Ylli i repit Snoop Dogg bashkohet me Harlem Globetrotters në një Sitcom NFT

Ylli i repit Snoop Dogg bashkohet me Harlem Globetrotters në një Sitcom NFT

&Shtë &#x 2019; popularshtë e njohur që artisti dhe gjithashtu rep artisti amerikan Snoop Dogg është një ndjekës i kriptomonedhës dhe gjithashtu zotërimeve të shenjave jo të kompozueshme (NFT). Në kohët aktuale, lagjet kripto zbuluan se Snoop ishte një balenë kripto me një koleksion të madh NFT në profilin e tij.

Kjo kërkoi yllin e hip-hopit të pretenduar se bitcoin ishte &#x 201C; më poshtë për të mbetur &#x 201D; dhe gjithashtu admiroi zhvillimet prapa teknologjisë moderne të pakontrollueshme. Snoop gjithashtu bashkëpunoi me Crypto com kur prezantoi industrinë e saj NFT dhe gjithashtu kohët e fundit artisti rap u bashkua me globin dixhital NFT blockchain The Sandbox.

Të Mërkurën mbrëma (EDT), rap artisti ekspozoi se ai ishte partner me të famshmit Harlem Globetrotters, pionierët e basketbollit që promovuan ide si goditja në zhytje, shpërthimi i shpërthimit, dhe gjithashtu grupi &#x 2019; Lojtarët s gjithashtu projektuan goditjen me goditje në gjysmë fushe. Grupi amerikan i basketbollit u zhvillua nga Ana Jugore e Çikagos në 1926.

Portali i internetit vast.app dhe gjithashtu Snoop Dogg informojnë për versionin minimal Snoop & Harlem Globetrotters NFT sitcom sigurisht që do të jenë në dispozicion shpejt.

Një shumëllojshmëri e lojtarëve të njohur që më vonë u regjistruan në NBA ishin pjesëmarrës të Globetrotters si Wilt &#x 201C; The Stilt &#x 201D; Chamberlain, Nat &#x 201C; Sweetwater &#x 201D; Clifton, dhe gjithashtu Connie &#x 201D; The Hawk &#x 201D; Hawkins Nisja e NFT me Snoop dhe gjithashtu Globetrotters sigurisht që do të jetë një version i kufizuar NFT sitcom duke përfshirë grupin dhe gjithashtu artistin rap. NFT sigurisht që do të jetë në dispozicion vetëm përmes faqes së internetit të gjerë.app.

&#x 201C; Shënimi i rënies së NFT si përbërës i Globetrotters &#x 2019; New Tech, New Trainer, New Tour project, sitcom NFT, &#x 201C; Da Dogg Gone Gym &#x 201D; përfshin një 1970 &#x 2019; mosha Snoop Dogg si një instruktor Globetrotter përveç balerinit profesional të Bay Area dhe gjithashtu ndjenjë virale Junebug, &#x 201D; shënimet e deklaratës. Përmbledhja e sitcom NFT specifikon gjithashtu:

I kompletuar me lëvdata të konservuara dhe gjithashtu këngë për të qeshur, sitcom ofron të njëjtën tërheqje të lehtë dhe basketboll që përcaktojnë si Harlem Globetrotters ashtu edhe Snoop Dogg.

Lojtarët e Globetrotter thonë këtë &#x 2019; sa Dreamndrra të realizohet për të punuar me legjendën ikonike të hip-hopit

Sunni Hickman, Globetrotters &#x 2019; VP e reklamimit dhe marketingut dhe gjithashtu shitjet theksuan se ishte &#x 2019; ka qenë një &#x 201C; ndodhi dëshira që lojtarët tanë të Globetrotter të bashkëpunojnë me të famshminSnoop Dogg &#x 201D; Hickman përfshinte, &#x 201C; Entuziazmi [i Snoop] për basketbollin dhe gjithashtu shoqërinë e balerinëve është i pakrahasueshëm; ta kesh atë si përbërës të grupit tonë në fakt ka qenë jashtëzakonisht drogë. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Krijuesi i panjohur i Bitcoin Satoshi Nakamoto tani është personi i 20 -të më i pasur në Tokë

Sipas deklaratës, Snoop &#x 2019; Bashkëpunimi me Globetrotters u nxit nga rrjeti i lojërave kompjuterike dhe rrjeti i marketingut prapa aplikacionit të gjerë. app, Amusement Park Entertainment, dhe gjithashtu kompani inovative të teknikave biznesi.

Çfarë mendoni për partneritetin e Snoop me Harlem Globetrotters në një sitcom NFT? Le të kuptojmë se çfarë mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju