MetaWars Launchpad Duke revolucionarizuar industrinë e GameFi si "i parë" ndër-game Metaverse Launchpad

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Meta Wars është puna fillestare për t'u bashkuar me globin e metaverses &#x 2013; me sitin fillimisht të llojit të tij Meta Wars Launchpad. Për herë të parë, lojtarët me siguri do të kenë aftësinë të zhvillojnë faqe interneti që lëvizin personalitete, para, si dhe pasuri midis globeve të lojërave video.

Kjo përmirëson Meta (e njohur më parë si Facebook) si dhe rrit vizionin e tyre. Me Meta Wars Launchpad, lojtarët mund të nxjerrin për kriptovaluta të ndryshme nga multiverse të ndryshme, duke injektuar atribute shtesë për të luajtur për të fituar. Ajo &#x 2019; Është vendosur të jetë mjeti kryesor që individë të rinj marrin pjesë në situatën ekonomike të blockchain, si dhe mjetet më të mira për të vjedhur rrjedhën kryesore.

Ky është një shans i madh në këtë dhomë. Meta Wars sigurisht që do të bëhet fillimisht platforma e nisjes metaverse, duke plotësuar një detyrë shumë thelbësore. Duke u rreshtuar me detyra krejt të reja në të ardhmen, Meta Wars me siguri do të udhëheqë mjetet për lëvizjen e Game Fi, si dhe do t'i ofrojë edhe më shumë vlerë lagjes së lojërave kompjuterike blockchain, si dhe të gjithë industrisë.

Prezantimi i Meta Wars

Meta Wars përfundoi një IDO efektive, si dhe simbolet janë dhënë në të vërtetë në PancakeSwap duke marrë parasysh që më 27 tetor. Në fakt është kujdesur të sjellë interes të konsiderueshëm nga shoqërues të famshëm si Mr Beast, Raptor Capital, Magnus Capital, Boxmining, Double Peak, Cinchblock, Evers Capital, X21, Coin United io, Infinity Gains, si dhe Icetea Labs.

Për të krijuar akoma më shumë komunitetin ekologjik metaverse, Meta Wars sigurisht që do të ofrojë një sistem për detyrat e fazës së hershme, si dhe do të ofrojë avantazhe të veçanta për financuesit.

Meta Wars po zhvillohet drejt e në një Launchpad &#x 2014; I pari i llojit të tij

Meta Wars po përparon drejt e në platformën fillestare të lojërave të ndërthurura Game Fi në industrinë e blockchain. Sistemi sigurisht që do të ndihmojë punën e tij fillestare kryesore me ndihmën e shumta që përbëhet nga ndihma në lagje, promovime reklamuese, si dhe metoda.

Lexo artikullin:  ADALend e bën atë në "Listën Thelbësore Cardano" nga IOHK

Udhëheqësi i këtij dizajni të ri organizimi është Meta Gods, një RPG inovative e aktivitetit 8-bit lojë-për-fitim që po prezanton permadeath të mbështetur nga inovacioni i AI. &#x 201C;Meta Gods është i emocionuar për publikimin në Metawars Ne mendojmë se lagja është jashtëzakonisht solide, si dhe duke integruar presionet &#x 2026; ne mund të dominojmë metaversin. Situatat ekonomike brenda lojës sigurisht që do të jenë thelbësore! Çfarë &#x 2019; A është shumë më mirë sesa të përfundosh të jesh zot i një bote? &#x 201D; &#x 2014; Jack, Bashkë-krijuesi i Meta Gods. Së shpejti, lista e bardhë shumë herët për Meta Gods me siguri do të fillojë në sistemin Meta Wars.

E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, Meta Wars mbetet në procedurën e sjelljes së detyrave të mundshme në platformën e lëshimit të përbërë nga:

  • WuKong
  • Arcadeland
  • Evolucioni i Dragoit

Si të futeni në Meta Wars Launchpad

Hyrja sigurisht që do të jetë e ndryshme në mënyrë inovative nga platformat tipike të lëshimit. Vetëm pronarët e NFT të tokës me siguri do të kenë një mundësi për të blerë Meta Gods &#x 2019; shenjë si nxitje. Sasia e simboleve që janë të kualifikuara për të marrë varet nga rrallësia e tokës.

Ka informacione shumë më interesante, si dhe më shumë përparime që sigurisht do të zbulohen shpejt. Mundësitë për Meta Wars, platforma e nisjes fillimisht metaverse, sapo kanë filluar.

Rreth Meta Wars

Meta Wars është një komunitet ekologjik Game Fi i gjeneratës së ardhshme, i mbështetur nga blockchain për të luajtur për të fituar. Eksploroni si dhe luftoni në të gjithë metaversin për të fituar një shumë të madhe parash. $WARS, NFT si dhe $GAM mund të nxirren me baste, të cilat të gjitha mund të përdoren për të fituar gjatë gjithë metaverses, si dhe në metodën e ardhshme RPG. Ne synojmë ta rrisim këtë udhëtim drejt rajonit të pazbuluar.

Uebfaqe|Twitter|Telegram|Reddit|Discord|Instagram

Etiketat në këtë përrallë Meta Wars

Ky është një njoftim për lajmet. Lexuesit duhet të bëjnë vetë këmbënguljen e tyre përpara se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me firmën e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët e saj ose zgjidhjet. të jetë shkaktuar nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj përmbajtjeje, produktesh ose zgjidhjesh në ueb të theksuara në njoftimin e lajmeve.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju