LBank Exchange do të listojë Dexioprotocol (DEXI) më 27 nëntor 2021

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. INTERNET CITY, DUBAI, 25 nëntor 2021 &#x 2013; LBank Exchange, një sistem ndërkombëtar elektronik i tregtimit të pronave, do të listojë tokenin Dexioprotocol (DEXI) më 27,2021 nëntor 23 Për të gjithë klientët e LBank Exchange, grupi i tregtimit DEXI/USDT do të ofrohet zyrtarisht për tregtim në orën 00:8 (UTC +27) më 2021 nëntor XNUMX.

Investimet financiare kripto janë bërë virale kohët e fundit, megjithatë krahasuar me popullsinë ndërkombëtare, financuesit e kriptove janë ende një zonë e vogël. Dexioprotocol është një detyrë që synon të përfshijë edhe më shumë individë në detyra që i nxisin ata të zbulojnë kriptovalutat. Shenja e tij DEXI do të detajohet në LBank Exchange në orën 23:00 (UTC +8) më 27 nëntor 2021, për të zgjeruar më tej shtrirjen e tij ndërkombëtare dhe për ta ndihmuar atë të arrijë vizionin e tij.

Prezantimi i Dexioprotocol

Dexioprotocol &#x 2019; Vizioni i s është një glob në të cilin inovacioni i blockchain është konvencional dhe gjithashtu në mënyrë të konsiderueshme edhe më shumë individë janë të lidhur me të. Grupi do ta përparojë këtë aspiratë duke u bërë kërkesa e sektorit në avancimin e aplikacionit të Realitetit të Shtuar (AR), duke transformuar lojërat kompjuterike të bazuara në blockchain, duke lëshuar një nga sistemet NFT më të lehtë për t'u përdorur në tokë, dhe gjithashtu duke krijuar blockchain e tij jashtëzakonisht të veçantë. rrjet dhe gjithashtu shkëmbim. I kompletuar me një buxhet elektronik jashtëzakonisht të sigurt, jashtëzakonisht inovativ dhe gjithashtu një aplikacion AR më të avancuar, ai do të hapë një shteg dhe do të zbulojë gjithashtu këtë kufi interesant krejt të ri.

Ka shumë vende pune të krijuara ose të përgatitura për Dexioprotocol:

Portofoli DEXI &#x 2013; Grupi në fakt ka krijuar buxhetin e tij elektronik jashtëzakonisht modern dhe ultra të sigurt si për iphone ashtu edhe për kuletat e Android DEXI, gjithashtu mund të mbajnë dhe gjithashtu shkëmbejnë pajisjet e tyre elektronike dhe gjithashtu të marrin informacione aktuale të tregut të personalizuara për objektivat e tyre të caktuara.

Aplikacioni Dexi Hunter &#x 2013; Një aplikacion që u ofron klientëve akses në një botë AR në mbarë botën, të cilën grupi e quan me pasion Dexiverse Brenda Dexiverse, ka dhurata AR të pozicionuara në të gjithë botën në llojin e simboleve, NFT-ve, si dhe monedhave të lojërave video. Mbledhja e këtyre dhuratave është jashtëzakonisht përmbushëse.

Lojëra &#x 2013; Dexioprotocol po paraqet një sërë aplikacionesh të reja për lojëra kompjuterike për të ndërtuar një komunitet ekologjik të ditëve moderne, të bazuar në blockchain për lojërat kompjuterike. Ai synon të lidhë mundësitë e pakufizuara të inovacionit të blockchain dhe gjithashtu marrëveshjet e mençura me mjetet interaktive dhe gjithashtu interesante të luajtjes së roleve dhe gjithashtu të rritur të lojërave kompjuterike të së vërtetës. Lojëra si Legends of the Dexiverse, DEXI Hero janë aktualisht në avancim.

Lexo artikullin:  Shefi i SEC thotë se kripto dhe fintech në Parlamentin Evropian mund të jenë po aq shkatërruese sa interneti

DEXI NFT dhe gjithashtu Marketplace &#x 2013; Grupi po krijon një treg elektronik për Dexi NFT-të e tij që do të tregtohen dhe gjithashtu një bazë për një komunitet të tërë ekologjik financiar të pavarur. Të apasionuarit do të kenë aftësinë për të mbledhur NFT me blerje direkte dhe gjithashtu stimuj në lojë.

SmartDexi o Rrjeti &#x 2013; Grupi mbetet në procedurën e zhvillimit të një rrjeti krejtësisht të ri të bazuar në idenë e provës së aksioneve dhe gjithashtu do të përdorë një rrjet të vleftësuesve në mbarë botën për të rafinuar marrëveshjet e tij në një nga më ekonomike dhe gjithashtu energjike. metodë efikase.

Tokenomika e DEXI

Një shkrirje paraprake prej 25% të furnizimit të përgjithshëm të tokenit të ofruar prej 500.00 B u lançua në fillim (një sasi totale prej 125 B), një shkrirje 10.0 B u përfundua në tetor dhe gjithashtu një simbole shtesë 77.5 B u hodhën në thelb nga tokenomics ose u siguruan buxhete të pakthyeshme përgjithmonë. Një pjesë e konsiderueshme e furnizimit të ofruar plotësisht të shitur është siguruar periudha 30-ditore në buxhetin e DxSale të prodhuar në momentin e nisjes dhe gjithashtu buxhetin e pishinës së likuiditetit në Pancake Swap.

Tokenomika ekzistuese është 5% e çdo marrëveshjeje që u jepet pronarëve. Funksioni i shkrirjes në fakt është mbyllur për momentin, gjë që sugjeron që kodi nuk hiqet, prandaj mund të rregullohet gradualisht për të kënaqur kërkesat e reja të krijimit.

DEXI nuk është një shenjë e aftë për nenexhik dhe gjithashtu objektivi afatgjatë është të rindërtohet funksioni i shkrirjes për të rritur gradualisht vlerën e tokenit. Grupi do të përshtatet me tregun dhe gjithashtu do të bëjë rregullime kur krijohen mundësi krejt të reja. Shenja DEXI do të detajohet në LBank Exchange në orën 23:00 (UTC +8) më 27 nëntor 2021, financuesit që duan investim financiar të Dexioprotocol mund ta shpërndajnë shpejt tokenin DEXI në LBank Exchange tashmë. Listimi i Dexioprotocol në LBank Exchange sigurisht që do ta ndihmojë atë të zgjerojë edhe më shumë organizimin e tij dhe gjithashtu të tërheqë më shumë fokus në treg.

Lexo artikullin:  Presidenti ukrainas nënshkruan ligjin për derën e hapjes për Hryvnia dixhitale, Sandbox Rregullatore

Mësoni më shumë në lidhje me DEXI Token:

Uebfaqja zyrtare: https://dexioprotocol.com

Twitter: https://twitter.com/Dexioprotocol

Telegrami: https://t.me/dexiochat

Rreth LBank Exchange

LBank Exchange, i themeluar në vitin 2015, është një sistem tregtar ndërkombëtar i avancuar për zotërime të shumta kripto. LBank Exchange u ofron klientëve të saj tregtimin e sigurt të kriptove, nënprodukte të specializuara ekonomike, si dhe zgjidhje të specializuara për administrimin e pronave. Në fakt është kthyer në një nga më të preferuarit dhe gjithashtu i mbështetur në sistemet e tregtimit të kriptove me mbi 6.4 milionë klientë në më shumë se 210 vende në mbarë botën.

Na vizitoni në faqet e mediave sociale:

l Facebook

l Twitter

l LinkedIn

Detajet e kontaktit:

LBKBlockchain Co Limited

Shkëmbim LBank

marketing@lbank.info

Etiketat në këtë përrallë Lbank

Ky është një njoftim për lajmet. Lexuesit duhet të bëjnë vetë këmbënguljen e tyre përpara se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me biznesin e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët ose zgjidhjet e tij. të jetë shkaktuar nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj përmbajtjeje në internet, artikuj ose zgjidhje të diskutuara në prezantimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju