Projekti i Revistës NFT planifikon të lëshojë një periodik në formën e një NFT në Ethereum

Projekti i Revistës NFT planifikon të lëshojë një periodik në formën e një NFT në Ethereum

Pasuritë e tokenave jo të këmbyeshme (NFT) dhe gjithashtu antiket janë bërë në të vërtetë një shtyllë në globin e kriptomonedhës dhe gjithashtu blockchain. Gjatë 12 muajve të fundit, mijëra muzikantë, të famshëm, atletë profesionistë, zhvillues, DJ, dhe gjithashtu edhe më shumë kanë lëshuar në të vërtetë NFT që kanë kushtuar në të vërtetë miliona dollarë.

Në të vërtetë ka pasur të gjitha llojet e NFT -ve, të tilla si vepra arti, produkte për lojëra kompjuterike, këngë, dhe gjithashtu produkte fizike që janë të lidhura me një formë të teknologjisë moderne blockchain. Tani, një grup i quajtur Advtech IT Solutions ka në plan të heqë një botim periodik të bazuar në NFT që ka tema të ndryshme të lidhura me globin e kripto artit, blockchain dhe gjithashtu fintech.

Projekti i Revistës NFT planifikon të lëshojë një periodik në formën e një NFT në Ethereum

Projekti, i quajtur The NFT Magazine, sigurisht që do të prodhohet në zinxhirin bllokues Ethereum (ETH) dhe gjithashtu 500 dublikatë të revistës sigurisht që do të publikohen. Sipas informacionit të ndarë posaçërisht meBitcoin com News, muzikanti që me siguri do të përfshihet në revistë &#x 2019; Kopertina e parë me siguri do të jetë muzikanti i njohur gjerësisht i kriptove i quajtur Hackatao.

Sidoqoftë, fotografia e kopertinës së The NFT Magazine sigurisht që nuk do të ekspozohet deri në 2 nëntor. Për më tepër, informacioni i faqes së internetit që shikuesit e revistave me siguri do të jenë në gjendje të zbulojnë &#x 201C; lojtarët më të mëdhenj në globin e kriptove, modelet e tregut, pozicionet dhe gjithashtu sugjerimet e specialistëve. &#x 201D;

Klubi i lexuesve do të shndërrohet në një DAO

Sipas grupit, dublikatat e pashitura me siguri do të derdhen për të rritur mangësitë, dhe gjithashtu pronarët e revistës NFT sigurisht që do të jenë komponentë e një &#x 201C;Readers Club të veçantë &#x 201D; Zhvilluesit e NFT Magazine deklarojnë se Klubi i Lexuesve në një moment do të bëhet një kompani e pavarur e decentralizuar (DAO). DAO me siguri do të përfitojë nga zona që mund të &#x 201C; marrin një vendim subjektet, muzikantët dhe gjithashtu detyrat që do të përbëhen nga shqetësimet e ardhshme të revistës. &#x 201D;

Lexo artikullin:  Çmimi i Bitcoin kthehet në testimin e niveleve më të ulëta të mbështetjes pasi $ 50K qëndron jashtë mundësive

Ndër disa nga projekti &#x 2019; Shoqëruesit e tyre janë pjesëmarrës të komuniteteve ekologjike të Bitcoin Cash, Algorand, si dhe Zilliqa. &#x 201C; Bitcoin Cash dhe gjithashtu Zilliqa, në realitet, me siguri do të vlerësohen me çmim si një nga blockchain -et më inkurajues ku individët dhe gjithashtu muzikantët mund të prodhojnë NFT, &#x 201D; revista &#x 2019; Informacioni i deklaratës.

Ditën që shqetësimi i parë i NFT Magazine do të mbyllet, ai sigurisht që do të ofrohet në industrinë kryesore NFTOpensea Revista &#x 2019; kopertinat me siguri do të vazhdojnë të atribuojnë &#x 201C; muzikantë të njohur të fushës, duke përfunduar si agjenci grumbullimi &#x 2019; s kartat, me kusht që numri tepër i kufizuar i dublikatave. &#x 201D;

Ndërkohë, emri i markës së revistës gjerësisht të njohur TIME në fakt kohët e fundit ka bashkëpunuar me projektin Cool Cats NFT në mes të gushtit Në fund të qershorit, Bitcoin com News raportoi për firmën më të madhe amerikane të lëshimit të letrave, Gannett, duke lëshuar kompaninë &#x 2019 ; s fillimisht NFT. Për më tepër, më 12 gusht, revista e kompanisë Fortune ngriti 1.3 milion dollarë në një shitje të kopertinës NFT.

Çfarë mendoni se revista NFT po bie në zinxhirin e bllokut Ethereum? Le të njohim atë që ju e konsideroni këtë temë në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju