Jack Dorsey e quan Bitcoin një 'pjesë të madhe' të së Ardhmes së Twitter si një Monedhë Globale

Jack Dorsey e quan Bitcoin një 'pjesë të madhe' të së Ardhmes së Twitter si një Monedhë Globale

Twitter zbuloi të ardhurat e saj tremujore të enjten që mundën ekspertët & rsquo; parashikimet. Gjatë biznesit '& rsquo; Thirrja e të ardhurave Q2, CEO Jack Dorsey deklaroi se bitcoin do të ishte një "& ldquo; pjesë e madhe & rdquo; të biznesit & rsquo; e ardhmja

Dorsey deklaroi gjatë gjithë thirrjes: & ldquo; Ekzistojnë 3 modele të përshtatshme përTwitter dhe ju, investitorët tanë: AI, decentralizimi dhe interneti që së fundmi kanë qasje në një monedhë vendase në të gjithë botën në bitcoin. Të gjitha këto do të na ndihmojnë të bëjmë detyrat tona shumë më mirë dhe ne duam të hedhim një shteg në secilin. "& Rdquo;

Gjatë një pjesë të thirrjes dhe përgjigjes së telefonatës, Douglass Anmuth, një ekspert me JPMorgan Chase & Co, pyeti (*) për mënyrën se si ai e sheh se Bitcoin përfundon duke u përfshirë më shumë në Dorsey, veçanërisht rreth disa prej artikujve më të fundit si Twitter dhe Super Follows, dhe si ata mund të nxisin angazhimin dhe fitimin e parave për Spaces me kohën.Twitter “& ldquo; Unë & rsquo; kam qenë cicërima dhe zhurmë rreth

, "& Rdquo; Bitcoin u përgjigj. & ldquo; Dorsey në rastin e përdorimit të Fokusimi që ka monedhën vendase e cila bitcoin ka shumë të ngjarë të jetë më e mira, kuptohet me të vërtetë se është perspektiva më e mirë për atë funksion, që & quot; & rsquo; është ajo që unë besoj se duhet të përqendrohemi vërtet. & rdquo; CEO i Internetit përfshiu: “& ldquo;

The If ka një monedhë vendase, një monedhë në të gjithë botën, ne kemi aftësinë për të lëvizur shumë më shpejt me artikuj të tillë si Interneti, Super Ndjek, Tregtia, Abonimi dhe ne mund të arrijmë secilin individ në botë që nga ajo më tepër të zvogëlimit të teknikës treg pas tregu. " & rdquo; Këshillë Jar sugjeroi edhe më shumë: Ai besoj se kjo është një pjesë e madhe e së ardhmes sonë. Unë besoj se atje & rsquo; një zhvillim i madh mbi monedhën që duhet të ketë, veçanërisht pasi mendojmë për të decentralizuar më shumë rrjetet sociale dhe për të furnizuar më shumë shpërblim financiar.

Unë besoj se '& rsquo; jashtëzakonisht thelbësore për investitorët e Pra dhe Twitter që ne të vazhdojmë të hedhim një vështrim në zonë dhe të investojmë fuqimisht në të. Twitter "& ldquo;

& rsquo; është një kërkesë e dukshme për këtë dhe mirënjohje për të. Atje besoj se një kërkesë e hapur është që '& rsquo; i përkasin asaj që duhet të shkojë siç duhet, cila është vendi, pse përqendrimi im & hellip; fokusi ynë & hellip; dhe Bitcoin besoj se lejon shpejtësinë. Kështu që lejon shumë më shumë zhvillim, dhe me të vërtetë hap raste krejtësisht të reja përdorimi për të gjithë në të ", & rdquo; sugjeroi ai. Java e Twitter,

Lexo artikullin:  Paypal përfundon shpërndarjen e ofrimit të kriptove në MB: Zgjerimi i parë ndërkombëtar jashtë SHBA

Së fundmi deklaroi se biznesi tjetër i tij, Dorsey., Është krijimi i një kompanie krejt të re të përqendruar në “& ldquo; shërbime monetare të decentralizuara ”& rdquo; duke përdorur bitcoin. (*) kohët e fundit gjithashtu u përfshi folësi në rastin e bitcoin "& ldquo; Sheshi B Inc & rdquo; së bashku me

CEO i Dorsey dhe Word, Tesla dheSpacex (Elon Musk) Drejtori i Përgjithshëm i Ark Investment Management. Ark Invest mendoni të (*) të deklaroni se bitcoin do të jetë një pjesë e madhe e së ardhmes së saj? Cathie Wood na kupton në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë.

Çfarë

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju