Operatori popullor BTM: Bitcoin of America shton Ethereum në ATM -të e tij Bitcoin

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Bitcoin e Amerikës është një shkëmbim i njohur parash në internet, i regjistruar si një kompani e zgjidhjeve të parave me Departamentin e Thesarit të Shteteve të Bashkuara (FinCEN) (RegNum). Përveç sigurimit të një blerjeje të shpejtë dhe të përshtatshme, ato njihen për ndihmën e tyre të konsumatorit. Bitcoin of America kohët e fundit zbuloi përmirësimin e tyre më të fundit në pajisjet e tyre të ATM Bitcoin (BTM). Ethereum aktualisht është në dispozicion për t'u marrë me vendet e ATM -ve të Bitcoin of America.

Bitcoin of America identifikoi tërheqjen në zgjerim të kriptomonedhës Ethereum si dhe përcaktoi se ishte koha për ta përfshirë atë në BTM -të e tyre. Sot, Bitcoin i Amerikës ka 1300 plus BTM në 31 shtete. Bitcoin of America siguron gjithashtu zgjedhje Bitcoin, si dhe Litecoin në internet, si dhe në vendet e tyre BTM. Për të zbuluar një BTM mund të shihni faqen e tyre, si dhe të hyni në adresën tuaj për të zbuluar një pranë jush.

Bitcoin of America në fakt ka bërë një numër azhurnimesh në pajisjet e tyre, si dhe zgjidhje këtë vit. Në maj, Bitcoin of America zbuloi Kioskun e tyre të ri Universal Ky stendë e re globale përfshin aftësitë e një ATM standard me një ATM Bitcoin, si dhe ofron 3 veçori kryesore. Fillimisht është funksioni konvencional ATM ku klientët mund të japin para në para nga një kartë debiti. Karakteristika e dytë është të jesh në gjendje fitojnë kriptovaluta me para të gatshme. E fundit është se klientët mund të ofrojnë kripto në këmbim të parave të gatshme.

Bitcoin of America siguron gjithashtu një program pritës për dyqanxhinjtë që duan kriptomonedhë ose thjesht kërkojnë të fitojnë shtesa. Bitcoin of America sigurohet për vendet e tyre pritëse duke u ofruar atyre fitime të lehta, rritje të trafikut në internet, si dhe reklama dhe marketing. Ata gjithashtu menaxhojnë ndihmën e konsumatorit, si dhe çdo lloj zgjidhjeje mirëmbajtjeje/instalimi.

 0;

Ky është një njoftim për lajme. Lexuesit duhet të bëjnë këmbënguljen e tyre të duhur para se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti që lidhet me biznesin e reklamuar ose çdo lloj bashkëpunëtori ose zgjidhjeje të tij. Bitcoin com përjashtohet, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo lloj dëmtimi ose humbjeje të krijuar ose afirmuar të shkaktohet nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj materiali, artikujsh ose zgjidhjesh të deklaruara në lansimin e gazetarisë.

Lexo artikullin:  Elon Musk lë të kuptohet se Tesla zotëron rreth 42 mijë bitcoin

Dëgjoni Podcast -in më të fundit të Bitcoin com:

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju