Ekipi zyrtarisht ri-themelon Fondacionin Dogecoin pas 6 vjetësh

Pjesëmarrësit e bordit këshillëdhënës për strukturën përbëhen nga Vitalik Buterin, Billy Markus, Max Keller, dhe gjithashtu CEO i Neuralink Jared Birchall - që qëndrojnë për pasionet e Elon Musk.

Ekipi rikrijon zyrtarisht Fondacionin Dogecoin pas 6 vjetësh

Pas një numri vitesh heshtjeje pothuajse të përgjithshme të mediave, Fondacioni Dogecoin po kthehet për të mbështetur projektuesit kryesorë dhe gjithashtu punë që përfitojnë nga kriptovaluta e bazuar në meme.

Në një deklaratë të së martës, Fondacioni Dogecoin deklaroi se sigurisht që do të rivendosej në një nismë për të mbështetur zonën Dogecoin (DOGE) së bashku me reklamimin e së ardhmes së blockchain. Struktura deklaroi se sigurisht që do të prezantonte punë krejt të reja në javët e ardhshme duke motivuar nxitjen dhe gjithashtu energjinë e DOGE "që nxisin marrjen e Dogecoin në një shkallë bazë".

"Fondacioni mban markën Dogecoin dhe logon Dogecoin dhe gjithashtu do t'i ruajë ato me siguri për zonën," thuhet në deklaratë. "Kjo me siguri do të tregojë se Fondacioni mund të mbetet për të mbrojtur Markën Dogecoin dhe gjithashtu të lejojë (nën një certifikatë jashtëzakonisht liberale) kapacitetin për ta përdorur atë për meme, punë dhe gjithashtu të kënaqshme të lidhura me Dogecoin.- Ne kemi marrë mbështetjen tuaj në këtë grup .. "

Sipas strukturës, ajo synon të mbrojë një plan shpenzimi trevjeçar për anëtarët e stafit në bord për të mbështetur objektivat e tij. Faqja e internetit e detyrës kontrollon themeluesit e Ethereum Vitalik Buterin, themeluesin e Dogecoin Billy Markus, dhe gjithashtu stilistin kryesor të Dogecoin Max Keller si pjesëmarrës të bordit të këshilltarëve. Për më tepër, pasionet e CEO të Tesla dhe gjithashtu avokatit të DOGE Elon Musk do të përfaqësohen relativisht nga CEO i Neuralink Jared Birchall.

Related: Dogecoin nuk ka qenë vazhdimisht një "monedhë meme e këndshme"

E krijuar për herë të parë në 2014 muaj pasi pronari i Dogecoin, Jackson Palmer e prezantoi detyrën në Twitter si një shaka, struktura mbeti me shumë pagesa filantropike brenda dhe gjithashtu jashtë dhomës së kriptove. Sidoqoftë, pasi disa nga krijuesit e tij - Ben Doernberg dhe gjithashtu Eric Nakagawa - u larguan nga struktura fillestare, ekipi në fakt kishte qenë shumë i qetë.

Lexo artikullin:  Bitcoin në "gjendje të mirë" për sa kohë që çmimi i BTC qëndron mbi $ 40K - Mike Novogratz

Si informacion nga CryptoPumpNews Markets Pro zbulon, norma e DOGE është rritur në të vërtetë më shumë se 19% kohët e fundit për të arritur në 0.32 dollarë në kohën e revistës.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju