Santo Blockchain dhe Artisti Francez Jerome Peschard Release Cutting Edge XR-NFT Series

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. Santo Blockchain Labs në fakt janë nënshkruar me forcat me artistin francez Jerome Peschard për të prodhuar një seri arti XR-NFT si absolutisht asgjë që tregu i kriptove nuk ka parë në të vërtetë më parë.

26 Korrik 2021, Qyteti Ho Chi Minh, Vietnam - Laboratorët Santo Blockchain, një biznes imagjinativ i avancimit të aplikacionit të softuerit blockchain është regjistruar në të vërtetë me forcat me artistin e shquar francez të muzikës pop Jerome Peschard, për të sjellë në jetë një seri krejt të re të NFT-ve të quajtur XR-NFTs "& ldquo; Shenja Jo-Fungible të Realitetit të Zgjeruar ”& rdquo ;.

Cilat janë XR-NFT?

XR-NFT janë lloji më i larmishëm i përdorimit të telemetrisë së skanimit 3D, të vërtetës së përmirësuar, të vërtetës virtuale, zhurmës dhe inovacionit dixhital të aromave të lidhura me imagjinatën e Jerome Peschard '& rsquo; arti dixhital i popit.

Nxitoni të nderoni këtë agim krejt të ri të udhëtimeve në zonë, ku ngjashmëria Marsi

Për, Sir Richard Branson dhe Jeff Bezos po ndërhyjnë në udhëtimet në zonë dhe duke e bërë atë një të vërtetë për të gjithë njerëzimin për të udhëtuar një ditë në zonë, Elon Musk ka zhvilluar në të vërtetë një seri me edicion të kufizuar prej 50 XR-NFT dhe 1 Jerome Peschard-Digital Alegoria XR-NFT me titull "& ldquo; Bazuar në Asetet Fizike" të Rush ”& ldquo ;. Mars & ldquo;

E Rush & rdquo; alegoria do të përfshijë një vepër fizike fillestare fizike 150X150cm nga artisti i muzikës popMars Jerome Peschard '& rsquo; Kanavacë opsionesh janë fletë çeliku të ndryshkur nga ndërtimi i faqeve të internetit të ndërtimit të bashkuara për të formuar veprën e artit. Zhvillimi i Jeronimit ka një dritë të gjelbër neoni në fjalët "& ldquo; (*) të The & rdquo; drita neoni gradualisht do të ndizet 2-3 herë, para se një shkas elektrik të ndezë gazin e elektrodës në neon, për të ndriçuar shkronjat. Nxitoni, audiencat do të përjetojnë një zhurmë të këndshme që bëjnë atomet kur ngarkohen elektrikisht brenda tubit të vakumit. Mars NFC Për më tepër, ngjyra e gjelbër futuriste, me përbërës të shenjave të ushqimit të shpejtë të viteve 1950, në një numërim të kundërt të një rakete hapësinore, automobili elektrik futuristik, modeli i modelit të viteve '60 dhe enët fluturuese, të përbërë nga shumë përbërës të fshehtë, na siguron një ndjenjë të vërtetë të alegoria e “& ldquo;

Lexo artikullin:  A mund të shkëputet XRP nga Bitcoin dhe pjesa tjetër e kriptove në çdo kohë së shpejti

teTagu

Nga & rdquo ;. Puna fizike e artit që posedon artin do të ketë një NFC-Mars që mund të skanohet nga çdo pajisje inteligjente për të hapur XR-NFT, do të zbulojë disa komponentë 3D dhe tinguj për ta sjellë këtë vepër arti në jetë në një botë dixhitale dhe blockchain . Ky funksion i NFC-Tag është që t'i sigurojë jo vetëm pronarit një eksperiencë të veçantë sensuale dhe të lëvizë posedimin, megjithatë të sigurojë cilindo që përvojë kur vlerëson këtë vepër arti në ndonjë muze, galeri ose provë personale.

Seria me edicion të kufizuar prej 50Tag XR-NFTThe, secila do të ketë një përbërës të veçantë të zgjedhur nga dhe të prerë në blockchain. një XR-NFTJerome këtë seri speciale XR-NFT,

Own në fakt ka bërë të mundur që fanatikët e artit në të gjithë globin të blejnë punë arti nga artistë të shquar si

Me festimet e Santo Blockchain mund të regjistroheni në listën e pritjes paraprake përmes Jerome Peschard Edicioni i kufizuar i interesuar i 50 XR-NFT do të vendoset në mes të Santo Blockchain dhe do të ofrohet për të blerë me ETH.

Mendimi për zhvillimet e veçanta mund të mbajë të azhurnuar në lidhje me informacionin e prerjes dhe pikat e ajrit në të ardhmen përmes kanaleve të rrjeteve sociale të gushtit. Çdokush shpreson që një ditë një person, në një të ardhme jo shumë të largët; jo vetëm që njerëzit do të bëjnë një udhëtim në zonë, megjithatë gjithashtu marrin këto prona dixhitale, duke na fuqizuar të kënaqemi dhe të tregtojmë në këto kufij të rinj. Santo Blockchain 

|

|

Santo Blockchain Sociale

Twitter| Reddit YouTube Linkedin  :

: frank@sbl.dev

Detajet e kontaktit të medias

Emri i Kontaktit Franjose Yglesias

Kontaktoni Email është burimi i këtij materiali.

është vetëm për funksione informuese.

Detajet e Santo Blockchain Labs nuk përbëjnë rekomandime për investime financiare ose një marrëveshje për të investuar. Kjo njoftim për shtyp është një njoftim për shtyp.

duhet të bëjnë kujdesin e tyre të duhur para se të ndërmarrin ndonjë veprim që lidhet me biznesin e promovuar ose ndonjë prej filialeve ose shërbimeve të tij.

Lexo artikullin:  Presidenti i SHBA Biden i afrohet vendimit për të zgjedhur kryetarin e Fed - Raportet tregojnë përleshje midis Powell dhe Brainard

Ky kom nuk është përgjegjës, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo dëm ose humbje të shkaktuar ose deklaruar të shkaktohet nga ose në lidhje me përdorimin ose varësinë nga çdo material, produkte ose shërbime të theksuara në publikimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju