Crypto 'shumë aplikacion' i PayPal është vendosur të paraqitet shpejt

Dan Schulman deklaroi se detyra ishte aktualisht "e plotë kodi" dhe e përgatitur për t'u shfrenuar plotësisht në Shtetet e Bashkuara në disa muajt e ardhshëm.

Crypto 'super aplikacioni' i PayPal është vendosur të hapet së shpejti

Biznesi i furnizuesit të pagesave PayPal deklaroi se përdoruesit e tij mund të mos kenë më shumë kohë për të pritur që të kenë një performancë më të lartë të kriptos përmes platformës.

Gjatë thirrjes së azhurnimit të financuesit të PayPal Q2 2021 sot, CEO Dan Schulman deklaroi se ndryshimi paraprak i portofolit të aplikacionit të biznesit ishte "i plotë kodi". Presidenti i PayPal deklaroi se biznesi i përgatitur për portofolin do të nxirret plotësisht në Shtetet e Bashkuara në disa muajt e ardhshëm.

Portofoli i aplikacionit do të përfshijë kursime të larta të kostos së përfitimit, qasje të hershme në fondet e depozitave direkte, aftësinë e mesazheve, "aftësi shtesë kripto" dhe më shumë. Schulman deklaroi se secila kuletë do të ishte "unike, e drejtuar nga AI të përparuara dhe aftësitë e të mësuarit makinerik".

PayPal raportoi se kishte më shumë se 400 milion llogari përdoruese aktive që nga 30 qershori, me 311 miliard dollarë në vëllimin e përgjithshëm të pagesës për tremujorin e dytë të 2. Kompania gjithashtu përfshiu 2021 milion llogari aktive të reja, duke e çuar bazën e saj të përdoruesve në 14.5 milion. Venmo, kompania e pagesave në pronësi të PayPal e cila prezantoi tregtinë e kripto në prill, kishte rreth 392 miliardë dollarë në vëllimin e përgjithshëm të pagesave për tremujorin e 58-të të vitit 2, me 2021 milion llogari aktive.

"Ne jemi një nga disa ndërmarrjet e pagesave për të lejuar konsumatorët të përdorin kriptomonedhën si një burim financimi," deklaroi CEO i PayPal. "Ne po shohim gjithashtu miratimin dhe tregtimin e fortë të kriptove në Venmo."

Related: Përdoruesit e PayPal do të kenë aftësinë për të tërhequr kripto në kuletat e jashtme

Në fillim të këtij muaji, PayPal zbuloi se do të rrisë kufizimin e blerjeve të kriptove për përdorues të veçantë me bazë në Shtetet e Bashkuara nga 20,000 dollarë në 100,000 dollarë. Firma e pagesave në fillim deklaroi se do të hynte në zonën e kriptos në tetor 2020, më vonë duke lejuar klientë të kualifikuar të përdorin kripto për tregti dhe pagesa.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju