'DeFi verë' sheh hapjen e projekteve në fermat më të nxehta

Një ekosistem DeFi ka nisur një fushatë për të marrë entuziastët e kriptos gjatë verës - duke ofruar akses në të gjitha fermat më të nxehta.

'DeFi verë' sheh hapjen e projekteve në fermat më të nxehta

Kjo verë do të jetë më e madhja dhe më e mira e DeFi, sipas një projekti.

KardiaChain thotë se ka nisur një destinacion krejt të ri për entuziastët e kriptos - duke ofruar akses në fermat më të nxehta.

Ekipi shpreson të ndërtojë mbi suksesin e verës 2020, i cili ishte i dobishëm për të ndihmuar financat e decentralizuara të bëhen një sektor i vendosur brenda komunitetit të kriptos. Koncepte inovative të tilla si prodhuesit e automatizuar të tregut u realizuan, vlera totale e mbyllur në protokolle u rrit dhe ne filluam të shohim se si fuqia financiare i përket vërtetë njerëzve.

Këtë vit, KardiaChain po shpreson të sigurojë që historia të përsëritet duke ofruar një sërë përvojash ekskluzive - të gjitha gjatë nxjerrjes së produkteve të fundit DeFi.

Një faqe ulje e krijuar posaçërisht shërben si destinacioni përfundimtar për informacion mbi të gjitha projektet që mbështeten nga KardiaChain, duke armatosur fermerët me gjithçka që ata duhet të dinë. Udhëzime të hollësishme sigurojnë që përdoruesit të pajisen me mjetet që u duhen për t'u lidhur me fermat e tyre të zgjedhura.

KardiaChain thotë se i ka dhënë një theks vlerësimit dhe integrimit - duke siguruar që ekosistemi i tij është i hapur për të gjithë.

Një gur tjetër

Projekti thotë se fushatës së tij DeFi Summer i është dhënë një hov falë përparësive teknike të ofruara nga KAIDEX. Tarifat pothuajse zero do të thotë se ky ekosistem kripto ofron transaksione shumë më të lira sesa zinxhirët rivalë - dhe përfitimet e tjera përfshijnë rrëshqitje të ulët. Ndërkohë, shpejtësia e zgjidhjes së pesë sekondave gjithashtu u jep përdoruesve një epërsi thelbësore.

Përditësimet po ndodhin rregullisht gjithashtu. Një pirun i menjëhershëm i butë do të rrisë stabilitetin e sistemit, të gjitha ndërsa forcojnë masat e sigurisë për të siguruar që fondet e pjesëmarrësve janë të sigurta.

KardiaChain thotë se është vendi i projekteve të audituara që zvogëlojnë rrezikun e tërheqjeve të qilimave dhe mashtrimeve - dhe se përpiqet të jetë ekonomik duke ofruar tarifa të ulëta komisioni. Në përgjithësi, blockchain mund të trajtojë më shumë se 5,000 transaksione në sekondë, duke nxjerrë jashtë ujin si Ethereum.

Lexo artikullin:  'Bitcoin e rregullon këtë' - Projektligji i Infrastrukturës Amerikane do t'i shtonte 250 miliardë dollarë malit të borxhit

Çfarë është në ofertë

Përmes faqes së uljes së KAIDEX për fushatën verore, përdoruesit mund të hyjnë menjëherë në gamën e pishinave që ofrohen, të gjitha lidhin KAI me monedhat e tjera të kriptuara. Alsoshtë gjithashtu e mundur të krahasohen dhe të krahasohen rendimentet që lidhen me ferma të ndryshme.

Për ata që duan të argëtohen pak gjatë muajve të verës, lojëra të përqendruara në DeFi të tilla si FishCoin janë gjithashtu në dispozicion - dhe madje edhe më shumë tituj janë në rrugë e sipër.

Duke pasur parasysh se si bota po shkon gjithnjë e më shumë e lëvizshme së pari, një aplikacion i dedikuar është në dispozicion për të siguruar që përdoruesit të mund të tregtojnë në KAIDEX ndërsa janë në lëvizje.

Disa nga arritjet më të mëdha të KardiaChain gjatë 12 muajve të fundit kanë përfshirë lansimin e lojës NFT My DeFi Pet, e cila lejon lojtarët të vulosin personalitetin e tyre në koleksionet e kripto.

Dhe duke parë përpara, ekipi nuk ka në plan të qëndrojë i qetë - me versionin e dytë të KAIDEX që do të dalë në treg gjatë 12 muajve të ardhshëm.

Kjo verë do të jetë më e madhja dhe më e mira e DeFi, sipas një projekti.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju