LABORATORIT Ent Hyn në Tregun NFT - Ndryshuesi i Lojërave në Tregun e Patundshmërive

financuar

Çfarë është Kunang Kunang RTS-NFT dhe gjithashtu Si funksionon?

 

Si të bashkoheni?

Ankandi sigurisht që do të fillojë me 15 korrik 1 pasdite (UTC) deri më 28 korrik.

365 RTS-NFT me siguri do të shiten me anë të një ankandi publik të varur në industrinë e Refinable me një normë fillestare prej 9999 USDT.

Për t'u bashkuar në ankandin publik, individët duhet të njohin fillimisht informacionin e vendit të punës në LABS Group '& rsquo; uebfaqja e punës. Blerësit e mundshëm të mundshëm pas kësaj mund të shikojnë industrinë e Rafinueshme, të kërkojnë "& ldquo; LABSGroup & rdquo ;, dhe gjithashtu poziciononi një kuotë për pronën e detajuar rezidenciale ose komerciale. (*) Ankandi publik në mënyrë specifike sigurisht do të furnizojë 3 blerësit kryesorë të mundshëm dhe gjithashtu blerësin kryesor të ardhshëm çdo muaj me një avantazh të vetëm të hapësirave hoteliere që kërkojnë të drejta ligjore .

Në krye të kësaj, sigurisht që do të ketë një NFT të ndryshëm që i siguron fituesit të drejtën për të thirrur hotelin që përfshin 10 mbrëmje kompliment të përparësisë së mbetur në vit për 10 vjet. 

është RTS-NFT?

Çfarë RTS-NFT, i njohur gjithashtu si

NFT, është një NFT inovative e zhvilluar nga LABS. Shpërblimi i zbatueshmërisë Timeshare të NFT-ve në tregun e pronave, RTS-NFT i bën investimet financiare të hotelit të realizueshme për financuesit e përditshëm. Sjellja e RTS-NFT përfaqëson 1/365 të pjesës së përgjithshme të të ardhurave, ku pronarët me siguri do të vlerësojnë të drejtat e tyre ligjore për 30 vjet. Secila e drejtë ligjore e simbolit është zhvilluar për të luftuar shqetësimet specifike që janë zhvilluar me tregun standard të ndarjes së kohës, duke siguruar përparësi të ndryshme, të tilla si:

Këto —–

  • Nxitjet e mbështetura nga fitimet e shpërblimeve të mbështetura nga prona rezidenciale ose komerciale e krijuar nga procedurat e hotelit sigurisht që do të ndahen tek mbajtësit e RTS-NFTActual Roi i parashikuar është 10-15% në vit, gjë që sugjeron që financuesit mund të rikuperojnë koston në vitin 7. Po kështu siguroi kthim minimal prej 10% në vit në 2 vitet e para bazuar në normën e vogël. Atje  —– RTS-NFT sigurisht që secili do të qëndrojë për një ditë të caktuar në orar dhe gjithashtu përputhjen e qëndrimit të duhur (në atë ditë të veçantë) në hapësirën më të efektshme të ofruar me një dispozitë pagese për të kompensuar mungesën për cilindo faktor.
  • Qëndrimi drejt  —– NFT me siguri do të ishin të tregtueshme në industri të bazuara në to
  • E Drejta e Tregtimit (BSC) dhe gjithashtu Zinxhiri i Zgjuar i Binance. Ethereum - Pronarët e RTS-NFT me siguri do të kishin aftësinë për të shkëmbyer ditët, faktorin e shpërblimit dhe gjithashtu zonën (e hoteleve të tjerë të ndryshëm) më vonë ose midis tyre, në industri ose brenda komunitetit LABS.
  • Ndërrimi djathtas  -
  • E drejta e votimit - në zgjedhjen e përmbajtjes në internet (80% +) për zgjedhje funksionale të rëndësishme (nëse është e përshtatshme), të tilla si likuidimi i hotelit me një vlerë të lartë. Ndërtuar tokenizimin dhe gjithashtu fraksionimin e pronës banesore ose komerciale, RTS-NFT lejon përfundimin e investimeve financiare duke qenë në dispozicion shtesë, duke hequr pengesën e një investimi financiar minimal të lartë.

Me siguri do të ketë aftësinë për të blerë sende pronësore në të gjithë botën në aksione të pjesshme. Çdokush 

is

Lexo artikullin:  Swash do t'ju kthejë kontrollin e të dhënave tuaja në mënyrë që të fitoni prej tij, jo monopole teknologjike

Çfarë? Kunang Kunang pasi “& ldquo; firefly & rdquo; në

Me emrin, indonezishtja është hoteli i parë glaming në pronësi të komunitetit dhe gjithashtu i pari RTS-NFT në Zinxhirin e Zgjuar të Kunang Kunang Binance në 6,800 metra katrorë në një pyll luksoz eko-miqësor të kufizuar nga zonat e paddy në Ulur, është vetëm 30 minuta zmbrapsen nga Banyuwangi dhe gjithashtu një udhëtim 30-minuta nga Aeroporti Banyuwangi Bali në

Sipas, në vitin 2020 çmimi tipik i qiramarrjes së të gjitha vendpushimeve në Departamentin e Statistikave të Indonezisë është 65% pavarësisht nga pandemia, me numrat e qiramarrjes që godasin 80-90% për shumë vendpushime. Përparimi i Banyuwangi është zhvilluar nga inxhinier i mirënjohur

Për të prodhuar një ambient unik të egër duke ruajtur të gjitha komoditetet e qëndrimit, dhe gjithashtu luksoz të një vendpushimi. Hapja e butë e Willy Sandy Ekaputra sigurisht që do të mbetet brenda

Itsshtë 2021, me një hapje madhështore të planifikuar për në Dhjetor 2022. Fotografitë e rezolucionit të lartë të shkurtit mund të shihen në përputhje me


Më shumë lidhje në internet shënimet si një hap parësor domethënës për LABS


Resorti Kunang Kunang për të materializuar pasuri të disponueshme për çdo person. Grupojeni punën, LABS With me siguri jo vetëm që do të ndryshojë fushën e pronës duke zvogëluar shqetësimet standarde të shpërndarjes së kohës dhe gjithashtu duke fraksionuar pronën, por në të njëjtën mënyrë ndryshon edhe tregun e blockchain në të ardhmen. Grupi njoh edhe më shumë në lidhje me informacionin e To ose LABS Kunang Kunang vetë, ndiqni rrjetet e tyre të faqeve të mediave sociale të listuara këtu. Shikoni grupin në ankandin publik dhe gjithashtu lidhni çantën tuaj me

industri për tu regjistruar! E rafinueshme 

Laboratorët

Rreth LABS është një komunitet i dixhitalizuar i investimeve financiare të pronave që mundësohet nga blockchain dhe gjithashtu zona. Grupi

komuniteti, i cili synon të ripërcaktojë fushën e investimeve financiare të pronave, përbëhet nga një dhe gjithashtu Crowdfunding, një Platformë Tregtare, dhe gjithashtu opsione stimuluese NFT në Platformën e Kreditimit të Kolateralizuar dhe gjithashtu Resorts Hotele sistemin LABS, programuesit mund të tokenizojnë në mënyrë të përshtatshme dhe gjithashtu të fraksionojnë pronën e tyre, duke u mundësuar atyre që ta ofrojnë ose tregtojnë atë. Përdorimi i:

Faqja e internetit: https://labsgroup.io/
Telegram: https://t.me/labsgroupio
Twitter: https://twitter.com/labsgroupio
mosmarrëveshje: https://discord.gg/3pYb3MTg
Instagram LinkedIn: https://www.instagram.com/labsgroupio/
është një artikull i financuar. https://www.linkedin.com/company/labs-group/

Kjo saktësisht se si të arrijmë tregun tonë të synuar më poshtë. Mësoni, ju lutem vini re të shënuara më poshtë. Lexoni

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju