Vokalisti Rammstein në konflikt me Muzeun Rus për Shitje të Paautorizuar NFT

Vokalisti Rammstein në konflikt me Muzeun Rus për Shitje të Paautorizuar NFT

Rammstein '& rsquo; Këngëtari dhe gjithashtu kompozitori Till Lindemann ka ofruar në të vërtetë 5 simbole jo të kompozueshme (NFT), një nga më të kushtueshmet prej të cilave ka një çmim prej € & euro; 100,000. Koleksioni NFTill përfshin një video të efikasitetit të tij të baladës së shquar patriotike ruse "& ldquo; (*) & rdquo; e cila u qëllua në Qytetin e Dashur Galeria me famë botërore në Shën Petersburg lejoi të regjistronte videoklipin si pjesë përbërëse të Lindemann të Vitit në Gjermani e cila filloi në Federatën Ruse 2020. Gusht, autoritetet e galerisë nuk e pëlqyen

Megjithatë '& rsquo; s fushatës NFT, raportoi Lindemann. Forklog një deklaratë e nisur në In, Facebook theksoi se përdorimi i fotografive të gjërave nga galeria '& rsquo; s ekspozita dhe gjithashtu brenda në koleksionin e shenjave të identifikuara '& lsquo; Hermitat & rsquo; & ldquo; nuk ishte dhe as nuk mund të ketë qenë në të vërtetë dakord me galerinë. ”& rdquo; Edicioni i Hermitacionit pohoi gjithashtu

Z. u dërgua një njoftim paralajmërues në lidhje me veprën penale të galerisë '& rsquo; Plani i akreditimit me detyrën e tij NFT. Veprimi Lindemann në fakt është marrë nga vokalisti Jo deri më tani dhe gjithashtu simbolet aktualisht janë shitur në internet. Gjermanisht shpjegoi gjithashtu se është '& rsquo; është ndoshta ndër organizatat e para të tilla në planet që në të vërtetë kanë hasur në një përdorim të padrejtë të ekraneve të tij në zonën NFT.

Hermitation tha gjithashtu se Z. kishte autorizuar drejtpërdrejt një kontratë me galerinë duke specifikuar qartë pëlqimin për të përdorur fotografi dhe gjithashtu çdo lloj produkti të ndryshëm të tjerë nga Lindemann që përdoret vetëm për videon.

Vokalisti Rammstein në konflikt me Muzeun Rus për Shitje të Paautorizuar NFTBurimi, vetë galeria zbuloi se po merrte parasysh sigurimin e NFT -ve për veprat e artit nga koleksionet e saj të bollshme dhe gjithashtu mbeti në bisedime me shkëmbimin e kriptove Frame Art

Në korrik i cili në fakt thjesht kishte prezantuar industrinë e tij NFT. Binance përgatitet të mbajë ekspozitën e saj të parë të artit të simboleve të pakthyeshme deri në fund të këtij viti. Administrata e Hermitacionit parashikon që simbolet të sjellin financime shtesë dhe gjithashtu me të vërtetë shpreson që NFT -të me siguri do të kursehen nga e tashmja Udhëzimet e saj mbi posedimet elektronike. Rusishtja është një

Lexo artikullin:  Vonesa e Epokës së Akullnajave - Pjesëmarrësit e Rrjetit Ethereum përgatiten për përmirësimin e ardhshëm të akullnajës me shigjeta

Grupi Rammstein Härte (NDH) u zhvillua në Neue Deutsche në 1994, i cili përfundoi duke qenë i famshëm në botë me çelikun e tij komercial dhe gjithashtu rock-and-roll që krijoi hite të tilla si "& ldquo; Berlin", & rdquo; & ldquo; Du Hast, & rdquo; dhe gjithashtu & ldquo; Engel & rdquo; Amerika në fakt ka krijuar vargjet dhe gjithashtu ka kënduar këngë si prima dona e Till Lindemann për shkak të zhvillimit të saj. Ramstein janë idetë tuaja në lidhje me problemin midis vokalistit

Çfarë dhe gjithashtu Till Lindemann në Muzeun Hermitage? Rusia na njeh në zonën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Le të

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju