Partitë, bisedat e kripto dhe super veturat të gjitha pjesët e këtij tubimi pesë-ditor të fundvitit në të gjithë Evropën

Një rast i klasit të parë do të shohë që individët të marrin pjesë në një tubim pesë-ditor të super-makinave në të gjithë Evropën që është totalisht me festime, ngrënie të klasit të parë dhe bisedime nga folësit kryesorë të kriptove.

Palët, bisedimet e kriptove dhe super-veturat të gjitha pjesë e këtij tubimi luksoz pesë-ditor në të gjithë Evropën

Ky grumbull super makinash ka një kthesë jashtëzakonisht unike: Pjesëmarrësit mund të përdorin kriptovaluta.

Running Crypto Rally është një rast rrjetëzimi pesë-ditor që do të vijë në Evropë-dhe garanton që do të mbushet me festime luksoze, biseda tërheqëse dhe vozitje me oktan të lartë.

Dita e parë do të marrë vizitorë me fat nga Londra në Champagne, gjithsej me një mëngjes në rrjet, vende të klasit të klubit në Eurotunnel në Calais, një shih në Circuit de Reims-Gueux dhe një vakt të shkëlqyeshëm ku secili kurs shoqërohet me një flluskë unike. Dita mbaron me një konkurs poker.

Pas një mëngjesi të përzemërt herët në mëngjes, udhëtimi vazhdon në seancat Crypto të Cyrihut dhe bisedimet do të mbahen për pije, me darkë në një ngrënie me 2 yje Michelin dhe një mundësi për t'u çlodhur në sallën VIP të Jade Club.

Dita 3 e sheh festimin të zhvendoset në Liqenin Como, ku pjesëmarrësit do të kenë aftësinë të marrin kënaqësi në anijet e energjisë në liqen, një rast bllokimi nga një folës unik i vizitorëve dhe hyrjen në një plazh personal.

Një festë e superjakteve është përgatitur për ditën 4 në Monako, së bashku me një mundësi për të biseduar organizimin. Dhe së fundi, dita e 5 -të do të ofrojë një rast kripto -rrjetëzimi, një udhëtim me helikopter në Nisë dhe një avion personal që do të kthejë pjesëmarrësit në Londër.

Pako e plotë

Dy plane janë në marrëveshje. Të dyja përbëhen nga leje rri kot në aeroport, fluturime kthyese, hotele të klasit të parë, hyrje në të gjitha festimet me pije të mirëpritura, transport i nivelit të lartë deri në fitimet e natës, darka me tre kurse dhe një portier individual.

Paketa e përbërë nga marrja me qira e super -makinave kushton 30,000 dollarë për 2 persona të ndarë, ndërsa paketa pa super -vetura mund të gjendet në 22,000 dollarë. Vendndodhjet e kufizuara janë lehtësisht të disponueshme në bazën e ardhjes së parë, të shërbyer fillimisht.

Vetëm disa nga automjetet në dispozicion përbëhen nga Lamborghini Aventador Roadster, McLaren 720S, Ferrari 488 Spyder dhe Rolls-Royce Phantom, me një Porsche 911 GT3 RS dhe një Bentley Continental GTC të përfshirë për një procedurë të shkëlqyeshme.

Lexo artikullin:  BBA shtyn për qartësi rregullatore të kriptos në Massachusetts

Në mënyrë thelbësore, organizatorët e rastit deklarojnë se do të ofrohet një rimbursim i plotë nëse kufizimet e udhëtimit të lidhura me COVID-19 nënkuptojnë që udhëtimi nuk mund të vazhdojë.

Pesë ditë, 5 kombe

Run Crypto Rally 2021 është për shkak të fillimit në Shtator 1, dhe organizatorët deklarojnë se orari aktualisht është i kufizuar në mënyrë rigoroze për atë që garanton të jetë përvoja e një jete të tërë. Zonat befasuese do të integrohen me disa nga emrat më të mëdhenj nga bota e zotërimeve dixhitale, duke zhvilluar një mjedis intim ku mund të krijohen kontakte krejt të reja.

Supermakinat kanë një vendndodhje unike në historinë e kripto - jo më shumë se LamL-ja e thjeshtë. Ky rast është vendosur për t'u dhënë mundësi financuesve dhe pronarëve të bizneseve të përziejnë së bashku të gjithë entuziazmat e tyre (jo vetëm organizimin dhe kënaqësinë) në një vend.

Rasti do të shfaqet në rrjetet sociale Hyprr DApp.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju