Soldex nënshkruan një partneritet afatgjatë me teknologjitë Speqto

financuar

Soldex po shijohet prezantimi që në të vërtetë ka bërë partneritet zyrtar me Speqto Technologies për të përshpejtuar përparimin e tij &#x 2019; Opsioni i shkëmbimit të decentralizuar (DEX), si dhe zhvillimi dhe konfigurimi i zvarritësve të mundësuar nga AI, ai përbërës i zgjidhjeve të ofruara nga Soldex për publikun e gjerë.

Speqto Technologies u zgjodhën si furnizues për shkak të njohurive të tyre të gjithanshme në strukturën e Shkëmbimeve të Decentralizuara (DEX) si dhe zvarritësit e tregtimit të UA.

Soldex në fakt ka verifikuar që partneriteti aktualisht është përfunduar, gjë që të dy bizneset janë në progres të mirë në procedurën e avancimit të respektimit të atributeve:

 • Kontrata e zgjuar e Tokenit
 • API-të e portofolit si dhe integrimet
 • Zhvillimi DEX
 • Vendosja e kontratave të zgjuara si dhe integrimet
 • Aplikime Web
 • Ekzekutimi i botëve AI

Rreth Speqto Technologies

Speqto Technologies Pvt Ltd është një ofrues i klasit të parë në inovacionin e softuerit si dhe zhvillimet. Me mbi 6+ vite njohuri në zhvillimin e sistemeve të emrave të domenit, si dhe të sistemeve të emrave të domenit Fintech, me mbi XNUMX+ vite njohuri në klasin e fjalës, Web, Mobile, CMS, CRM, ERP, Blockchain, AI & ML, IVR, VAS.

Rreth Soldex

Soldex është një shkëmbim autokton, i shkallëzuar, si dhe i decentralizuar, i cili kontrollohet nga fqinjësia, si dhe përmirësohet Solana Megjithatë, Soldex është një shkëmbim i decentralizuar i parë i këtij lloji (DEX), që është jo-kujdestar, i cili sugjeron që, ndryshe nga shkëmbimet qendrore, Soldex ai nuk kërkon të ketë simbolet tuaja që ju të jeni në gjendje t'i tregtoni ato. Në vend të kësaj, Soldex ai u lejon klientëve të shesin një mënyrë të mbrojtur dhe të sigurt, duke përdorur lidhje peer-to-peer me likuiditetin që ofrohet nga klientë të tjerë të ndryshëm. Është një shkëmbim kriptosh i gjeneratës së tretë që synon të rregullojë problemet me të cilat zgjidhen shkëmbimet qendrore që përputhen me porosinë, si dhe ruajtjen e pabesueshme brenda shkëmbimeve ekzistuese të decentralizuara duke përdorur inteligjencën artificiale të sofistikuar si dhe formulat e rrjetit semantik.

Karakteristikat e Soldex

Soldex ai është vetëm një nga shkëmbimet standarde të decentralizuara standarde (DEX) të përmirësuara Solana, si dhe lejon klientët të kryejnë marrëveshje kolegësh në mënyrë të sigurt dhe të besuar, me likuiditet të furnizuar nga klientët. Ky shkëmbim i gjeneratës së tretë të kriptomonedhave sigurisht që do të përdorë inteligjencën artificiale të sofistikuar si dhe formulat e rrjetit semantik për të rregulluar çështjet ekzistuese të trajtuara nga shkëmbimet e decentralizuara në përputhje me rendin, centralizimin si dhe ruajtjen e pabesueshme.

  • Pa leje: Tregtimi i vazhdueshëm për çdo lloj çiftimi. Administrata jonë sigurisht që do të sigurohet që të ofrohen grupet më efektive të tregtimit, të cilat përdoren vetëm orakujt më të sigurt.
  • Likuiditeti i stimuluar në mënyrë efikase: Tregtimi i likuiditetit të pishinave bazohet në posedimin e pasurive të mjaftueshme në secilën pishinë për të ndihmuar në profesionet e menjëhershme. Soldex e trajton këtë kërkesë duke nxitur klientët që të posedojnë paradhënie, si dhe të ofrojnë likuiditet.
 • Qeverisja e Komunitetit: Pronarët e shenjave mund të krijojnë marrëveshje duke zgjedhur propozimet e administratës ose duke paraqitur propozime krejt të reja për një fletëvotim.
 • Shtresa e Fondacionit Ekosistem: Tërhiqni zotërimet si dhe zhvilloni shpërblime që mund të pajisin një mjedis me artikuj ekonomikë.
 • Marrëveshja në kohë reale dhe shkëmbimi i shpejtësisë së dritës: Përvojë më e shpejtë, si dhe shumë më efektive tregtare.

Ky është një postim i financuar në blog. Mësoni saktësisht se si të arrini tregun tonë të synuar pikërisht këtu. Lexoni, ju lutemi vini re shënimin e mëposhtëm.

Lexo artikullin:  IRS pret të konfiskojë miliarda dollarë në kriptomonedhë vitin e ardhshëm – Më shumë se 3.5 miliardë dollarë në kripto të sekuestruara këtë vit

Dëgjoni Podcast më të azhurnuar Bitcoin com:

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju