Mirësevini në Crypto Jeff Gross - Poker Superstar Shenjat si Ambasador në eSports NFT Platform 2Crazy

pres-relis

NJOFTIMI PËR SHTYP. 2Cmendur është i nderuar të prezantojë Jeff Gross, o një nga lojtarët më të mirëkuptuar të pokerit në jetë, si ambasador i platformës eSports NFT.

&#x 201C; Tani që është përfundimisht kryesore, ne &#x 2019; do të donim t'ju mirëpresim, Jeff Gross, dhe gjithashtu ta prezantojmë atë në lagjen tonë, &#x 201D; deklaroi grupi 2Crazy.

Jeff Gross është një lojtar ekspert i pokerit me mbi 3.3 milion dollarë në të ardhura nga ngjarjet online dhe gjithashtu 2 milion dollarë në internet. Për të rritur aftësitë e tij në poker, Jeff punon si një ambasador poker për partypoker, ka podcast -in e tij (mbi 140 episode), ka një 85,000+ që përputhet me dridhjen (televizioni JeffGrossPoker) dhe gjithashtu ka disa llogari të faqeve të mediave sociale në Instagram, Twitter, dhe gjithashtu Twitch me shumë fansa të panumërt të përkushtuar.

Sepse 2Crazy shes lojëra elektronike eSports dhe gjithashtu pokeri janë ndër globin &#x 2019; video lojërat e preferuara, regjistrimi me Jeff në linjat 2Crazy është një veprim fitues. 2Crazy sjell globin &#x 2019; platforma e parë që ju ofron mundësinë të argëtoheni me ose përkundrejt transmetuesit/lojtarit tuaj të preferuar dhe gjithashtu Jeff është lidhja ideale në internet për drejtimin e të famshëmve.

Në përmirësim, me bazën e tij të ndjekësve, tifozët dhe gjithashtu më së shumti partneritetet e tij solide, Jeff sigurisht që do të sigurojë ekspozim shtesë direkt ndaj 2Crazy dhe gjithashtu platformës, dhe gjithashtu me ndihmën e lidhjeve të tij gjithëpërfshirëse, 2Crazy me siguri do të jetë në gjendje të ketë qasje në super yje shtesë nga zona të ndryshme të tjera të eSports gjithashtu.

Jeff me siguri do të ofrojë si ambasador për 2Crazy, dhe gjithashtu me përvojën dhe aftësinë e tij, ai me siguri do të mbikëqyrë për të sjellë edhe më shumë njohje për emrin e markës dhe gjithashtu për të përhapur fjalën në të gjithë botën me lidhjet e tij!

Supozimi për këtë vit është të shihni platformën e ajrit duke kombinuar lojtarët më efektivë në planet (super yjet).

Lexo artikullin:  Ekonomia e Meme Token rritet 14% në 2 javë - DOGE, Komanda SHIB 83% Dominim

&#x 201C; Ne parashikojmë që sugjerimi ynë gjenial sigurisht që do të sjellë me vete edhe pjesën e mbetur të globit &#x 2019; lojtarët eSports dhe gjithashtu zhvillojnë një dizajn krejt të ri të lojërave video në internet, &#x 201D; deklaroi grupi 2Crazy. &#x 201C; Ne shikojmë përpara në një vit të mrekullueshëm, dhe gjithashtu ne &#x 2019; u mbushëm me ngazëllim për të parë lojtarët në platformën tonë.

&#x 201C; Ne në 2Crazy jemi ëndërrimtarë; ne shohim të ardhmen në tregun eSports. Puna nuk është e drejtpërdrejtë megjithatë sigurisht që do të jetë kënaqëse. Kursi ynë drejtohet me veprime dhe gjithashtu objektiva, dhe gjithashtu pikërisht këtu, në bashkëpunim me Jeff, ne shohim një përparim të konsiderueshëm në zhvillimin e platformës sonë novatore. &#x 201D;

&#x 201C; Ne e njohim dhe vlerësojmë Jeff, dhe gjithashtu ne &#x 2019; është pozitiv në aftësitë e tij për të çuar 2Crazy atje ku kërkon të jetë. Në krye të sistemeve eSports. Ne jemi vërtet të emocionuar në lidhje me këtë bashkëpunim dhe gjithashtu mund të &#x 2019; t vononi për të parë lojërat elektronike në punë. &#x 201D;

2Cmendur

Kanë kaluar ditët kur videolojërat ishin rezervuar për një konkurrent të pakujdesshëm, të pushuar në mes të ditës mes miqve të ngushtë. Në vend të kësaj, futuni në globin e mahnitshëm të eSports duke përfshirë garat në mbarë botën, shikuesit në arena ulërijnë në numrat që qëndrojnë pas ekraneve më moderne dhe dritave.

Lojtarët në të vërtetë kanë arritur famë të ngjashme me yjet me rrjete në sisteme si Twitch që tërheqin vizitorë të panumërt dhe gjithashtu një numër të madh regjistruesish. Por sipas 2Crazy, kjo nuk është &#x 2019; aty ku përfundon përparimi i këtij tregu shumë miliardë dollarësh. Në realitet, ky është thjesht fillimi.

Me 2Crazy, kur fitoni një NFT, mundësitë janë vërtet të pakufizuara. Përdoruesit e platformës 2Crazy gjithashtu mund të shikojnë përpara për përfitime të veçanta të shtuara si lojëra loto, dhurata falas, si dhe pika NFT për individët që po vendosin 2 $ CRAZY.

Lexo artikullin:  Institucionet vazhdojnë të shkarkojnë ekspozimin e drejtpërdrejtë të BTC, përkundër kthimit të kostos

Nëse ju &#x 2019; nuk jeni të ditur për NFT -të, mund të gjeni gjithçka që kërkoni në këtë shpjegues të drejtë këtu

2Cmendur mbështetet nga Twin Apex Capital, ICO Pantera, Exchange bitcoin.com, Dark Pool, MDA Capital, MXC, Magnus Capital, Stakely, X21, Megala Ventures, Blocksync, Clouds Capital, Skynet, Protokolli Orion, Exnetwork Capital, & AU21.

Për më shumë në 2Crazy, shikoni këto lidhje në internet:

  • Faqja e internetit: https://www.2crazynft.com
  • Telegram: bit.ly/ 2crazytg
  • Twitter: https://twitter.com/2crazylive
  • Medium: https://2crazy.medium.com
  • Email: support@2crazy.com

 0;

Ky është një njoftim për lajme. Lexuesit duhet të bëjnë vetë këmbënguljen e tyre të duhur para se të ndërmarrin çdo lloj aktiviteti të rëndësishëm për firmën e reklamuar ose ndonjë prej bashkëpunëtorëve ose zgjidhjeve të saj. Bitcoin com përjashtohet, drejtpërdrejt ose tërthorazi, për çdo lloj dëmtimi ose humbjeje të krijuar ose afirmuar të nxitet nga ose rreth përdorimit ose varësisë nga çdo lloj përmbajtje në internet, artikuj ose zgjidhje të diskutuara në lansimin e gazetarisë.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju