Skuadra kryesore e Ligës Australiane të Bejsbollit Perth Heat për të paguar lojtarët në Bitcoin dhe për të mbajtur BTC në bilanc

Skuadra kryesore e Ligës Australiane të Bejsbollit Perth Heat për të paguar lojtarët në Bitcoin dhe për të mbajtur BTC në bilanc

Perth Heat, një ekip i madh bejsbolli në Ligën Australiane të Bejsbollit, prezantoi të mërkurën se me siguri do të &#x 201C; funksionon me kërkesën për bitcoin. &#x 201D;

Ekipi, i cili është ndër më efektivët në Australi, në fakt ka bashkëpunuar me firmën e ripagesave të bitcoin Opennode për të miratuar dhe dërguar pagesat e bitcoin të mundësuar nga theLightning Network &#x 201C;Në bashkëpunim me Opennode, Perth Heat po krijon bitcoin si kërkesa krejt e re për ripagesat dhe pagesat, &#x 201D; ekipi i përbërë. Sipas deklaratës:

Perth Heat sigurisht që do t'i paguajë lojtarët në bitcoin, do të paguajë personelin në bitcoin, do të miratojë pagesat e bitcoin për sponsorizimet, mallrat dhe dhënien e parkut të topave, [dhe] hodl bitcoin në klub &#x 2019; s raport vjetor.

Shefi ekzekutiv i Perth Heat Steven Nelkovski komentoi: &#x 201C;Ne mendojmë fuqimisht se qëndrimi që bitcoin u jep individëve të rrjetit sigurisht që do të ndihet vërtet nga lojtarët tanë, trenat, personeli dhe baza jonë e përkushtuar e ndjekësve tanë dhe ne presim përpara për të ngritur stolin për sa vlerë mund të sjellë një kompani e aktiviteteve sportive në një lagje në epokën e bitcoin. &#x 201D;

Shefi i Bitcoin-it të Perth Heat, Patrick O &#x 2019;Sullivan besonte:

Perth Heat janë të përkushtuar për të funksionuar sipas një kërkese për bitcoin dhe duke bërë këtë po e zhvendosin thesarin e kompanisë nga dollarë në bitcoin.

Ai sqaroi: &#x 201C;Klubi aktualisht ka zhvilluar një mjedis të parë në BTC &#x 2026; Ky nuk është një blerje e njëpasnjëshme ndaj bushit kundrejt paparashikueshmërive të ardhshme ose stresit inflacioniste. Perth Heat po mirëpret të vërtetën se e ardhmja e parave të gatshme dhe thesareve të kompanive me siguri do të jetojë në zinxhirin e bllokimit të Bitcoin. &#x 201D;

Etiketat në këtë përrallë miratojnë shlyerjet e bitcoin, miratojnë pagesat në bitcoin, përqafojnë kërkesën për bitcoin, ekipin e Ligës Australiane të Bejsbollit, ekipin australian të bejsbollit, ekipin e bejsbollit, raportin vjetor të bitcoin, kërkesën për bitcoin, thesarin e bitcoin, buck to bitcoin, paguajnë lojtarët në bitcoin, paguajnë personelin në bitcoin, perth ngrohje, ekipi i aktiviteteve sportive

Lexo artikullin:  Aave pronari do të thotë krijimin e "Twitter në Ethereum"

Çfarë mendoni për Perth Heat që përqafon kërkesat për bitcoin? A supozoni se grupe të tjera të ndryshme do të bëjnë të njëjtën gjë? Le të kuptojmë në fushën e vërejtjeve të renditura më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju