Rrethi i Meritave për të Revolucionarizuar Industrinë e Lojrave P2E Pas Mbylljes së Raundit të Farërave prej 4.5 milion dollarë

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Merit Circle kënaqet duke prezantuar fundin efektiv të raundit të tij, i cili u rrit 4.5 milionë dollarë nga investitorë të aftë dhe gjithashtu shokë taktikë. Kompania e vetëqeverisur e decentralizuar e krijuar kohët e fundit (DAO) sigurisht që do të përmbajë emra kryesorë të industrisë që bashkëpunojnë për të revolucionarizuar modelin e lojërave të lojës për të fituar (P2E).

Një vit më parë, industria e lojërave ndërkombëtare ishte e përafërt të merrte rreth 52.8 miliardë dollarë. Sot, është &#x 2019; supozohet se vlera e saj reale, e përbërë nga aplikacioni softuer, pajisjet, përmbajtja në internet dhe gjithashtu IP, mund të jetë deri në 335.5 miliardë dollarë në mbarë botën.

Me zhvillimin vjen zhvillimi dhe gjithashtu, falë natyrës së decentralizuar të teknologjisë moderne blockchain, lindi një dizajn unik, më i drejtë i organizimit të lojërave video: loja për të fituar &#x 2013; pse të paguani për të luajtur një lojë video kur mund të luani një lojë video për të fituar?

Një shembull i mrekullueshëm i kësaj është Merit Circle &#x 2019; Lojë video fillestare, Axie Infinity Ajo që u prezantua si një procedurë e vogël në Mars 2018 u zgjerua me shpejtësi për të qenë video-loja më e madhe e lojës për të fituar deri më sot me mbi 2 milion individë energjikë të përditshëm. Kjo gjithashtu çoi në zhvillimin e Merit Circle, një DAO me qëllimin për të qenë një lojtar kryesor në industrinë e lojës për të fituar.

Një raund aktual i farës na lejoi në Merit Circle të rrisim burimet e konsiderueshme për të zgjeruar procedurat.

Vetëm disa nga kapitalistët tanë përbëhen nga DeFiance Capital, Mechanism Capital, Spartan Group, Maven11, OP Crypto, Dialectic, CitizenX, Yield Guild Games dhe gjithashtu Bitscale Capital.

Rrethi i Meritës &#x 2019; Udhëtimi është një udhëtim afatgjatë, duke blerë edhe më shumë video lojëra me të njëjtën perspektivë të njëjtë si Axie Infinity Shumë nga videolojërat krejt të reja në pikëpamjet tona në Merit Circle janë ende në fazën e avancimit, duke na ofruar si DAO kohë për t'u përgatitur duke kryer një studim gjithëpërfshirës kërkimor, duke kërkuar lojtarët më të mirë dhe gjithashtu duke marrë sasi të konsiderueshme të NFT -ve për të marrë mjetet më të mira në këto metaverse.

Ashtu si Axie Infinity, Merit Circle në të vërtetë ka krijuar bashkëpunime solide me Star Atlas, Illuvium, Hash Rush dhe gjithashtu NyanHeroes për të punuar në mënyrë bashkëpunuese në drejtim të një të ardhmeje të qëndrueshme për lojëra-fitime dhe gjithashtu ne &#x 2019; jemi të nderuar që kemi ndihmën e disa prej emrave më të mëdhenj në industri.

Lexo artikullin:  Banka e Rusisë ka mjete për të kufizuar investimet në kripto, sugjeron Guvernatori

&#x 201C; Raundi më i ri i farës, të cilin ne &#x 2019; me kënaqësi të madhe për të pohuar se ishte jashtëzakonisht i abonuar, na lejoi të zgjedhim vetëm ato që sigurisht do të shtonin suksesin tonë afatgjatë si DAO, me një koncentrim në 4 koncepte kryesore:

  • përvojë &#x 2013; ne dëshirojmë të zhvillojmë një kompani që përmban ato që kanë një vizion të qëndrueshëm për Merit Circle, përveç një kuptimi të gjerë të industrisë dhe gjithashtu versioneve të administratës. Plus, ne filluam të punojmë tërësisht me fonde që kanë qenë në të vërtetë për më gjatë për të mbrojtur stabilitetin e punës sonë dhe gjithashtu të marrim pjesë në mënyrë proaktive në administrimin e DAO.
  • Lidhjet e industrisë &#x 2013; ne dëshirojmë shokë që me siguri do të na lejojnë të ngremë në mënyrë të përbashkët metaverse në metoda të panumërta, qofshin ato me konkurse kumulative të lojërave video, raste të jetës reale, dhurata falas, transmetime unike në lojë ose qasje shumë të hershme në ato video lojëra AAA.
  • shumëllojshmëri &#x 2013; Merit Circle është një kompani ndërkombëtare me studiues dhe gjithashtu punonjës në të gjithë globin. Ne &#x 2019; u emocionuam gjithashtu që kemi mbështetës nga Azia, Evropa, Australia dhe gjithashtu Shtetet e Bashkuara për të ndihmuar në njoftimin e një forumi online të administratës që &#x 2019; të ndryshme, me përvojë dhe gjithashtu të ditur për përparimet më të reja në çdo lloj dhe gjithashtu në çdo fushë.
  • Vizion i qëndrueshëm afatgjatë &#x 2013; aspekti thelbësor mund të jetë vizioni i qëndrueshëm i qëndrueshëm i secilit kapitalist të vetëm që ne aktualisht kemi përfshirë. Industria e lojës për të fituar është ende në fazën e saj të hershme; ne jemi këtu për ta ndihmuar atë të rritet plotësisht.

Ne &#x 2019; jemi të lumtur për kapitalistët tanë të shumtë udhëheqës të industrisë dhe gjithashtu janë zbuluar se do të bashkëpunojnë me ta për të revolucionarizuar metodat e përfitimit për masat. Forumi ynë i administratës në internet me siguri do të zhvillohet në javët e ardhshme dhe gjithashtu kjo sigurisht që do të na afrojë me lëshimin e shenjës sonë. Ne &#x 2019; Gjithashtu do të lansojmë edhe më shumë informacion në lidhje me një raund investimesh financiare publike në të ardhmen. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Bitcoin është e ardhmja, thotë ylli i YouTube KSI

Për të qenë të përditësuar me përvojën tonë, respektojini Merit Circle në këto rrjete:

Twitter: https://twitter.com/MeritCircle_IO
Mosmarrëveshje: http://discord.gg/meritcircle
Telegram: https://t.me/meritcircle
Webfaqja: http://meritcircle.io/

 0;

Ky është një njoftim për lajme. Lexuesit duhet të bëjnë vetë këmbënguljen e tyre të duhur para se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me firmën e reklamuar ose ndonjë prej bashkëpunëtorëve ose zgjidhjeve të saj. Bitcoin com përjashtohet, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo lloj dëmtimi ose humbjeje të krijuar ose pohuar të jetë të shkaktuar nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj përmbajtje në internet, produkte ose zgjidhje të diskutuara në njoftimin për lajme.

Dëgjoni Podcast -in më të ri të Bitcoin com:

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju