Aplikacioni Yield dyfishon asetet në tremujorin e tretë pasi rezulton i madh me partneritetin në Premier League

financuar

Aplikacioni YIELD, një biznes i FinTech dhe gjithashtu një sistem administrimi elektronik i pasurive të pronës, në të vërtetë ka lëshuar rekordin e tij të TM3, duke zbuluar se kompania po vazhdon një trajektore solide zhvillimi gjatë tremujorit të 3 -të të vitit 2021, e cila e pa atë të rrisë asetet e saj të trajtuara dhe gjithashtu të krijojë një partneritet me llogari të lartë me klubin e futbollit Premier League, West Ham United

Tremujori pa YIELD App &#x 2019; Asetet e administruara rriten me 107% nga 163.6 milion dollarë në fund të qershorit 2021 në 339.4 milion dollarë deri në fund të shtatorit, duke vënë në dukje një 9 mujor fillestar të gjallë për Aplikacionin YIELD pas fillimit të tij beta në dhjetor 2020 dhe gjithashtu publikimin publik në shkurt të këtij viti Me

Aplikacioni YIELD tha se rritja në fakt ishte nxitur në një përbërës të madh nga fillimi i Fondit të tij Bitcoin në korrik, i cili arriti kufirin e tij prej 500 BTC në vetëm disa ditë nga raundi i tij fillestar i mbledhjes së fondeve. Rihapja e fondit në gusht gjithashtu pa mes kompanisë &#x 2019; Ditët më të mëdha për regjistrimet individuale të reja, me afro 1,500 klientë të rinj që regjistrohen në 20 gusht.

Zhvillimi i aseteve u rrit shtesë nga një shumëllojshmëri e zgjeruar e biznesit dhe gjithashtu klientëve institucionalë, me mbulimin e aplikacionit YIELD që aktualisht ofron më shumë se 60 klientë në këtë seksion, duke ndryshuar nga biznesi blockchain në automjetet tipike të investimeve financiare në vendet e punës shtëpiake në të gjithë Evropën, Azinë dhe gjithashtu Australi

Regjistri specifikon se theksi i 3 muajve gjatë gjithë shtatorit, megjithatë, ishte YIELD App &#x 2019; partneriteti me West Ham United, një klub futbolli i Premier League me seli në Londër në MB. Aplikacioni YIELD është aktualisht shoqëruesi i menaxhimit të pasurisë dixhitale të pasurisë së klubit deri në përfundimin e periudhës 2021/22 në qershor 2022.

Aplikacioni YIELD thotë se oferta sigurisht që do të shohë atributin e sistemit të administrimit të pasurisë elektronike në të gjithë West Ham United &#x 2019; ndërveprimet me 60 milionë ndjekësit e tij në të gjithë globin, duke zgjeruar ndjeshëm shtrirjen e aseteve elektronike në tregjet konvencionale të synuara.

Regjistrimi i TM3 gjithashtu sheh që Aplikacioni YIELD rrit hapjen e tij duke rritur ndjeshëm raportimin e profilit të tij për të përbërë nga detaje të konsiderueshme mbi administrimin e rrezikut, pishinat e policave të sigurimit, dhe gjithashtu vetëm se si kompania shpenzon klientët &#x 2019; fondet. Kompania thotë se në fakt ka blerë kontabilitetin kryesor blockchain dhe gjithashtu kompaninë e kontabilitetit Armanino për të raportuar mbi përfitimet e saj, ndërsa po ashtu po bashkëpunon me sistemin premtues të modelit të rrezikut DeFi Credmark për kontabilitet shtesë.

Duke komentuar mbi Raportin e Aplikacionit YIELD Q3, Tim Frost, CEO i YIELD App, deklaroi: &#x 201C; Në 9 muajt e nisur që beta jonë në Dhjetor 2020, Aplikacioni YIELD në fakt ka kaluar nga qëndrueshmëria në qëndrueshmëri, duke u zgjeruar në mënyrë të jashtëzakonshme normë. Vetëm në tremujorin e fundit, ne kemi parë aktivet tona të trajtuara më të mëdha se të dyfishta dhe gjithashtu kemi mbrojtur një partneritet të mahnitshëm të ri me West Ham United që na vë në mesin e nivelit kryesor të sistemeve të pasurive elektronike të pronës.

&#x 201C; Nuk mund të &#x 2019; të jem shumë më i kënaqur me atë se si kanë kaluar në të vërtetë 9 muajt fillestarë të kompanisë sonë dhe gjithashtu po pres me padurim sukseset që na presin në 3 muajt e fundit të vitit, dhe gjithashtu të kaluarën. Me grupin tonë të fortë dhe gjithashtu në zgjerim dhe gjithashtu propozimin tonë për të rrahur tregun, unë jam pozitiv që YIELD App sigurisht që do të përfundojë si një sistem udhëheqës për çdo individ kurioz për asetet elektronike, në të gjithë globin. &#x 201D;

 0;

Lexo artikullin:  Nifty News: Antike John Cena, simbole rum, SuperRare 2.0, si dhe shumë më tepër ...

Ju lutem klikoni në këtë lidhje për të parë Raportin e plotë të Aplikacionit YIELD Q3

 0;

Rreth aplikacionit YIELD

Aplikacioni YIELD mendon se të gjithë duhet të kenë qasje në mundësitë më efektive të investimeve financiare. Objektivi i tij është të hapë mundësinë e plotë të aktiveve elektronike, t'i përfshijë ato me një nga shanset më të kënaqshme të ofruara në të gjitha tregjet ekonomike dhe gjithashtu t'i bëjë ato të ofruara për globin. Për të arritur këtë, biznesi ofron një sistem administrimi të pasurisë elektronike të pasurisë së përparuar që lidh financimin tipik dhe gjithashtu të decentralizuar në mjetet më të thjeshta të mundshme. Për më shumë detaje, shfletoni www.yield.app

Ky është një postim i financuar në blog. Mësoni se si të arrini tregun tonë të synuar më poshtë. Lexoni ju lutem vini re shënuar më poshtë.

Dëgjoni Podcast -in më të fundit të Bitcoin com:

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju