Marvel do të lansojë NFT-të e Spider-Man këtë javë-NFT Comic, 'Figura Super-D' për tu ndjekur

Marvel do të lansojë NFT-të e Spider-Man këtë javë-NFT Comic, 'Figura Super-D' për tu ndjekur

Këtë javë, adhuruesit e Spider-Man dhe token jo-fungible (NFT) do të kenë aftësinë të fitojnë dhe të angazhohen me një grup prej 5 statujash dixhitale speciale të Marvel '& rsquo; s Spider - Man më 7 gusht në 8 të mëngjesit (PT) '. Bitcoin com News u raportua në Marvel Entertainment & rsquo; Bashkëpunimi me Orbis në fund të qershorit (*)-Rënia e serisë Spider është e para nga shumë statuja dixhitale, komike dixhitale dhe antike të tjera dixhitale në Njeri & rsquo; s (*) përpjekje, & rdquo; informacionin e deklaratës. Veve të gazetarisë publikoni Marvel Month & rsquo; s

Sipas –-Veve-përpjekja për statujën do të përbëhet nga: Marvel Spider – Man –-

  • E zakonshme –– Merimanga ’-Njeri: 40.00 dollarë– Merimanga e mahnitshme: 32,000 Çmimi i njeriut –– Sasia-
  • E pazakontë –– Merimanga & rsquo; Burrë: 50.00 dollarë – Hangin-: 16,000 Çmimi jashtë –– Sasia-
  • E rrallë-Merimanga: 100.00 dollarë – Njeriu: 9,000 Hidheni në veprim Çmimi –- Sasia ––
  • Ultra- Rrallë - Merimanga: $ 250.00 – Njeriu: 2,500 Çmimi i animuar -Sasia-
  • Sekreti- Rrallë-Merimangë: 400.00 dollarë – Njeriu: 1,000 Çmimi i fundit i animuar nga 5 sasi të ndryshme-

Marvel do të lansojë NFT-të e Spider-Man këtë javë-NFT Comic, 'Figura Super-D' për tu ndjekurTre NFT që do të dalin në Spider 7, 2021. Njeriu dhe Gushti deklarojnë se

Seria e statujave Marvel-Veve është thjesht fillimi, pasi NFT-të si një Merimangë e veçantë # 1 nga viti 1939 do të dalin në treg. "& Ldquo; Variacioni i burrave do të ketë një mbulesë të ndryshme dhe një nivel të ndryshëm rrallësie dhe të parashikuar në një" & lsquo; kuti e verbër & rsquo; format për $ 6.99, & rdquo; informacionin e deklaratës. Linja speciale e Marvel e "& ldquo; Veve -D figurave & rdquo; nga Secili do të ekspozohet në aplikacioninMarvel. & ldquo;

figura dixhitale do të ketë një nivel të ndryshëm të rrallësisë dhe gjithashtu do të ofrohet në një format të kutisë së verbër për 13.00 dollarë, "& rdquo; Merimanga. Njerëzit & ldquo; Super Heronjtë -(*) është ndër Universët më të famshëm të Marvel në Veve, kështu që nuk kishte asnjë metodë shumë më të mirë për të filluar përvojën tonë antike dixhitale në mbarë botën me Dan Buckley, ”& rdquo; Marvel Entertainment, tha presidenti iNe në një deklaratë. “& Ldquo; Marvel mund & rsquo; pritni të sillni tifozët dhe koleksionistët e gushtit shumë më tepër pika mahnitëse në të gjithë

Lexo artikullin:  Harta e Tokës OVR: Harta më e madhe e detajuar 3D e botës reale me NFT

Marvel dhe më gjerë. ”& Rdquo; Komike & rsquo; s-rivali kryesor DC Comics do të nisë NFT herët a vonë në të ardhmen gjithashtu, pasi zhvilluesi i komikëve nënkuptonte nisjen e DC NFT-ve në një kohë në kohë. Komikët thjesht faktori që publiku i gjerë mësoi për këto detaje është për shkak të faktit se DC Comics '& rsquo; profesionistë juridikë të informuar artistë dhe komik të pavarur për të mos prodhuar DC

NFT-të e lidhura pa autorizim. Marvel Entertainment shfaqet, minimumi ndërkohë, Comics në fakt ka mundur DC

Çfarë do të ketë gara për NFT dhe zhvilluesi i komikëve do të duhet të kapë. Marvel a e konsideroni Spider '& rsquo; s ardhshme Man-August NFT rënie në Let 7?

ne e kuptojmë atë që e konsideroni këtë temë në zonën e vërejtjeve të renditura më poshtë. (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju