Seascape Network dhe gjithashtu Binance NFT Release Exclusive Zombie Mystery Box NFTs

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. 20 korrik 2021, SINGAPORE –– Sistemi drejtues i DeFi dhe gjithashtu NFT video lojrave Rrjeti i detit po bashkëpunon me Binance NFT, duke lejuar asimilimin e BSC për NFT të veçantë nga koleksioni i tyre i ardhshëm i lojërave video Zombie në markën e re Binance NFTMmarketplace

Kuti misterioze Binance NFT

Versioni i kufizuar i personalitetit të vrasësve të zombive Wichita sigurisht që do të ofrohet vetëm me markën tregtare Binance NFT Kuti misterioze dhe gjithashtu sigurisht që do të ofrohet në 5 cilësi të larta. NFT me cilësi më të lartë janë jashtëzakonisht të pazakonta dhe gjithashtu u sjellin lojtarëve stimuj më të mëdhenj kur i përdorin ato në Seascape '& rsquo; s videoja e 5-të e ardhshme video. Me një larmi të kufizuar të NFT-ve të pazakonta të prodhuara, lojtarët kryesorë nxiten të përpiqen dhe gjithashtu t'i marrin ato me anë të NFT Mystery Boxes për të filluar vendosjen e tyre për stimuj të përballueshëm.

Seascape kryeson klasifikimin e lojrave video DeFi

Ky informacion ndjek një koleksion majash për zgjerimin e rrjetit të lojërave video këtë sezon veror. Të gjitha videolojërat e saj DeFi fituan 10 fushat kryesore BSC '& rsquo; s Klasifikimi i lojërave video DeFi, dhe gjithashtu Scapes e tyre fillestare NFT ishin Numri 1 në tregun e NFT Treasureland për pothuajse tërë muajin qershor 2021.

Ato u shënuan në globin Crypto '& rsquo; rankedshtë renditur më së miri DEX, SushiSwap i bazuar në Ethereum dhe gjithashtu filloi një lojë video të DeFi të 4-të me bazë NFT. Binance NFT Mystery Boxes ofrojnë një kryevepër në një muaj të shkëlqyeshëm për rrjetin në zgjerim.

NFT-të e detit mumje

pejzazh detar mendon se e ardhmja e NFT-ve në lojërat video duhet të ketë të bëjë me prodhimin e vlerave për pronarët e tyre. Pra, në vend se të marrin një NFT për vlerën e tregut dhe gjithashtu ta përdorin atë për të përfunduar punë jo-stimuluese në lojë (të tilla si niveli i një personaliteti), NFT-të e Seascape investojnë tërë procesi i jetës duke ofruar mundësi për të mbledhur të ardhura për pronarin e saj. Tani për tani, Seascape Zombie NFT-të vlerësohen me të vërtetë konkurruese, nën £ & paund shtesë; 20 BUSD.

Lexo artikullin:  Launchpad i siguruar me shumë pritje, Binstarter do të Hapet për Publikun më 4 Gusht

NFT-të e Seascape kanë matje të ndryshme, të tilla si personaliteti, cilësia e lartë dhe gjithashtu gjenerimi, të cilat ndikojnë në metodat me të cilat klienti mund t'i përdorë ato drejt kërkimit të fitimeve. Wichita NFTs sigurisht që do të jenë të disponueshëm në 5 cilësi të larta: Lojtarët e Përbashkët, të Veçantë, të Rrallë, Epikë dhe Legjendarë sigurisht që do të kenë mundësinë të bëjnë bast Scapes e tyre në Seascape '& rsquo; Lojë video DeFi me temë mumje për stimulime në lojë.

Këto NFT që tunden shkopinj sigurisht që do të bëjnë mjetet e tyre për Binance NFT Marketplace shpejt, dhe gjithashtu sigurisht që do të përgatiten të informojnë edhe më shumë Përralla nga monedha e Kriptuar! Të interesuarit mund të vazhdojnë me autoritetet Llogaria e Twitter në Seascape

 

Rreth tregut Binance NFT

Binance NFT Marketplace siguron një treg të lirë për muzikantët, krijuesit, dashamirët e kriptos, entuziastët e NFT-së dhe gjithashtu ndjekësit inovativë rreth globit me likuiditetin më të mirë dhe gjithashtu shumë pak kosto. I përbërë nga 3 klasifikime, Premium Events, Mystery Box dhe gjithashtu një Treg tregtar, Binance NFT përfshin antike të rëndësishme dhe gjithashtu një treg tregtar të arritshëm shpejt për secilin nga individët e tij. Krijuesit e përmbajtjes dhe gjithashtu muzikantët që dëshirojnë të punojnë së bashku mund të flasin me Binance me adresën e tyre të postës elektronike NFT të lidhur të renditur më poshtë

 

Lidhjet Binance

Tregu NFT| Email i Binance NFT

 

Sociale të detit

Twitter Mosmarrëveshje| telegram| Lojra

 

Detajet e kontaktit të medias

Emri i Kontaktit: Kerel Verwaerde

Kontaktoni Email: info@seascape.netpunë

 

pejzazh detar është burimi i këtij materiali. Kjo njoftim i lajmeve është vetëm për funksione arsimore dhe gjithashtu nuk duhet të konsiderohet një rekomandim nga CoinIdol. Ne nuk marrim asnjë detyrë dhe gjithashtu nuk sigurojmë garanci, garanci ose përshkrime, të sugjeruara ose ndryshe, për materialin ose saktësinë. Lexuesit duhet të bëjnë studimin e tyre para se të shpenzojnë fonde në çdo lloj firme.

 

Ky është një njoftim për shtyp. Lexuesit duhet të bëjnë këmbënguljen e tyre të duhur para se të marrin ndonjë lloj aktiviteti të lidhur me firmën e reklamuar ose ndonjë nga bashkëpunëtorët ose zgjidhjet e saj. Bitcoin com përjashtohet, drejtpërdrejt ose indirekt, për çdo lloj dëmtimi ose humbje të krijuar ose afirmuar në të nxitet nga ose për të bërë përdorimin ose varësinë nga çdo lloj materiali, produktesh ose zgjidhjesh të deklaruara në fillimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju