Shoqëruesit e TikTok me sistemin e transmetimit të këngëve të aktivizuara nga kripto Audius

Sipas themeluesit të Audius dhe gjithashtu oficerit kryesor të policisë Forrest Browning, rreth 95% e klientëve "nuk kanë asnjë sugjerim që të përfshihet edhe blockchain".

TikTok bashkëpunon me platformën e transmetimit të muzikës me kripto Audius

Metoda e ndarjes së muzikës Audius u shndërrua në një nga sistemet fillestare të transmetimit për të shoqëruar me TikTok, duke lejuar klientët të ndajnë drejtpërdrejt këngë me aplikacionin e preferuar.

Në një lajm të së hënës, Audius pretendoi se në të vërtetë kishte bërë partneritet me TikTok në prodhimin e një atributi krejt të ri të quajtur TikTokSounds Sipas një takimi të Rolling Stone me themeluesin e Audius dhe gjithashtu oficerin kryesor të policisë Forrest Browning, asimilimi me siguri do t'u mundësojë klientëve të eksportojnë gjurmët e zhvilluara me metodën për TikTok me një klikim, në një iniciativë për të përmirësuar procedurën.

Megjithëse Audius deklaron se duket se do të përfitojë nga teknologjia moderne blockchain për të kompensuar krijuesit e materialeve, përveç rritjes së hapjes për pagesat ndaj muzikantëve, asimilimi me TikTok duket të jetë shtesë në lidhje me këngët në vend që të shtypë mesazhe në lidhje me kriptomonedhën ose financimin e decentralizuar. Sipas Browning, rreth 95% e klientëve të Audius "nuk kanë asnjë sugjerim që të përfshihet edhe blockchain."

Duke iu afruar një miliard konsumatorëve energjikë nga muaji në muaj, TikTok raportoi në korrik se 75% e klientëve të tij me qendër në SHBA gjejnë muzikantë të rinj përmes aplikacionit. Audius aktualisht ka rreth 5 milionë konsumatorë energjikë nga muaji në muaj pas fillimit të tetorit, me shumë simbole të administratës së tij të caktuara për krijuesit bazuar në shumëllojshmërinë e rrymave që ata krijojnë. TikTok aktualisht nuk u mundëson klientëve të marrin fisnikëri efikase nga transmetimi i këngëve, por përkundrazi ofron mundësi për ekspozim të drejtpërdrejtë dhe gjithashtu përfshirje me ndjekësit.

Related: Aplikacionet e tregtimit mbajnë nën kontroll TikTok

Asimilimi është më tepër një hap tronditës për TikTok që ofroi zgjedhjen e aplikacionit për të nxjerrë jashtë ligjit materialin e marketingut të bazuar në kriptomonedhë, përveç "promovimit të të gjithë produktit dhe shërbimeve ekonomike" në Korrik Shumë klientë zbuluan kriptomonedhën Dogecoin (DOGE) të bazuar në meme nga video TikTok klipe që bëjnë xhiro në 2015.

Lexo artikullin:  Gazetari dhe Youtuberi Tim Pool beson se 1 Bitcoin 'Përfundimisht do të jetë i barabartë me 1 milion dollarë'

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju