Celer prezanton rrjetin kryesor cBridge, tërheqës përputhshmërinë me shumë zinxhirë

Lëshimi i cBridge Version 1.0 përfshin një aplikacion softuer ndërfaqe dhe nyje.

Celer lëshon rrjetin kryesor të cBridge, duke premtuar pajtueshmëri me shumë zinxhirë

Platforma e shkallëzimit Shtresa 2 Celer Network në të vërtetë ka lëshuar zyrtarisht variacionin e rrjetit kryesor të cBridge, një rrjet me shumë zinxhirë që u ofron përdoruesve aftësinë për të ndërruar më shpejt zotërimet në shumë bllokime të shumta.

Me cBridge, përdoruesit mund të lëvizin menjëherë shenjat në të gjithë rrjetet Ethereum, Polygon, Binance Smart Chain dhe Arbitrum pa përjetuar ndonjë bllokim të trafikut të likuiditetit, zbuloi Celer E enjte Biznesi deklaron që cBRidge zgjidh shumë nga pengesat ekzistuese duke shmangur kombinimin e plotë të shërbimeve të shkallëzimit dy-shtresa , i përbërë nga një përvojë shumë e komplikuar e përdoruesit dhe burime të konsiderueshme të nevojshme për të lëvizur zotërimet nëpër zinxhirë të shumtë.

Related: Një e ardhme me shumë zinxhirë do të përshpejtojë novatorët dhe pronarët e bizneseve

Mo Dong, bashkëthemeluesi i Celer Network, deklaroi se qëllimi i punës së tij është të barazojë inovacionin e blockchain dhe ta bëjë atë më tërheqës për audiencat tradicionale:

"Si një platformë me burim të hapur me synimin për të sjellë adoptimin e blockchain në rrjedhën kryesore, qëllimi ynë me cBridge është të sigurojmë një rrjet transferimi me performancë të lartë dhe të përballueshme me vlerë të ndërveprueshme pa asnjë kompromis mbi sigurinë ose sigurinë pa besim."

Aplikimi i cBridge mund të përfundojë me përfitim të veçantë për përdoruesit e DeFi, të cilët mund të përfitojnë nga risia për të trajtuar shpenzimet e transferimit dhe likuiditetit kur lëvizin shenjat e tyre. Si KriptoPumpLajmet e raportuara, kërkesa për të minimizuar shpenzimet e marrëveshjeve në lidhje me DeFi ka tërhequr më shumë stilistë në rrjetin Celer Deri më tani, aplikacionet Celer dhe middleware kanë sjellë në të vërtetë më shumë se një milion përdorues, kryesisht në DeFi, lojëra video dhe ndërfaqe të veçanta.

Related: Urat e pasigurta mund të jenë sekreti i ndërveprimit të blockchain

Projektet që ndihmojnë në kombinimin ndër-zinxhir në të vërtetë kanë grumbulluar më shumë vëmendje në 2021. Pjesa më e madhe e kësaj përfshin komunitetin Polkadot, i cili thekson ndërveprimin dhe transferimet ndër-zinxhir. Lajmi për kombinimin e Polkadot shkaktoi një tubim të madh në CELR, shenja amtare e Celer, më parë këtë vit.

.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 3-4 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 5% në 45% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju