Senatori amerikan paralajmëron miratimin e ligjit të paprovuar të kriptos do të mbysë inovacionin dhe 'do t'i bëjë amerikanët më të varfër'

Senatori amerikan paralajmëron miratimin e ligjit të paprovuar të kriptos do të mbysë inovacionin dhe 'do t'i bëjë amerikanët më të varfër'

Ndërsa përshkruan çështjet që ai ka në lidhje me shumë aranzhime në shpenzimet e objekteve prej 1.2 trilion dollarësh gjatë seancës së Senatit të Shtunën, senatori amerikan Mike Lee nga Utah theksoi marrëveshjen në lidhje me kriptomonedhën, të cilën ai e quajti "& ldquo; një treg që '& rsquo; po krijohet shpejt brenda Shteteve të Bashkuara. ”& rdquo;

Ai mbajti në mendje se aranzhimi i kriptos “& ldquo; duket se kanë nevojë për ata që blejnë dhe ofrojnë kriptovaluta për ta trajtuar atë me të njëjtën metodë siç do të bënin shkëmbimin e letrave me vlerë. ”& rdquo;

Sidoqoftë, senatori argumentoi se kriptovalutat janë “& ldquo; vërtet të ndryshme se letrat me vlerë. ” & rdquo; Ai përfshiu: & ldquo; Këto nuk janë & rsquo; t thjesht aksione. 'Shtë '& rsquo; është diçka vërtet e ndryshme. 'Shtë '& rsquo; si një medium qarkullues që, nëse përqafohet më shpesh, mund të ndihmojë me një sasi të madhe të aktiviteteve financiare dhe një zhvillim të madh brenda Shteteve të Bashkuara të Amerikës. ”& rdquo;

Ai paralajmëroi: (*), në realitet, ne e kalojmë këtë shpenzim, shënojmë fjalët e mia, ajo & rsquo; do të ketë një ndikim rrëqethës në zhvillimin brenda këtij sektori & hellip;

Nëse jashtë vendeve mund të jenë ata që do të përfitojnë të lidhur me ligjet këtu në Shtetet e Bashkuara nëse ne përdorim një teknikë të paverifikuar, të paprovuar, të paidentifikuar. Shtetet e Bashkuara vazhduan: “& ldquo;

Senatori Lee ju & rsquo; Do të shihni fluturimin e zhvillimit dhe investimet financiare të lidhura me zhvillimin, në zonat jashtë botës në mbarë botën. "& rdquo; Ajo që paralajmëroi se qeveria federale është" & ldquo; përpjekja për të përqafuar politikat rregullatore shumë dekada të vjetra në një lloj shkëmbimi krejt të ri--ai që, sipas metodës, vlen vërtet jashtëzakonisht privatësinë personale të atyre që shkëmbejnë në të. ”& rdquo;

Ai senatori sugjeroi: “& ldquo;

Ajo që ju & rsquo; do të heqësh vlerën duke pasur nevojë që e gjithë ajo të nënshkruhet dhe të zbulohet hapur duke i ofruar qeverisë federale aftësinë për të parë në të, ju '& rsquo; do të shtypësh zhvillimin, ti & rsquo; do të shqetësoni shumë individë, dhe ju & rsquo; do të bëhet nëse është më i varfër. ”& rdquo; Amerikanët e konsideroni argumentin e bërë nga

Lexo artikullin:  A do të arrijë Ethereum në nivelet e tij të larta para Bitcoin?

Çfarë? Senatori Mike Lee na kupton në fushën e vërejtjeve të listuara më poshtë. Le të

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju