Paypal nis shërbimet e kriptomonedhës në Mbretërinë e Bashkuar

paypal

Paypal, CPU-ja e shlyerjes miliona dollarëshe, zbuloi rritjen e shërbimeve të saj të bazuara në kriptomonedhë në Mbretërinë e Bashkuar, duke filluar sot. Sipas të dhënave, marrëveshja me siguri do të ngjajë me atë të ofruar në SHBA Paypal sigurisht që do të lejojë banorët e Mbretërisë së Bashkuar të blejnë 4 kriptomonedhë nga ajo sistemi: bitcoin, para bitcoin, ethereum, si dhe litecoin.

Paypal parashikon nevojën që zgjidhja të jetë e lartë, e krahasueshme me veprimin deri më tani nga fushata e saj kripto amerikane. Jose Fernandez da Ponte, PayPal &#x 2019; mbikëqyrësi bazë për blockchain, kripto, si dhe para elektronike, përmendi:

Në fakt ka qenë vërtet mirë në SHBA, ne e parashikojmë atë &#x 2019; ka shumë të ngjarë të ketë sukses në MB

Paypal &#x 2019; Zgjidhja s sigurisht që do të ruajë përdorimin e (*) si një nga shokët e tyre thelbësorë për të përdorur këtë performancë. Paxos është një firmë e kontrolluar e kriptovalutave me bazë Paxos në Nju Jork në CNBC, Sipas firmës aktualisht aktualisht i ka thirrur autoritetet rregullatore në Mbretërinë e Bashkuar në lidhje me këtë zgjidhje, për të garantuar konformitetin me rregulloret aktuale. Në

Kërkesa për kripto po bëhet e fortë

&#x 2019; Zgjidhja e kriptomonedhës po vlerëson suksesin e madh

Paypal SHBA në të vërtetën, Në &#x 2019; CEO i Paypal shpalli nevojën e Dan Schulman për artikujt e kriptomonedhës në fakt ka qenë &#x 201C; shumëfish &#x 201D; të firmës së tij &#x 2019; s supozimet paraprake. kjo është për shkak të faktit se kjo firmë i jep rëndësi të madhe lehtësimit të mjeteve të klientëve pikërisht në kripto. të përmendurit: Da Ponte

simbolet si dhe monedhat kanë qenë në të vërtetë për ca kohë megjithatë ju duhet të jeni një individ i arsyeshëm i avancuar për të qenë në gjendje të keni qasje në atë.

Ajo në një sistem si i yni bën një faktor vërtet të shkëlqyer hyrje. Duke pasur

nuk &#x 2019; t thjesht të kufizohet në përdorimin e shërbimeve të investimeve financiare për klientët e tij.

Por firma Paypal po ndryshon gjithashtu teknikën e saj të zgjidhjes për të përdorur trajtimin e shlyerjes së kriptomonedhës. Firma 30, Në Mars zbuloi se në të vërtetë kishte prezantuar një artikull krejt të ri të quajtur &#x 201C; the, &#x 201D; e cila lejon shlyerjen e kriptove në dyqane të panumërta online.Checkout With Crypto

Lexo artikullin:  Cryptowisser: Cryptocurrency Ka të ngjarë të jetë më miqësore me mjedisin sesa bankat tradicionale

,

Megjithatë ende punon si një komunitet i mbyllur, duke mos lejuar klientët e tyre të marrin kriptovaluta të blera në xhepa të palëve të treta, diçka që në fakt i ka kundërshtuar ata nga klientët e kriptove. Paypal

a mendoni

Çfarë e zgjeron shërbimin e tij kripto në Paypal në Mbretërinë e Bashkuar? zona e Thuaj vërejtjeve të listuara më poshtë.në.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju