Pagesa Visa Giant nis Programin NFT për të mbështetur artistët dixhitalë 

Pagesa Visa Giant nis Programin NFT për të mbështetur artistët dixhitalë (*) në ​​të vërtetë ka prezantuar se sigurisht që do të lëshojë një program

Visa paraqet muzikantë në globin e NFT -ve. për biznesin është partneritet me lojtarin e mëparshëm MLB The, që aktualisht është një muzikant dixhital, në mënyrë që Micah Johnson të zbulojë avantazhet që inovacioni (to) inovativ i pakomplikueshëm mund të ofrojë. Tregjet e freskëta NFT për prodhimet e artit dhe gjithashtu në të njëjtën kohë, mbyllin boshllëkun midis klientëve dhe gjithashtu furnizuesve të artit. Gjërat

, ky është zhvilluesi i

Micah, një personalitet i bazuar në Aku, përdori NFT -të si një metodë për të siguruar jetë NFT në një lagje rreth prodhimit të saj. mundësive që mund të ofrojë Rreth globit, NFT përmendi: Johnson

NFT -të më hapën një mundësi

zhvilloj një lagje të individëve që mendojnë për mbajtjen e punës sime &#x 2014; në një mënyrë të tillë që kalon metodën përtej vetëm si ose ndarja.të

me siguri do të financojë një ekip të vogël krijuesish të udhëhequr nga

Visa i tregon muzikantëve Johnson të përdorin pajisje të bazuara në blockchain për të krijuar dhe tregtuar artikuj dixhitalë. biznesi sigurisht që do t'i këshillojë gjithashtu këta muzikantë. Gjeni saktësisht se si të përdorni teknikat digjitale dhe standarde të pagesës për të fituar para nga puna e tyre.

Sezoni NFT është Red Hot

është ndër bizneset e shumta që u futën në

Visa bandwagon këtë vit, ndoshta duke u përpjekur NFT të përdorë tërheqjen që këto mjete kanë arritur në të vërtetë kohët e fundit. për të prezantuar blerjen e një It përsëri në Cryptopunk NFT për 165K dollarë në ethereum (ETH). Gushti është një emër i preferuar i markës kolektive Cryptopunks në treg, duke zgjeruar mijëra nënprodukte në të gjithë blockchains të shumta. NFT

kjo,

Pas dhënies së një regjistrimi të vizave të titulluar &#x 201C; NFT: NFT &#x 2019; s Angazhimi Sot në Tifozët dhe gjithashtu Crypto, &#x 201D; ku diskutoi metodat e ndryshme të cilat NFT-të mund të shfrytëzohen Tregtia nxit përfshirjen e ndjekësve, ka administrim shumë më të mirë të lidhjeve të konsumatorëve dhe gjithashtu zbulon burime të reja të mundshme të ardhurash për organizatat aktuale. për të regjistruar zbulon se The po merr parasysh NFT-të si një propozim të ashpër Visa zgjeron tregun e saj dhe gjithashtu përbëhet nga organizata krejt të reja që mund të shoqërohen me zgjidhjet e saj aktuale të pagesave.

Lexo artikullin:  Shitja me pakicë e Walmart Duke Punësuar "Kryesues Cryptocurrency" për të Zhvilluar Strategji të Monedhës Dixhitale dhe gjithashtu Produkte

a mendoni

Cila dhe gjithashtu norma e saj aktuale e interesit në NFT? Na vizoni në zonën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Thuaj.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju