Grooming Products Firm Axe Lëshon Botim të Kufizuar 'Crypto Scented' Spray Trupi Doge

Grooming Products Firm Axe Lëshon Botim të Kufizuar Spray Trupi Doge 'Crypto Scented'

Rreth 1,000 amerikanë me fat morën një dhuratë falas të një versioni minimal sprej për trupin me temë dogecoin të quajtur "& ldquo; The Dogecan & rdquo; (*) llak për trupin u nis nga emri i markës së artikujve të pastrimit mashkullor, The, një filial i aromat e kompanisëAxe Unilever prodhohen për klientë të rinj meshkuj dhe gjithashtu artikulli Axe gjoja ka një “& ldquo; aromë kripto, & rdquo; e cila zgjat sa 48 orë. Dogecan '& rsquo; ri

Dogecan është quajtur "& ldquo; Axe & rdquo; në Lynx, Kinë, Zelandën e Re, Irlandë, Maltë dhe gjithashtu Australi. Autoritetet e Mbretërisë së Bashkuar Llogaria ngacmoi llakun e trupit me temë dogecoin kohët e fundit dhe gjithashtu nëAxe Twitter zbriti artikullin kryesor. & ldquo; e hënë nuk do ta heqë këtë rënie këtu, "& rdquo; autoritetet Thjesht thanë llogaritë. (*) cicërima, faqja & rsquo; Faqja në internet e projektit aktualisht zbulon se artikujt e spërkatjes së trupit dogecoin janë zhdukur. Faqja në internet e Twitter Twitter gjithashtu pa një sasi të konsiderueshme të trafikut të internetit pasi një privat mbante mend në vijim, duke deklaruar se "& ldquo;

Ushtria është aq solide sa vendi i tyre është shkatërruar. ” & rdquo; Twitter & rsquo; faqja s informon vizitorët e faqes se artikulli është futur në një mënyrë zbavitëse. "& Ldquo; Pakënaqësia e Doge," & rdquo; thekson projekti reklamues theAxe. "& Ldquo; Shumë, individë. Axe DogecanPorositje janë zhdukur. Të gjithë ne & rsquo; përsëri akoma me shumë gjasa për në hënë. & rdquo; Dogecans dhe gjithashtu Por nuk është i vetmi emër i markës që në të vërtetë është futur në trenin gumëzhitës dogecoin (DOGE).

Shitësi i Meat Stick Slim Jim furnizuesi i shkopit të mishit të tymosur Mars Candies janë gjithashtu tifozë të Doge

Axe ishte gjithçka në lidhje me dogecoin në mes të periudhës kur biznesi shkroi në lidhje me pronën e kriptove me bazë në meme. Slim Jim (bizneset e nënave dhe babait të prillit) përshkruan në një telefonatë të ardhurash të firmës që

Lexo artikullin:  FTX mbledh 420 milion dollarë në serinë B-1 - Komandat e shkëmbimit të kriptove vlerësohen 25 miliardë dollarë

Markat Conagra panë një “& ldquo; mbështetje në komunikimin e tregut të synuar & rdquo; duke pasur parasysh se cicërimat. Slim Jim sot, llogaria e autoriteteve Slim Jim ende cicërima në lidhje me DOGE.To "& ldquo; Slim Jim fjala Twitter: #

fjalët: #DoOnlyGoodEveryday, ”& rdquo; Një & rsquo; Llogaria e Doge Four shkroi në Slim Jim. Twitter saktësisht të njëjtin muaj llogaria u lidh me emrin e shijshëm të shiritit të çokollatës të bërë nga biznesi i së martës

Amerikanët, gjithashtu, cicëruan në lidhje me dogecoin. Realiteti i Marsit, Snickers në industrinë e internetit partneritet me In dhe gjithashtu Newegg (të dy të zotëruar nga Snickers) për të përkujtuar "& ldquo; Rruga e Qumështit & rdquo; lastMars (*) ekspozoi se po miratonte dogecoin (DOGE) për blerjet në internet, emrat e markave të ëmbël të Doge Day dhe gjithashtu Prilli cicëruan në lidhje me "& ldquo;

Ndërsa Newegg & rdquo; në (*) 19 në pritje të parave të memes '& rsquo; dasma. A e konsideroni strehën Rrugën e Qumështit '& rsquo; Projekti i sprejit të trupit me temë dogecoin? Doge Day na njeh atë që e konsideroni këtë temë në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë. Prill

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju