Mbështetësit e mëdhenj të Terra-s, Gjykata e Shangait deklaron pronën e Bitcoin, nekrologjitë e BTC-së dhe shpresat e trefishta - Rishikimi i javës së lajmeve të Bitcoin.com

Terra &#x 2019; Krijuesi i Do Kwon zbuloi një synim të mërkurën, por pas një rikuperimi të shpejtë, Terra &#x 2019; Simbolet indigjene LUNA dhe UST mbetën të zhyten. Tani individët kanë filluar të vënë në pikëpyetje se çfarë e mbështeti këtë detyrë të spikatur të kriptove, dhe cilat kompani të kriptove kishin një ekspozim të madh të drejtpërdrejtë ndaj vetive të funksionimit të ndalimit.

Lexo më shumë

Mbështetësit e mëdhenj të Terra-s, Gjykata e Shangait deklaron pronën e Bitcoin, nekrologjitë e BTC-së dhe shpresat e trefishta - Rishikimi i javës së lajmeve të Bitcoin.com

Gjykata e Lartë e Shangait shpall pasurinë virtuale të Bitcoin me vlerë ekonomike të mbrojtur nga ligji kinez

Njerëzit e Lartë të Shangait &#x 2019; Gjykata në fakt e ka shpallur bitcoin si një posedim në internet të mbrojtur nga legjislacioni kinez. Gjykata mban parasysh se kriptomonedha ka vlerë financiare.

Lexo më shumë

Mbështetësit e mëdhenj të Terra-s, Gjykata e Shangait deklaron pronën e Bitcoin, nekrologjitë e BTC-së dhe shpresat e trefishta - Rishikimi i javës së lajmeve të Bitcoin.com

Lista e nekrologjive të Bitcoin 2022 tejkalon 3 vitet e para, Schiff thotë se &#x 2018;ka shumë gjasa që Bitcoin të bjerë nën 10 mijë dollarë &#x 2019;

Ndërsa bitcoin &#x 2019; Kostoja e tij në fakt ka rënë në shkallë që nuk shihen duke pasur parasysh se janari 2022, një sërë kritikësh supozojnë se bitcoin futet në shtratin e tij të fatalitetit. Të dhënat që vijnë nga lista kontrolluese e Bitcoin Obituaries zbulojnë se kriptoma kryesore ka ndërruar jetë 7 herë në vitin 2022, duke tejkaluar 3 vitet fillestare të nekrologjive nga viti i përbërë nga urrejtës të bitcoin. Nekrologjia e fundit e mbuluar me bitcoin, e sugjeruar nga raportuesi monetar, John Plender, pohon se zotërimi kryesor i kriptove përputhet me &#x 201C; budallenjtë më të mirë &#x 201D; situatë.

Lexo më shumë

Mbështetësit e mëdhenj të Terra-s, Gjykata e Shangait deklaron pronën e Bitcoin, nekrologjitë e BTC-së dhe shpresat e trefishta - Rishikimi i javës së lajmeve të Bitcoin.com

Ndërsa BTC rrëshqet drejt rezistencës, mundësia e një formimi të rrallë të trefishtë të majës hyn në lojë

Ndërsa tregjet e kriptove duken jashtëzakonisht të rënduara në ditët e sotme, disa mbështetës të kriptove kanë supozuar në të vërtetë se rënia do të jetë shumë më pak e ashpër këtë herë. Për më tepër, aty &#x 2019; Është gjithashtu situata e pazakontë që bitcoin &#x 2019; kostoja mund të kthehet dhe të shohë një majë të trefishtë pavarësisht nga fakti se &#x 2019; s përgjithësisht deklarohet në globin financues &#x 201C; nuk ka asnjë pikë të tillë si një majë e trefishtë. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Themeluesi i Bitcoin Mixer Helix fajësohet për akuzat e pastrimit të parave

Lexo më shumë

Etiketat në këtë përrallë Nekrologjitë e Bitcoin, Gjykatë, Crash, do kwon, LUNA, Tregjet, Peter Schiff, Shanghai, Terra, Triple Top, UST, Pronë virtuale, Javë në shqyrtim

Cilat janë idetë tuaja për sot &#x 2019; s tregimet kryesore? Le të kuptojmë atë që supozoni në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Bitcoin com

Bitcoin com është burimi juaj kryesor për çfarëdo Bitcoin të lidhur. Ne mund t'ju ndihmojmë të merrni bitcoin dhe të zgjidhni një çantë bitcoin. Ju gjithashtu mund të shikoni lajmet më të përditësuara ose të përfshiheni me zonën në Forumin tonëBitcoin Ju lutemi, mbani në mend se ky është një sit industrial që shënon buxhetet, shkëmbimet dhe biznese të tjera të ndryshme që lidhen me Bitcoin.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju