Miliona tregtarë Wix tani mund të pranojnë 12 kriptomonedha të ndryshme

Miliona tregtarë Wix tani mund të pranojnë 12 kriptomonedha të ndryshme

E themeluar në vitin 2006, nga stilistët izraelitë të aplikacioneve softuerike Nadav Abrahami, Avishai Abrahami, dhe gjithashtu Giora Kaplan, sistemi mbarëbotëror SaaS Wix u jep individëve aftësinë për të krijuar faqe interneti celular dhe HTML5 pa përvojë në kodim. Më 12 tetor, Wix prezantoi se sigurisht që do të aplikonte Bitpay &#x 2019; S lehtësitë e trajtimit të zgjidhjes së kriptomonedhës në mënyrë që individët ta zgjedhin atë si një alternativë për sistemin e e -commerce Wix.

Krahas 5 monedhave të ndryshme të qëndrueshme si BUSD, DAI, GUSD, USDP, dhe gjithashtu USDC, individët Wix Merchant mund të pranojnë gjithashtu bitcoin (BTC), para bitcoin (BCH), dogecoin (DOGE), ethereum (ETH), litecoin (LTC), mbuluar bitcoin (WBTC), dhe gjithashtu XRP (në territoret e detajuara). Metrikat sugjerojnë që Wix fiton 1 miliard dollarë të ardhura përmes shërbimit të saj ndaj klientit, siç është kontraktori i ndërtimit të faqeve të internetit, zgjidhjet e monitorimit të organizatave dhe gjithashtu webhosting.

&#x 201C; Wix është një nga përdorimet më të mëdha dhe më të zakonshme të sistemeve të përparimit të internetit me mbi 210 milion individë, kështu që ky është një përparim shtesë në zhvendosjen e rrjedhës kryesore të kriptomonedhës, &#x 201D; deklaroi Stephen Pair, Bitpay &#x 2019; s CEO në një deklaratë. &#x 201C; Bizneset mund të arrijnë treg shpejt dhe gjithashtu të regjistrojnë shitje hap pas hapi duke përfituar nga tregu i konsiderueshëm trilion dollarësh i kriptomonedhës, &#x 201D; Çifti i përfshirë.

Wix ( *12 *) Shënon Lëvizja u jep Tregtarëve një &#x 2018; Tregu i Ri i Klientëve që preferojnë të paguajnë me Crypto &#x 2019;

Bitpay në fakt ka bërë një numër të zhvendosjeve të sektorit gjatë gjithë vitit 2015 me kompani të mirënjohura si Universal Air Travel Plan (UATP), stili i të rinjve dhe emri i markës me pakicë Pacsun, Shop com, Dr Luke &#x 2019; s firma e këngëve Prescription Songs, ekipi i nivelit të lartë turistik The Kessler Collection, Verifone, sistemi i zgjidhjeve të qenve të kafshëve shtëpiake Wag, fillimi i kompjuterave cloud cloud në internet Shells, e-tailer i stilit të lartë Jomashop, dhe gjithashtu udhëheqësi i agjenci koleksioni auto, biçikletë e cilësisë së mirë dhe gjithashtu antike, dhe gjithashtu shitje të artit në rrugë, Mecum Auctions.

Lexo artikullin:  Tesla Hodls Bitcoin në Q3, Elon Musk Tweets BTC në $ 69K Meme

&#x 201C; Ne &#x 2019; do të mbeteni për t'u përfshirë me shokët e zgjidhjes më të avancuar për t'u siguruar tregtarëve Wix shumë më tepër zgjidhje zgjidhjeje për t'u siguruar klientëve të tyre, &#x 201D; Omer Shatzky, kreu i faturimit dhe gjithashtu i ripagimeve në kompaninë SaaS që organizata e tyre të përdorë tregun në zgjerim të kriptomonedhës. &#x 201D;

Sipas deklaratës, në fazën fillestare të fillimit të Wix, tregtarët Wix dhe gjithashtu klientët e tyre me siguri do të kenë aftësinë për të përdorur zgjidhjen Bitpay në SHBA, MB, Gjermani, Kanada, Australi dhe gjithashtu Brazil.

Çfarë konsideroni Wix duke aplikuar Bitpay &#x 2019; s objektet e zgjidhjes së kriptove kështu që tregtarët Wix mund të pranojnë prona elektronike? Le të kuptojmë se çfarë e konsideroni këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju