Shenja rezistente ndaj kuanteve, Sovrani i kurorës (CSOV) do të listohet në Exchange Bitcoin Exchange

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Crown Sterling '& rsquo; s Shenja Sovrane e Kurorës (CSOV '), globi & rsquo; S prona elektronike rezistente kuantike, sigurisht që do të sigurohet në Exchange Bitcoin në fund të Shtatorit Kjo do të thotë një pikë kthese për të dyja ngjarjet, ajo ku Crown Sterling '& rsquo; Shenja s (CSOV) sigurisht që do të sigurohet në mesin e globit '& rsquo; shkëmbimet kryesore, ndërsa grupi i shkëmbimit theBitcoin com sigurisht që do të jetë CEX i parë në zonë që detajon shenjën. CSOV sigurisht që do të mbrojë BTC, si dhe grupe USDT.

Çfarë është në thelb Crown Sterling?

Crown Sterling ndryshon shumë nga bizneset e ndryshme të programeve të tjera softuerike në zonë, ajo siguron kriptografi rezistente ndaj kuanteve, përmes strategjive specifike të ndërveprimeve të sigurta dhe të sigurta me të '& rsquo; s gjenerues arbitrar të numrave (RNG), së bashku me artikujt e tjerë të ndryshëm të sigurisë. Firma në të vërtetë ka prezantuar komponentin e softuerit të sigurisë të njohur gjerësisht si dhe të shkallëzuar Elliptic Curve Diffie-Hellman (ECDH) duke ndryshuar truket personale të numrit kryesor me një rënie të lartë të numrave të paarsyeshëm të marrë me truke personale. Objektivi i tij, në mënyrë të pashmangshme si një vendbanim i programit softuerik, është të ndryshojë fytyrën e sigurisë elektronike, si dhe të udhëheqë të ardhmen e Blockchain Vetë-Sovran, si dhe inovacionin NFT. Mbledhja e artikujve të tij ofron këtë objektiv. Duke krijuar komponentin e parë të mundshëm të sigurisë One-Time Pad, Crown EncryptOTP (TM), si dhe duke e përputhur atë përmes zhvillimit të globit '& rsquo; s veti elektronike e provuar kuantikisht fillimisht. Provat, megjithatë, mbeten në artikull:

  • Brezat e ardhshëm ECDH
  • Kriptografia e padit të njëhershëm rezistente ndaj kuanteve
  • Numra të rastësishëm të Entropisë së Lartë
  • Matematikë e pakundërshtueshme
  • Dhënave të Sigurimit
  • Produkte të kriptografisë të vlefshme NIST

Çfarë është CSOV?

Shenja Sovrane e Kurorës (CSOV) është një kriptovalutë e lidhur në mënyrë të pashmangshme me Crown Sterling '& rsquo; sCrown EncryptOTP, që përputhen me njëri -tjetrin me energjinë për të garantuar shitësin specifik si dhe atë '& rsquo; s mbrojtjen e detajeve delikate. Mbajtësit e Tokenit përdorin CSOV për të shpenzuar për (Kuantike) transmetimin e sigurt dhe të sigurt të informacionit të tyre me çdo blerje. Ky është thjesht një shembull i CSOV '& rsquo; s energjia brenda komunitetit Crown Sterling, firma e prodhuar nga Robert Grant si dhe grupi i tij i matematikanëve si dhe fizikantë. Gama për zhvillimin e shenjës u përqendrua në sovranitetin e informacionit, një element që kërkon tregu sot, për shkak të privatësisë së konsiderueshme personale, si dhe shqetësimeve të ndjeshmërisë. 'Shtë '& rsquo; kohën kur individët marrin kontrollin e informacionit të tyre edhe një herë, i cili është qëllimi kryesor i Crown Sterling, si dhe risitë e tij.

Lexo artikullin:  Ripple propozon 'Qasje reale ndaj rregullimit të kriptomonedhave'

Miratimi i fortë

Danish Chaudhry, CEO iBitcoin com Exchange, ndau pamjet e tij në CSOV '& rsquo; lista e ardhshme, duke deklaruar se: & ldquo; (*) grupi po japin një sistem si dhe grumbullimin e artikujve i cili aktualisht është diçka që kërkon tregu, si dhe me një kompleksitet të tillë që rrallë e gjeni sot në raund. "& rdquo; Sterling Crown vazhdon duke deklaruar: “& ldquo;

Chaudhry & rsquo; jemi vërtet të kënaqur të shohim se si CSOV me siguri do të mbetet për të pajisur vizionin e tyre, si dhe për të fituar shtrirje shtesë me zonën tonë mbresëlënëse në shkëmbim kur ofrohet në Ne. "& rdquo; Shtator, CEO në

Robert Grant zbuloi entuziazmin e tij në lidhje me listimin e ardhshëm të CSOV në shkëmbim, duke specifikuar: "& ldquo; Crown Sterling janë vërtet të kënaqur që me këtë detajim të artikujve tanë Ne-Self si dhe Sovereign Blockchain sigurisht që do të fitojmë qasje më të madhe në treg. "& Rdquo; Kriptografia

com

Rreth Bitcoin qëllimi i (*). com (*) është për të pajisur individë nga e gjithë bota për të tregtuar kriptovaluta lehtësisht, si dhe vetëbesim, nga investitorë të rinj e deri tek ekspertë të sofistikuar të tregtisë. Shkëmbim

Likuiditeti i lartë, ndihma shumëgjuhëshe 24/7 si dhe ngarkesa të grupeve tregtare, të zgjeruara me një shkallë të lartë sigurie, ne ofrojmë një sistem tërheqës për tregtimin e çdo lloj kriptomonedhë. Bitcoin një vit sepse nisja, zakonisht, shkëmbimi ynë është parë në të vërtetë nga më shumë se 500K investitorë energjikë çdo muaj, si dhe është zgjeruar. Shkëmbimi me furnizime të bazuara në softuerë të brezit të ardhshëm, Brenda kriptografisë në llojin e gjeneruesve arbitrar të numrave, si dhe sigurinë artikuj.

numra të paarsyeshëm që përditësojnë kriptografinë ekzistuese, në artikuj novatorë të sigurisë, si dhe pajisje programuese,

Rreth Crown Sterling

Crown Sterling po ndryshon fytyrën e sigurisë elektronike me artikujt e saj jo me numër të plotë. Kuantike Rezistente '& rsquo; s Nga: Crown Sterling Crown Sterling edhe më shumë detaje, ju lutemi shkoni te Misioni në internet në www.crownsterling.io. Sovraniteti i të Dhënave Personale 

Për është një njoftim për lajme. Crown Sterling duhet të bëjë vetë këmbënguljen e duhur para se të ndërmarrë çdo lloj aktiviteti që lidhet me firmën e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët ose zgjidhjet e saj.

Lexo artikullin:  Banka e Amerikës sheh një mundësi masive në Metaverse për të gjithë ekosistemin kripto

com përjashtohet, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo lloj dëmi ose humbje të shkaktuar ose deklaruar të shkaktohet nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo lloj materiali, produkte ose zgjidhje të theksuara në lansimin e gazetarisë.

kjo

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju