenja indigjene e rrjetit Solana, është Grayscale &#x 2019; Artikulli i 16-të i investimit në kripto.

Lajmi shënon:

Trusti tani është i hapur për regjistrim të përditshëm nga kapitalistë të kualifikuar specifikë dhe gjithashtu të njohur institucionalë. Trusti funksionon si Grayscale &#x 2019; s kompani të tjera të ndryshme investimi me një aktiv.

Grayscale &#x 2019; Artikuj të tjerë të ndryshëm të investimit me një aktiv ofrojnë ekspozim të drejtpërdrejtë ndaj bitcoin (BTC), token fokusi themelor (BAT), para bitcoin (BCH), zinxhir (LINK), decentralland (MANA), ethereum (ETH), standard ethereum (ETC) , filecoin (FIL), litecoin (LTC), livepeer (LPT), lumens të shkëlqyer (XLM), zcash (ZEC), dhe gjithashtu horizen (ZEN).

Në përmirësim, Grayscale furnizon artikuj të ndryshëm: Grayscale Digital Large Cap Fund dhe gjithashtu Grayscale Defi Fund I mëparshmi ofron mbrojtjen e 70% më të lartë të tregut të kriptove sipas kapitalizimit të tregut. E fundit ofron ekspozim të drejtpërdrejtë ndaj një zgjedhjeje të metodave defi (financimi i decentralizuar) kryesorë në industri.

CEO i Grayscale Michael Sonnenshein komentoi se për 8 vitet e mëparshme:

Ne kemi pasur një vend në rreshtin e parë për miratimin e përgjithshëm dhe gjithashtu nxitjen e kriptove, dhe gjithashtu zbulojmë në mënyrë të konsiderueshme që kapitalistët po zgjerojnë ekspozimin e tyre të drejtpërdrejtë ndaj zotërimeve elektronike si bitcoin dhe gjithashtu ethereum.

Kompania raportoi 53.5 miliardë dollarë në zotërimet e përgjithshme nën administrim (AUM) në (*16 *). Pika e tij më e spikatur është besimi i bitcoin (GBTC) i cili ka më shumë se 37.2 miliardë dollarë në zotërime nën administrim, në përputhje me besimin ethereum (ETHE) me një AUM prej praktikisht 14.2 miliardë dollarë.

Etiketat në këtë përrallë GBTC, besimi i bitcoin në shkallë gri, Investimet në shkallë gri, lançimet në shkallë gri solana, solana në shkallë gri, Trust në shkallë gri, Solana, artikull investimi në solana, besim në solana

Çfarë mendoni se Grayscale prezanton një artikull investimi solana? Le të njohim në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju