Solana prek një tjetër eklips të lartë të të gjitha kohërave të tregut të Dogecoin, SOL u hodh mbi 300% muajin e kaluar

Në mesin e gushtit, Bitcoin com News raportoi për solana (SOL) duke regjistruar nivele të reja të të gjitha kohërave, si dhe që kur prona e kriptove ka fituar një vlerë shumë më të madhe. Në atë kohë, solana në fakt thjesht ishte bërë drejt 10 kapitalizimeve kryesore të tregut të kriptove, si dhe sot është ngjitur në tregun e shtatë më të madh të kriptove në mbarë botën. Rekordi ynë mbante në mend se SOL ishte duke u tregtuar për 74 dollarë secila, si dhe sot SOL po kalon për 141 dollarë për monedhë, deri në 90.54% sepse rekordi i tregut u publikua më 17 gusht.

SOL në fakt ka mbledhur fitime dyshifrore në 24 orë, duke kërcyer mbi 20%. Kohët e fundit SOL në fakt ka marrë një monstruoze 85.3%. Statistikat dyjavore tregojnë se SOL u rrit 93.1% si dhe gjatë gjithë muajit të fundit, solana në fakt ka marrë një 310.8% të konsiderueshme. Nga viti i sotëm, solana në fakt është ngjitur 3,277.6%, si dhe është në mesin e 2021 &#x 2019; s vetitë kripto me performancë të lartë. Tether (USDT) është solana &#x 2019; Tregtimi më i madh i vendosur pasi shkëmbimet SOL/ USDT qëndrojnë për 54% të të gjitha tregtimeve SOL sot.

Solana prek një tjetër eklips të lartë të të gjitha kohërave të tregut të Dogecoin, SOL u hodh mbi 300% muajin e kaluar

Çiftimi SOL/ USDT respektohet nga USD (14.87%), BTC (12.80%), BUSD (7.91%), TRY (2.95%), si dhe ETH (2.76%) në lidhje me grupet kryesore të SOL janë të shqetësuar. Nga 2.3 trilionë dollarë në vlerë, solana &#x 2019; kapaku i tregut qëndron në 1.73% të të gjithë kripto-ekonomisë, në lidhje me rëndësinë. Solana shtypi dogecoin (DOGE) nga mjedisi i shtatë më i madh të enjten, si dhe vlerësimi i tregut mbetet për t'u zgjeruar.

Me një kapak tregu prej 41 miliardë dollarësh, solana ka ende një mjet për të lënë në hije XRP &#x 2019; s një vlerësim prej 59 miliardë dollarësh. Prona e kriptove SOL arriti një maksimum të të gjitha kohërave sot, më 3 shtator 2021, duke arritur në 145.22 dollarë për monedhë. Aty &#x 2019; s 7.7 miliardë dollarë në sasi të profesionit në mbarë botën së bashku me solana (SOL) të Premten.

Çfarë mendoni për solanën &#x 2019; s (SOL) fitime të mëdha, si dhe monedha që ngjitet në shkallën kryesore të kapakut 10 të kriptove? Le të njohim se çfarë mendoni për këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju