NFT Gaming Pioneer Vulcan Forged Nis DEX -in e Ri për Gaming Tokens

NFT Gaming Pioneer Vulcan Forged Nis DEX -in e Ri për Gaming Tokens pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Vulcan Forged në fakt ka lëshuar një shkëmbim të ri dhe të përparuar të decentralizuar për shenjat e lojrave që i përmbahen suksesit të metaverse të lojrave, Vulcan Verse.

Cardiff, Mbretëria e Bashkuar &#x 2013; Sistemi i lojrave Blockchain, Vulcan i falsifikuar, po prezanton nisjen e shkëmbimit të parë të decentralizuar (DEX) të krijuar me qëllim për shenjat e lojrave,VulcanDEX DEX sigurisht që do të lejojë klientët e sistemit të lojërave të tregtojnë çdo lloj shenje lojrash pa kërkesën për t'u regjistruar. Lojtarët me siguri pas kësaj do të kenë aftësinë të përdorin shenjat e tyre të fituara kohët e fundit në lojën e tyre video përkatëse.

Përdoruesit me siguri gjithashtu do të kenë aftësinë të rrezikojnë shenjat e lojrave për të promovuar shkëmbimet në VulcanDEX, me klientët që bëjnë përfitime simetrike me pjesën e tyre në pishina të caktuara likuiditeti. DEX aktualisht ka 4 pishina energjike për këtë qëllim, me shumë më tepër, të përbërë nga $ YGG, $ SAND $ AXS dhe gjithashtu $ VNLA që vijnë shpejt. Për më tepër, zotërimet në lojë mund të kultivohen në VulcanDEX në llojin e shenjave jo të kompozueshme (NFT), duke zhvilluar një situatë energjike ekonomike që përfshin mjedise të shumta të preferuara të lojërave të bazuara në blockchain.

VulcanDEX gjithashtu mundësohet nga $ PYR, shenja e energjisë që është themeli i mjedisit të lojërave VulcanForged. Lojtarët mund të rrezikojnë PYR në DEX së bashku me përfitimet e tyre në të dhe gjithashtu të rrezikojnë atë në pishina së bashku me shenja të ndryshme të lojrave.

Pionier në modelin e decentralizuar të lojës për të fituar

Me rritjen e VulcanDEX në profilin e saj të lojërave video dhe gjithashtu artikujve, Vulcan i falsifikuar në fakt ka përfunduar si një pionier i vërtetë në &#x 201C; Luaj për të Fituar &#x 201D; (P2E) dhomë. P2E është një dizajn i organizatës së lojërave që zhvillon situata të hapura ekonomike brenda mjediseve të lojërave dhe gjithashtu përfiton ato që përfshijnë vlerë për lojërat video duke shtuar përparimin e tyre. Kjo mund të jetë në llojin e pagesave të tilla si stili i lojërave video dhe gjithashtu avancimi, dhe gjithashtu shfaqja beta e lojërave të reja video. Sugjerimi është të pranoni lojtarë të ardhshëm që sigurisht ose ndryshe do të paguajnë një kosto për të luajtur lojëra video të preferuara.

Vulcan Forged në fakt e ka kombinuar këtë ide që lind me konceptet e financimit të decentralizuar (DeFi), duke lejuar individët në VulcanForged &#x 2019; Sistemi i lojrave për të shtuar shenja lojrash dhe posedime të ndryshme kripto për të promovuar shkëmbimin e tyre midis lojtarëve të decentralizuar. Për më tepër, tregu P2E është mjaft i ri, me lojtarë të tillë si Axie Infinity dhe Decentraland sapo kanë marrë një tërheqje të konsiderueshme këtë vit. Kjo e vendos Vulcan Forged në anën zvogëluese të këtij tregu të ri që lind.

Ndërtimi i Suksesit

Lexo artikullin:  PlanetWatch shpall listën e PLANETS Token në Bitmart

Vulcan i falsifikuar mbetet në këtë mjedis prezantues nuk është një surprizë e ofruar suksesi i tij aktual. Të kombinuara, lojërat video të falsifikuara Vulcan janë gati të shkojnë përtej pikës së kthesës së 200,000 klientëve deri në fund të vitit 2021. Kjo është si rezultat i një sërë përparimesh efektive duke pasur parasysh që fillimi i vitit për grupin e falsifikuar Vulcan, i përbërë nga mbrojtja e të drejtave ligjore të së drejtës së autorit për veprat e njohura të artit që do të përbëhen nga globi i tyre kryesor në lojë, Vulcan Versre.

Funksionet përbëhen nga &#x 201C; Mbretëresha Egjiptiane &#x 201D; nga Frank Frazetta, një bojë e cila u tregtua në fillim të vitit për mbi 5.4 milion dollarë. Frazetta është një ëndërr me famë botërore dhe gjithashtu muzikante shkencore më e njohur për imazhet e tij Conan The Barbarian. Për më tepër, Vulcan Forged gjithashtu bashkëpunoi me Arkane Network për të mbështetur përmirësimin e NFT-ve të fokusuara në lojëPoligoni Zhvillimi në mjedise të ndryshme të tjera të preferuara në dhomën e kriptove bëhet pjesë e Vulcan Forged &#x 2019; s strategji afatgjatë për të rritur aksesueshmërinë në prezantimin e lojërave video dhe gjithashtu mjedisin e përparimit të lojërave video.

 0; (*) si një mjedis i lehtë për t’u luajtur dhe gjithashtu i lehtë për t’u ndërtuar,

Rreth Vulcan Forged

Projektuar është një detyrë e bazuar në komunitet që reklamon përparimin e video-lojërave të klasit të parë duke mbështetur programuesit përmes programeve të saj të përparimit. &#x 2018; inkubacioni dhe gjithashtu financimi i grupit.Vulcan i falsifikuar dashamirët e lojërave video blockchain,

For është një dyqan me një ndalesë ku ata mund të kenë qasje në lojërat video të preferuara dhe gjithashtu një industri të rëndësishme Vulcan Forged për të trajtuar posedimet elektronike në lojë. I gjithë mjedisi NFT mundësohet nga negociatat e tij PYR, bastet dhe gjithashtu shenja energjie. PYR i përshtatshëm ERC20 është një para ndër platformë që mund të përdoret në titujt e lojërave video që bëhen pjesë e Mjedisit. Vullkani i Falsifikuar 0;

edhe më shumë informacion në lidhje me

Për &#x 2019; s përparim i ri Vulcan Forged, shihni faqen e tyre të internetit DEX pikërisht këtu on

Ndiqni Vulcan Forged the Twitter
Bashkohuni me lagjen në Vulcan Forged on telegram

Ashtu si Vulcan Forged afërsisht ditë me anë të Facebook

Qëndroni &#x 2019; s Vullkani i Falsifikuar 0;Mosmarrëveshje

:

Detajet e kontaktit të medias

Lexo artikullin:  Mbikëqyrësi rus Roskomnadzor bllokon 6 ofrues të VPN

Emri i Kontaktit: Jimi Exohus

Emaili i Kontaktit MARRELDHNIET PUBLIKE @ comVulcanForged VULCANFORGED (*) është burimi i kësaj përmbajtje në internet.

is objektiva informative vetëm. Ky informacion i Njoftimit për Shtyp nuk përfshin sugjerime për investime financiare ose një marrëveshje për të shpenzuar. për 0;Isshtë një njoftim për lajme.

duhet të bëjnë këmbënguljen e tyre të duhur para se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti të lidhur me biznesin e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët ose zgjidhjet e tij.

Ky komod përjashtohet, drejtpërdrejt ose tërthorazi, nga lexuesit çdo lloj dëmi ose humbje të krijuar ose deklaruar të shkaktohet nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj përmbajtje në internet, produkte ose zgjidhje të diskutuara në lansimin e gazetarisë. Bitcoin në më të fundit për com

Dëgjoni: Bitcoin.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju