Sistemi Crypto lëshon punë krejt të reja të përqendruara në VTubers si dhe lojtarët

Një punë kripto ka lëshuar në të vërtetë një sistem krejt të ri që u mundëson lojtarëve të zbulojnë miq të mirë të rinj, si dhe një firmë prodhuese që synon të sjellë brezin e ardhshëm të VTubers në masat.

Platforma Crypto fillon projekte të reja që synojnë VTubers dhe lojtarë

Një metodë e ndarjes së decentralizuar të klimës ekonomike po promovon 2 punë krejt të reja që bëhen pjesë e mjedisit të saj gjithnjë në rritje.

TimeCoinProtocol ofron një atmosferë ku DApp mund të ndërtohen që i sjellin individët më mirë me njëri-tjetrin - si dhe biznesi gjithashtu është i përqendruar në gjetjen e zgjidhjeve që përfitojnë nga modat e tanishme.

Një nga punët e saj krejt të reja është GameTo modachi, e cila bën të mundur që lojtarët e pasionuar të zbulojnë lojtarë krejt të rinj për të ndarë entuziazmin e tyre. Jo vetëm që ky mjedis përdor një metodë efektive për të bërë miq të mirë të rinj, por gjithashtu u ofron individëve mundësinë për të luajtur video lojëra me drejtuesit kryesorë të YouTube, VTubers, si dhe lojtarë të specializuar të sporteve.

Gjatë secilës lojë video, lojtarët mund të ndërveprojnë me njëri-tjetrin në lidhje me aktivitetet e tyre të kohës së lirë, si dhe shkallën e interesit. Nga pikëpamja e shërbimit, kjo gjithashtu u mundëson ndikuesve të ofrojnë bileta për kohën e tyre, të ndajnë imazhe, si dhe videoklip, si dhe të lëshojnë simbole jo të këndshme gjithashtu.

Një stuhi rritjeje në të vërtetë ka ndodhur në GameTo modachi, si dhe çdo pikë kthese e udhërrëfyesit është vërejtur në të vërtetë në Github.

Një biznes i ri prodhues

TimeCoinProtocol aktualisht ka kohë që merret me YouTubers në internet - ose ndryshe referuar si VTubers -. Veçanërisht e preferuar në Japoni, kjo është ajo ku interpretuesit përdorin karaktere të frymëzuara nga anime për të komunikuar me ndjekësit e tyre si dhe përhapin përmbajtje krejt të re në internet për masat.

Biznesi aktualisht ka lëshuar një prodhim të ri VTuber të quajtur NeoRad, si dhe synon të çojë argëtimin në shtëpi në shkallën vijuese duke zbuluar globin e artit elektronik.

Objektivi i NeoRad është të mbështesë dizajnerët e rinj të përmbajtjes në internet ndërsa kërkojnë të zhvillojnë një përputhje me specialistët e tyre të zgjedhur - pavarësisht nëse janë lojëra kompjuterike, këndime vokale, këngë, anime ose komike. Një atmosferë e dobishme siguron që ata mund të krijojnë aftësitë e tyre si dhe të zbulojnë pikat e rëndësishme që ata duhet të plotësojnë në mënyrë që të përfundojnë të jenë një njeri i famshëm.

Lexo artikullin:  Frutat e tokës: Gjurmueshmëria e Blockchain u siguron fermerëve një përfitim të përballueshëm

Një larmi VTuberësh të famshëm aktualisht janë regjistruar aktualisht në NeoRad - të përbërë nga Shirahari Uni, Nekohime Niko, si dhe Irdori Mushiki Për t'ju ofruar një koncept të arritjes së disa prej këtyre VTubers, një pikë e madhe kthese për TimeCoinProtocol erdhi kur Shirahari Uni tejkaloi 100,000 klientët.

VTubers të talentuar mund të dërgojnë një aplikacion për t'u regjistruar në NeoRad mbi një bazë të veçantë, si dhe pretendimet e punës se po kështu po kërkon redaktorë të talentuar të videoklipit, ilustrues si dhe muzikantë që mund të funksionojnë si përbërës i grupit prodhues.

NeoRad si dhe Modachi GameTo ka shumë të ngjarë të funksionojnë në mënyrë simbiotike - me secilin sistem që reklamon sistemin tjetër.

Çfarë po vijon

TimeCoinProtocol në të vërtetë ka funksionuar plotësisht në zgjerimin e zgjidhjeve që furnizohen përmes sistemit të tij.

Duke parë paraprakisht, puna po përgatitet të rritë ekzistencën e saj në të gjithë Japoninë, Indinë, Indonezinë, Brazilin si dhe Filipinet - kombet që së bashku kanë individë të panumërt të ardhshëm. Nga këtu, biznesi dëshiron të zhvillojë emrin e tij të markës në Perëndim, ku një tërheqje e thellë me anime, si dhe shoqërinë japoneze ka shumë të ngjarë të përkeqësohet më mirë nga Olimpiadat e ardhshme në Tokio.

Siç është raportuar nga Crypto PumpNews, TimeTicketInc sapo zbuloi një sistem të sofistikuar të aksioneve që është gati të ndryshojë lidhjen midis stilistëve të shquar të përmbajtjes në internet, si dhe ndjekësve të tyre.

Krijuesi Sponsor Staking mundëson një koleksion të veçantë të ndikuesve për të ofruar produkte të pazakonta ose me botim të kufizuar NFT për individët që mbështeten në punën e tyre - me sistemin e kostove duke u siguruar që vetëm antiket më të mira të kriptos të jenë në dispozicion.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju