Përdorues i ri Bybit? Merrni deri në $ 600 në Shpërblimet e Mirëseardhjes

Përdorues i ri Bybit? Merrni deri në $ 600 në Shpërblimet e Mirëseardhjes financuar

Klientët e rinj të Bybit mund të marrin deri në $ 600 në shpërblime të mirëseardhura pas përfundimit të punëve themelore, si dhe goditjes së pikave tregtare të tregtisë pas përfundimit.

Shpërblimet përbëhen nga një kod promocional unik prej 50 $ kur një klient i ri bën një pagesë paraprake për herë të parë prej një minimum prej 0.05 BTC ose të krahasueshme brenda 48 orëve nga regjistrimi në shkëmbimin e kriptomonedhës. Nëse ata humbasin 48-orëshin, ata me siguri do të kompensohen me një kod promo $ 20 për të bërë një pagesë paraprake.

Për më tepër, klientët e rinj që përputhen me cilindo nga Bybit &#x 2019; Llogaritë e rrjeteve sociale brenda 14 ditëve nga regjistrimi në Bybit sigurisht që do të kompensohen me një kod promocional prej 5 $, i cili mund të përdoret për të kundërshtuar tarifat e tregtimit.

Për çdo pikë kthese tregtare, qoftë e madhe apo e vogël, klientët e rinj sigurisht që do të jenë në gjendje të grumbullojnë shpërblime përfitimi.

Ata që në mënyrë efikase i referojnë një shoku Bybit sigurisht që do të marrin një përfitim shtesë prej 20 $ (gjyqtari i tyre sigurisht që do të marrë një përfitim prej 20 $). Këtyre klientëve me siguri do t'u sigurohen shpërblime shtesë sa herë që shokët e tyre arrijnë një pikë kthese të sasisë tregtare, e përbërë nga një mundësi për të fituar një përfitim prej $ 500.

Këtu janë shumë më tepër arsye që të gjithë investitorët e kriptove duhet të marrin parasysh kur regjistrohen me zonën Bybit:

Sistemi i zgjuar i tregtimit: Vendosni marrjen e fitimit/ndalimit të humbjes në hyrje, merrni informacionin e metodës si dhe ndryshoni porosinë (et) tuaj me një klikim. Bybit &#x 2019; s API efektive garanton gjithashtu që të merrni azhurnime të shpejta të tregut.

Asnjë ndërprerje në serverin e uebit: Bybit krenohet me një aftësi të sistemit 99.99% si dhe pa ndërprerje të serverit në internet, falë atributit të tij gri të lansimit, si dhe pikave të ngrohta të nisura gjatë fluturimit.

Mbështetje e pashembullt për klientët: Një tjetër atribut thelbësor i Bybit që e krijon atë përveç rivalëve të tij është sa seriozisht e merr mbështetjen e klientit si dhe komentet. Ai tregon mbështetje shumëgjuhëshe të klientëve 24/7 për investitorët ndihmë nga e gjithë bota.

Regjistrohuni për një llogari të re Bybit poshtë

 0;

Lexo artikullin:  Senatori amerikan i propozon Kongresit miratimin e kriptomonedhës për pagesa

Rreth Bybit

Themeluar në Mars 2018, Bybit është vetëm një nga shkëmbimet më të shpejta të kriptomonedhës, me më shumë se 2 milion klientë të regjistruar.

E ndërtuar mbi vlerat e përqendruara tek klientët, sipërmarrjet Bybit për të ofruar një ekspert, të mençur, miqësor ndaj përdoruesit, si dhe përparim në tregtimin e internetit, si dhe përvojë në minierat cloud për shitësit me pakicë, si dhe klientët institucionalë në të gjithë botën.

Bybit i kushtohet zhvillimit të një mjedisi të arsyeshëm, të qartë dhe efektiv të shkëmbimit, si dhe përdor asistencën e konsumatorit shumëgjuhësh 24/7 për të ofruar ndihmë në një mënyrë të shpejtë.

Ky është një postim i financuar në blog. Mësoni se si të arrini tregun tonë të synuar më poshtë. Lexoni ju lutem vini re shënuar më poshtë.

Dëgjoni Podcast -in aktual të Bitcoin:

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju