Miley Cyrus kryen në festimin e ditëlindjes për fëmijën e Mike Novogratz

Ylli i muzikës pop Miley Cyrus u pa duke kryer në një festë luksoze të ditëlindjes për yllin Gabriela Novogratz, fëmija i Galaxy Digital CEOMike Novogratz

Miley Cyrus performon në festën e ditëlindjes për vajzën e Mike Novogratz

Ylli i muzikës pop Miley Cyrus ka realizuar në të vërtetë në një festë personale të organizuar nga CEO i Galaxy Digital, Mike Novogratz.

Sipas një raporti të 2 gushtit nga Dan's Paper, rasti u mbajt për të përkujtuar ditëlindjen e fëmijës së miliarderit, yllit Gabriela Novogratz.

Cyrus veshi një triko të kuqe dhe realizoi një shumëllojshmëri të këngëve të saj të hitit të përbërë nga "Wrecking Ball" dhe "Party in the USA", përveç sigurimit të kopertinave të Sinead O'Connor, The Pixies dhe Blondie, për të përmendur disa . Pamja ishte pamja e fshehtë e Cyrus duke pasur parasysh që Lollapalooza 2021 në Çikago më 29 korrik.

Në përputhje me stilin e festës Conne Island Mermaid Parade, Cyrus u krye nga një tendë kampe e suvatuar me sirena të mëdha në shtëpinë e Novogratz në Amagansett, Long Island

Page Six e shpjegon rastin dukej si një karnaval, duke pasur parasysh pjesëmarrjen e këmbësorëve, akrobateve ajrorë dhe kampionit të Konkursit të Ushqimit me Hot Dog, Joey Chestnut Guests hynë në festë me anë të një hyrjeje masive që dukej si një zyrë biletash, me drita neoni që shkruajnë veprën "Novopark" sipër hyrjes.

Festimi gjithashtu organizoi një disko të qetë ku vizitorët mund të godisnin dyshemenë e vallëzimit duke përdorur kufje duke luajtur meloditë e tyre të preferuara.

Novogratz, i cili në fakt është cilësuar si "një nga kafshët e festave më të ngarkuara në Wall Street", publikoi një imazh në Instagram duke veshur një fashë, xhaketë sportive metalike, pa bluza dhe muskulaturë të lyer me stomak gjatë gjithë festimi së bashku me fëmijën e tij imituan një marinar.

Related: Fqinjësia kripto e Shteteve të Bashkuara tejkalon Azinë, thotë Mike Novogratz

Novogratz në fakt ka folur kohët e fundit për goditjen dhe eksodin e minierave kineze, duke pohuar se rastet do të rrisin pozitën globale të minatorëve të Amerikës së Veriut dhe mund të tregojnë se janë një favorizim i përgjithshëm për sektorin me kalimin e kohës.

Lexo artikullin:  Happy 21 -të kripto ETF u regjistrua për 2021 me "Ethereum ETF Trust" të Kryptoin

Në përfundim të qershorit, Galaxy Digital lëshoi ​​një kredi prej 20 milionë dollarësh të mbështetur nga Bitcoin për minatorin e kriptove me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Argo Blockchain, për të fituar para për ndërtimin dhe ndërtimin e një qendre informacioni në Teksasin Perëndimor.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju