Monedha dhe Çmimi i Artistit Pop Pop Nigerian Shills Shkurtimisht Dyfishohet - Pasuesit pyesin për Motivet e Artistit

Në një cicërimë të mëvonshme, Davido, i cili ka deklaruar më parë se po mendonte të fillonte një biznes të tregtimit të bitcoin, pyet: "& ldquo; Kush më dëgjoi mua për RapDo ge?" & rdquo; Ndjek artistin & rsquo; monedha monedhë më 19 korrik 2021, norma e shenjës rap doge u rrit me më shumë se 100% ndërsa interesi për kripto u rrit. Sidoqoftë, në kohën e kompozimit, rapdoge, i cili promovuesit deklarojnë të jetë monedha tjetër e madhe meme, pa që vlera e saj të kthehej në nivelet para-monedhës.

Artisti Nigerian Pop Shills një Monedhë dhe Çmimi Meme Shkurtimisht Dyfishohet - Ndjekësit Pyeten Motivet e Artistit

Në ndërkohë, duket artisti i muzikës pop '& rsquo; Rekomandimi më i tanishëm i një prone kripto në të vërtetë nuk është shqyrtuar mirë me disa nga adhuruesit e tij. Ndërsa diskuton një raport i Cryptotvplus, Davido '& rsquo; monedha e monedhës rapdoge vjen thjesht disa muaj pas Racksterli, një plan Ponzi që ai promovoi, i cili u rrëzua.

Kur Racksterli u tankua, Davido thuhet se në të vërtetë ka ndaluar së postuari në Twitter për këtë dhe tani disa nga adhuruesit e tij mendojnë se ylli mund të jetë duke u përpjekur të bëjë të njëjtën gjë me shenjën rapdoge.

Reagime të përziera ndaj Davido '& rsquo; s Hype

Tifozë të tjerë të Davido si përdoruesi i Twitter Daniel Regha këmbëngulin me vendosmëri se artisti nigerian, i cili sapo hapi një melodi që përfshin Chris Brown dhe Young Thug, kërkon që të garantojë që një detyrë është e ligjshme para se ta promovojë atë. Regha shkroi në Twitter:

Davido u sapo preku një biznes të planit Ponzi (Racksterli) që supozohet se mashtronte një pjesë të madhe të individëve, kështu që garantoni të drejtoni një vështrim në Rapdoge, kështu që tifozët të veshin '& rsquo; Merrni me fjalën tuaj dhe u nënshtroheni mashtruesve për herë të dytë. Publikoni një emër të markës vetëm nëse jeni të veçantë, & rsquo; është i ligjshëm.

A besoni (*) & rsquo; monedha e rapdoge ishte përgjegjëse për rritjen e saj të shkurtër të Davido 19? Na korrik atë që besoni në fushën e vërejtjeve të renditura më poshtë. Thuaj

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju