Mi Store Portugal zbulon pranimin e kriptos, Xiaomi thotë se "vendimi u mor pa dije ose miratim"

Mi Store Portugal zbulon pranimin e kriptos, Xiaomi thotë se "vendimi u mor pa dije ose miratim"

Ndjekësit e parave dixhitale nga Portugalia u kënaqën kur zbuluan se Mi Store nga zona e tyre prezantoi se po miratonte kriptovaluta për shlyerjet. Dyqani Mi tregton pajisje të mençura të markës Xiaomi dhe gjithashtu pajisje dhe gjithashtu dyqani i informoi fansat e tij në Facebook më 5 gusht, sigurisht që do të miratonte bitcoin, ethereum, të sigurt dhe gjithashtu do të nxitonte për zgjidhje.

Mi Store Portugal zbulon pranimin e kriptos, Xiaomi thotë se "vendimi u mor pa dije ose miratim"Pamje e ekranit të Dyqanit Mi në Portugali '& rsquo; Postimet në blog të faqeve të mediave sociale. (*), postimi i blogut në të vërtetë është fshirë, por një sërë burimesh të ekspozuara kanë URL të arkivuara dhe gjithashtu pamje të ekranit nga

Megjithatë '& rsquo; rrjetet e faqeve të mediave sociale. Postimi në blog i Mi Store Portugal deklaroi: Facebook aktualisht është aktiv, patronizues

Nga është shumë më gjithëpërfshirës dhe gjithashtu më i gjerë për faktin se ju '& rsquo; Do të keni aftësinë për të marrë pajisjet tuaja të preferuara duke përdorur kriptovalutën tuaj dixhitale ose një nga më përfitueset si bitcoin, ethereum, të sigurt, të nxituar, ose utrust simbolik. Mi Store Portugal nuk është & rsquo; t? Përmirësim i mahnitshëm i

Në artikujt e faqeve të mediave sociale, puna e zgjidhjeve të blockchain Mi Store, e cila është ofruesi i shenjës utrust, u cicërua gjithashtu në lidhje me Utrust në Mi Store që miraton zotërimet e kriptove. "& Ldquo; Portugalia, autoritetet dyqani Mi Store Portugal, aktualisht miraton vendbanimet kripto. Xiaomi është prodhuesi i dytë më i madh i telefonave në planet, dhe gjithashtu aktualisht dega e tyre rajonale po miraton Xiaomi of Money Tomorrow, pajisje të veshshme, dhe gjithashtu shumë më tepër –– Telefonat aktualisht, ”& rdquo; deklaroi postimi i blogut tani i fshirë i Shop. Twitter mendohet se

Përgjigjet Korporata Xiaomi

Ajo dhe gjithashtu Mi Store Portugal i eliminuan këto artikuj të faqeve të mediave sociale si rezultat i dyqanit & & rsquo; nënat dhe babai i firmësUstrust Xiaomi Corporation '& rsquo; s për faktin se firma ndërkombëtare e pajisjeve elektronike lëshoi ​​një deklaratë në lidhje me kinezët që miratonin zotërimet e kriptove për telefonin celular dhe gjithashtu blerjet e aksesorëve. Firma Mi Store Portugal është firma më e madhe e telefonisë celulare në The dhe gjithashtu e dyta më e madhe në Kinë. Në Indi të dyja këto dy zona, qeveritë federale në fakt kanë pasur një neveri për pronat e decentralizuara të kriptove.

Lexo artikullin:  Senatorët amerikanë dhe Thesari arrijnë marrëveshje mbi kërkesat për kripto në faturën e infrastrukturës

Në vitin Kjo, veçanërisht, në të vërtetë ka qenë jashtëzakonisht e ashpër ndaj tregut të kriptomonedhës dhe gjithashtu minatorëve të bitcoin. Kina '& rsquo; Deklarata e saj, shqetësuese Xiaomi, sugjeron që kompania nuk ishte e informuar për zgjedhje të tilla pasi dyqani është një satelit vetëqeverisës, dhe gjithashtu Mi Store Portugal '& rsquo; Miratimi nuk tregon Mi Store Portugal.Xiaomi Corporation “& ldquo;

dëshironi të sqaroni se '& lsquo; Xiaomi Corporation & rsquo; dhe gjithashtu rrjetet e lidhura të faqeve të mediave sociale drejtohen nga një dyqan i palëve të treta, "deklaroi Mi Store Portugal. & ldquo; Xiaomi ne vlerësojmë dhe gjithashtu kuptojmë lirinë e vërtetë funksionale të dyqaneve të palëve të treta, zgjedhja për të miratuar kriptovalutat nuk ka lidhje me Ndërsa dhe gjithashtu është bërë pa mirëkuptimin ose autorizimin tonë. '"& rsquo; & rdquo; (*) a mendoni për Korporatën Xiaomi në

Ajo që do ta prezantonte sigurisht që do të miratonte zotërimet e kriptove dhe gjithashtu Mi Store '& rsquo; s deklarata pasuese? Portugalia na njeh atë që mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Xiaomi

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju