Animacionet NFT 'Stoner Cats' për paralajmërim pas vonesës

Pas një fillimi të rremë dje, ekipi i Stoner Cats thotë se tani janë gati për të marrë dy.

Paraqitjet e animacionit NFT 'Stoner Cats' për lansim pas vonesës

Një seri e animuar me temë mace, që përmban artistë dhe personalitete të shquara nga hapësira e kriptos, thuhet se është përsëri në orar pas një vonese të papritur.

Stoner Cats është një seri NFT e nisur nga aktorja Mila Kunis në partneritet me bashkëthemeluesin e CryptoKitties Mack Flavelle, krijuesin e CryptoPoops NFT Jonathan Howard dhe të tjerët përmes përpjekjes së tyre të fundit Big Head Club. Projekti është planifikuar të nisë në 5:00 PM EST sot pasi një fillim i rremë parandaloi rënien e argumenteve të hënën. NFT-të e projektit, të cilat shfaqin karaktere nga shfaqja, do t'i lejojnë mbajtësit të shikojnë episodet ndërsa prodhohen dhe, në një moment të ardhshëm, gjithashtu mund të lejojnë një formë të qeverisjes mbi vendimet e prodhimit të studios.

"Ne jemi gati për nisjen sonte dhe të ngazëllyer," tha Flavelle për CryptoPumpLajmet, para se të vazhdoni të pranoni vështirësitë e përjetuara gjatë lansimit të djeshëm jo të plotë:

“Koha e njerëzve është gjëja më e vlefshme që ata kanë dhe ne i morëm kohën e tyre. Kështu që unë e kuptoj plotësisht zhgënjimin e tyre. ”

Related: Teknologjia Blockchain po i pengon NFT-të për shkak të këtyre tre defekteve të dizajnit

Dje, Flavelle u tha tifozëve të pakënaqur të maceve në Discord se "ne e shpëtuam atë" pasi ekipi gjeti një gabim në shtresat themelore të artit që mund të kishin prekur NFT-të e projektit. Llogaria e grupit në Twitter tha se ishte "duke punuar në disa çështje të teknologjisë" para se të njoftojë përfundimisht se shitja do të shtyhej të martën.

Shumë përdorues të kriptos ishin dukshëm të irrituar nga vonesa, me disa në Evropë dhe Azi që raportuan se kishin qëndruar zgjuar vonë për shkak të ndryshimit të zonës kohore për projektin që "dështoi të prente".

Pavarësisht nga problematikat, projekti vazhdon të tërheqë shumë vëmendje për shkak të përfshirjes së personave të famshëm të mëdhenj duke përfshirë Mila Kunis, Jane Fonda, Ashton Kutcher, Seth MacFarlane dhe Chris Rock. Të gjithë anëtarët e kastit thuhet se do të paguhen në Ether (ETH), përfshirë themeluesin e Ethereum Vitalik Buterin, i cili tha se do t'ia dhuronte pagën e tij për projektin Fondacionit SENS - një organizatë jofitimprurëse që hulumton aplikimet e ilaçeve rigjeneruese për plakjen.

Lexo artikullin:  Një dyqan aplikacioni i decentralizuar mund të çojë kripton drejt një centralizimi shtesë

Related: Pasdite një ditë qeni ndërsa Vitalik hedh shumë letra elektronike në emër të bamirësisë

"Unë mendoj se njerëzit kanë filluar të kuptojnë se nuk ka të bëjë me qasjen në pjesën e parë të përmbajtjes," tha Kutcher në një diskutim me Howard sot. "Ka të bëjë me qasjen në përmbajtjen e vazhdueshme që do të krijohet si rezultat i kësaj."

Aktori shtoi:

“Kushdo që po mban NFT në thelb ka teatrin e tij. Ata janë pronari i kioskës së biletave për të ardhmen. ”

Do të ketë 10,420 NFT fillestare të maceve në dispozicion me një çmim prej 0.35 ETH - afërsisht 784 dollarë në kohën e botimit. Çmimi i Eter u rrit në më shumë se 2,400 dollarë dje, por që atëherë ka rënë në 2,200 dollarë.

Episodi i parë i Stoner Cats - i titulluar "Stoned Awakening" - është vendosur për premierë në 29 korrik dhe do të jetë në dispozicion të pjesëmarrësve në shitjen e sotme.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 1-2 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin nga 20% në 150% fitim në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram "Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance ”. A jeni duke fituar tashmë duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provojeni! Ne ju dëshirojmë fat të mirë në tregtimin e kriptomonedhës dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si përdoruesit VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance. Shembujt mund të shihen në këtë faqe!
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju