Babai i pasur, babai i varfër, Robert Kiyosaki sheh të ardhmen "shumë të ndritshme" për Bitcoin, planifikon të blejë më shumë BTC pas tërheqjes së ardhshme

Babai i pasur, babai i varfër, Robert Kiyosaki sheh të ardhmen "shumë të ndritshme" për Bitcoin, planifikon të blejë më shumë BTC pas tërheqjes së ardhshme

Shkrimtari i famshëm dhe gjithashtu kapitalisti Robert Kiyosaki pohoi kohët e fundit se bitcoin &#x 2019; e ardhmja është &#x 201C; jashtëzakonisht brilante. &#x 201D; Babai i pasur, babai i varfër është një botim i vitit 1997 i bashkë-autoruar nga Kiyosaki dhe gjithashtu Sharon Lechter. Ajo në fakt ka hyrë në Listën më të Shitur të New York Times për më shumë se 6 vjet. Më shumë se 32 milionë kopje të udhëzuesve janë shitur në mbi 51 gjuhë në më shumë se 109 kombe.

Kiyosaki shkroi në Twitter të Premten:

Hooray Bitcoin duke u ngjitur mbi 60,000 dollarë. E ardhmja jashtëzakonisht shkëlqyese. Festoni akoma kujdes. Unë jam duke pritur për një tërheqje para se të shpenzoj më shumë. Në korrik kapitalisti popullor në të vërtetë ka sugjeruar bitcoin Kapitalistët më të mëdhenj Më i madhi mjaft kohë më parë, ai parashikoi që një &#x 201C; aksident i madh i tregut të furnizimit &#x 201D; po hynte

Sidoqoftë, duke përfshirë atë ar, argjend dhe Bitcoin gjithashtu mund të shemben. Me, ai këshilloi: &#x 201C; Në gusht flluska në sfondin e globit po rritet. Aksidenti Amerikan në sfondin e planetit po vjen. &#x 201D; për, ai e pa bitcoin si investimin financiar me anën më të mirë, duke pasur parasysh se &#x 201C; Vazhdoni uljen e parave, bitcoin dhe gjithashtu argjendi janë investimet më të mira financiare. &#x 201D;

Në, ai shkroi në Twitter se Bitcoin ishte &#x 201C; shpalljen e falimentimit, &#x 201D; sugjerimi i kapitalistëve Tregjet &#x 201C;

Bitcoin blen ari, argjend, bitcoin. &#x 201D; Burimi i momentit të kompozimit, norma e bitcoin është 62,362 dollarë bazuar në informacionin nga Tregjet e Bitcoin com.

Për më tepër &#x 2019; grafiku i normës s. Kiyosaki: E premte komfor

, Fed përsëriti Thesarin faktorin e tij Wall Street duke investuar në bitcoin, duke postuar në Twitter:

Ai më pëlqen bitcoin pasi nuk mbështetem në gusht, Fed ose Thesar.

Çfarë deklarate i ngjante vërejtjes që ai bëri në Robert Kiyosaki, duke specifikuar se faktori kryesor që ai bleu bitcoin, ar, dhe gjithashtu argjend ishte &#x 201C; meqenëse nuk kam besim te udhëheqësit tanë, Let,

, as tregu i letrave me vlerë. &#x 201D; (*) a e konsideroni (*) &#x 2019; s vërejtje? (*) ne e kuptojmë në zonën e vërejtjeve të listuara më poshtë. (*)

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju