BTC fiton 15% në 3 orë mes kapjes së ngushtë

Bitcoin në fakt është rritur me shpejtësi për të vlerësuar rezistencën në $ 40,000 për herë të parë këtë muaj.

BTC fiton 15% në 3 orë mes një shtrydhje të ngushtë

Kostoja e Bitcoin është rritur në të vërtetë më shumë se 10% për thjesht disa orë më parë sot, me norma që rriten me shpejtësi nga afërsisht 35,000 $ për të shënuar thjesht të turpshëm prej $ 40,000 në 26 Korrik.

Veprimi i çmimeve zbulon një kapje të shkurtër të dhunshme që ndodhi ndërsa normat thyen mbi 35,000 dollarë, me vrullin bullish që shpejtohej papritur pasi normat u mblodhën me shpejtësi 15% nga afërsisht 34,000 dollarë në 39,800 dollarë brenda më pak se 3 orë.

Në të kundërt, BTC kishte marrë në të vërtetë 5 ditët e mëparshme për të fituar nga afërsisht $ 30,000 në 34,000 $. Deri në këtë shkrim, Bitcoin po ndryshon duart për rreth 38,500 dollarë.

Sipas CoinMarketCap, Bitcoin është fituesi kryesor për 24 orët e mëparshme në mesin e 30 pronave kryesore me anë të kapitalizimit, duke botuar një fitim prej gati 13%.

Takimi i befasishëm në të vërtetë ka parë shumë indikacione teknike që kthehen në përdorimin e sinjaleve bullish, eksperti i njohur, Lark Davis, duke njoftuar 426,000 tifozët e tij se kostoja e BTC po ecën përsëri mbi mesataren e saj lëvizëse 50-ditore.

Polkadot dhe Chainlink janë gjithashtu ndër fituesit kryesorë të ditës, secili ka rritur në të vërtetë me më shumë se 11% në 24 orët e mëparshme.

Me Dogecoin më pak se 9% për ditën, do të dukej se efekti i llogarisë së Elon Musk në Twitter në tregjet e monedhës meme ka filluar të ulet, me CEO të Tesla që boton një meme duke pohuar se "Dogecoin është para" në 25 korrik.

Pavarësisht nga përpjekjet e Musk, Dogecoin duket se ka zhvendosur në të vërtetë hapin e mbyllur me tregjet më të gjera të altcoin, me shumicën e pronave të kripto me kapak të madh që kanë botuar në fakt fitime të larta me një shifër për atë ditë.

Related: Kostoja Bitcoin nënkupton modelin e poshtëm të 'altoparlantit' dhe një shpërthim drejt $ 40K

Lexo artikullin:  Platforma DeFi Vee Finance shfrytëzoi për 35 milion dollarë në blockchain Avalanche

Pavarësisht nga azhurnimet me shpejtësi të afërt të Londrës për Ethereum, Ether po tërheq shumë paketën, duke botuar një fitim prej rreth 7% për 24 orët e mëparshme.

Si e tillë, ETH është kriptomonedha me performancë më të dobët e renditur në mesin e 10 kryesuesve nga kapitalizimi për ditën e mëparshme.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju