Shërbimi i rimëkëmbjes së portofolit ndihmon njeriun të rimarrë aksesin në 10 milion DOGE

Ky shofer kamioni në pension u mbyll nga 10 milion DOGE me vlerë 3 milion dollarë. Pastaj, një shërbim i rikuperimit të portofolit erdhi në shpëtim dhe e ribashkoi atë me një pasuri.

Shërbimi i rimëkëmbjes së portofolit ndihmon njeriun të rimarrë aksesin në 10 milion DOGE

Një shërbim i rikuperimit të portofolit thotë se ka arritur të pamundurën-hapjen e një portofoli gjashtë vjeçar që përmbante 10 milion DOGE.

KeychainX tha se ishte kontaktuar nga një shofer kamioni në pension i cili kishte blerë një magazinë masive Dogecoin në 2015 për rreth 1,500 dollarë. Shpejt përpara tani dhe vlera e tij ishte rritur me më shumë se 2,000x - dhe tani do të ishte me vlerë më shumë se 3 milion dollarë.

Këtu qëndron problemi: PIN -i i portofolit të tij Android ishte 12 shifror, diçka që kompania mendoi se do të ishte e pamundur të thyhej gjatë gjithë jetës.

Ekipi KeychainX filloi punën duke kërkuar numra që kishin rëndësi për të - siç është viti i lindjes së tij. Nga këtu, ata analizuan portofolin që ai përdori për të vlerësuar llojin e kriptimit të portofolit që ishte vendosur.

U zhvillua një gamë e pafund eksperimentimesh - dhe pastaj ndodhi një përparim: Ata kuptuan se pjesë e sugjerimeve të pronarit të kuletës mund të jetë PIN -i. Funksionoi.

Një moment nervoz

Një nga pikat më thumbuese të thonjve për KeychainX ishte sigurimi që fondet në portofol të lëviznin në mënyrë të sigurt. Për shkak se datonte gjashtë vjet më parë, ekipi vlerësoi se do të duheshin disa ditë për t'u sinkronizuar.

Më shumë njohuri nga keychainx këtu

Momenti më nervoz që përfshinte përfundimin e një transaksioni të vogël prove për të siguruar që DOGE nga shuma mund të arrinte me siguri destinacionin e saj të ri.

Masa paraprake shtesë u morën gjithashtu për të siguruar që keyloggers nuk ishin instaluar që mund të shkaktojnë zhdukjen e fondeve.

Robert Rhodin, CEO i KeychainX, tha se investitori i kënaqur i DOGE ka premtuar të ndajë një birrë herën tjetër kur të jetë në qytet. Ai shtoi: “Të humbasësh një kunj në portofolin tënd nuk është e keqe në fund të fundit. Nëse arrini ta hapni vite më vonë, mund të jetë një shumë që ndryshon jetën. Këtë herë ishte. "

Lexo artikullin:  Kick.io synon të udhëheqë Lëvizjen DeFi të udhëhequr nga Cardano

Duke ndihmuar investitorët

KeychainX u lançua për herë të parë në 2017 dhe është e specializuar në rikuperimin e kriptove të humbura nga kuletat mobile, hardueri dhe softueri. Gjatë gjashtë muajve të fundit, ajo ka gjetur më shumë se 100 kuleta - dhe kryesisht fokusohet në marrjen e Bitcoin dhe Eterit që janë bërë të paarritshëm. Në të kaluarën, ata kanë ribashkuar investitorët me BTC nga 2013, dhe ETH që daton në para -shitjen në 2015.

Kompania thotë se softueri i saj i personalizuar është 1,000 herë më i shpejtë se mjetet e zakonshme kur është fjala për marrjen e çelësave - dhe se është e vetmja kompani e regjistruar publikisht që vepron në këtë hapësirë, një kontrast i fortë nga konkurrentët që përdorin pseudonime ose janë grupe të vetme.

"Ekziston një mendim i zakonshëm se 20% e Bitcoin janë humbur përgjithmonë, ne besojmë se ato Bitcoin janë vetëm duke pritur për t'u zbuluar," tha KeychainX për CryptoPumpLajme.

Mësoni më shumë rreth KeychainX

Disclaimer. kriptoPumpLajmet nuk miratojnë asnjë përmbajtje ose produkt në këtë faqe. Ndërsa ne synojmë t'ju ofrojmë të gjithë informacionin e rëndësishëm që mund të marrim, lexuesit duhet të bëjnë kërkimet e tyre para se të ndërmarrin ndonjë veprim në lidhje me kompaninë dhe të mbajnë përgjegjësinë e plotë për vendimet e tyre, as ky artikull nuk mund të konsiderohet si një këshillë investimi.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju