Rrjeti kryesor VeChain Thor arrin 10 milionë blloqe arritje pa asnjë ndërprerje

Sistemi i monitorimit të zinxhirit të furnizimit arrin piketën blockchain ndërsa afrimi i rëndësishëm i marrëveshjes është afër.

Rrjeti kryesor VeChain Thor arrin 10 milionë blloqe arritje pa asnjë ndërprerje

Sistemi i zinxhirit të furnizimit VeChain në të vërtetë ka arritur një arritje në lidhje me kohën e duhur dhe blloqet e rafinuara në rrjetin VeChain Thor.

Fondacioni VeChain e ngarkoi suksesin në Twitter TwitterSept 1, duke përfshirë se ishte "një arritje e rëndësishme që është dëshmi e shkallëzueshmërisë, mbrojtjes dhe sigurisë së mirë të bazuar në blockchain-in tonë publik".

Rrjeti VeChain Thor aktualisht ka tejkaluar 10 milion blloqe dhe gjithashtu aktualisht ishte duke rafinuar numrin e bllokut 10,004,141 në kohën e kompozimit. Krahasimisht, Bitcoin në të vërtetë ka regjistruar një kohë funksionimi 99.98% sepse Janar 2009 sipas këtij gjurmuesi.

Fondacioni vuri në dukje se në fakt ka parë përdorim të biznesit nga titani i biznesit Walmart dhe gjithashtu nxitje qeveritare nga San Marino dhe gjithashtu nga Kina, ku detyra ka lidhje të ngushta. VeChain bashkëpunoi me një filial të Walmart në Kinë për të gjetur ushqimin në qershor 2020.

Sipas Fondacionit, ka disa azhurnime të rëndësishme infrastrukturore në tub, të tilla si Vërtetimi i Autoritetit 2.0 së bashku me "shumë më tepër bashkëpunime dhe gjithashtu të shfrytëzojnë situatat, aplikacionet e zonës, zhvillimin dhe madje edhe më shumë".

VeChain përdor një pajisje marrëveshjeje të Dëshmisë së Autoritetit e cila lejon rrjetin të procedojë blerje me shpejtësi të lartë bazuar në identifikim dhe gjithashtu të regjistrojë rekord si një rrezik, duke përdorur thjesht 101 nyje autoriteti.

Sistemi i monitorimit të zinxhirit të furnizimit të biznesit përgatitet të përditësohet në një pajisje të gjeneratës së ardhshme të quajtur PoA 2.0-SURFACE, të cilën e quan një "strategji të sigurt dhe të sigurt, të përdorimit fleksibël, dhe gjithashtu të arsyeshëm pa pirun të zgjerimit të zinxhirit".

Përditësimi sigurisht që do të lejojë një xhiros më të madhe në zinxhir dhe gjithashtu do të minimizojë mundësinë e pirjes me "shkallën më të lartë të mbrojtjes së informacionit të pabazuar në çdo lloj sistemesh të ndryshme të blockchain", sipas VeChain.

VeChain prezantoi testnetin e tij publik me 2 elementet fillestare të azhurnimit të marrëveshjes në fund të korrikut, megjithatë, nuk përcaktoi një ditë nisjeje për rrjetin e fundit kryesor.

Lexo artikullin:  Qeveria e Pakistanit Jo Kundër Investimeve në Kripto, Gjykata e Lartë kërkon rregullore

Kohët e fundit, VeChain zbuloi një bashkëpunim me kompaninë ndërkombëtare të zgjidhjeve të pronës së biznesit Jones Lang LaSalleIncorporated Kompania po funksionon me VeChain për të parë blockchain të qëndrueshëm që nxit me qëllim të rritjes së procedurave të tij në Kinë.

Related: Bashkëpunimet e shkallës së ndërmarrjes dërgojnë normën e VeChain (AFP) në nivele të reja

Më 26 gusht, CryptoPumpLajmet raportuan se VeChain në të vërtetë kishte prezantuar një përpjekje krejt të re që sigurisht do të ndihmojë shërbimet në monitorimin dhe raportimin e informacionit të tyre të ndikimit të karbonit. Ajo promovoi shërbimin e ri Digital Carbon Footprint SaaS si një "pajisje që mund të vendoset shpejt, duke lejuar sipërmarrjet e të gjitha dimensioneve të riinxhinierojnë teknikat e tyre të monitorimit të informacionit të ndikimit të karbonit".

Shenja autoktone e VeChain, AFP, në të vërtetë ka fituar shumë në pjesën e përparme të avancimeve të detyrave aktuale. VETERINARIAN ka fituar në të vërtetë 14% gjatë 24 orëve të mëparshme për të tregtuar në $ 0.138 sipas CoinGecko dhe gjithashtu aktualisht është rritur me 60% gjatë muajit të mëparshëm-megjithatë ende 51% nën nivelin më të lartë të tij të Prill 19 të 0.28 $.

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju