Ky sistem NFT vë në dukje rëniet unike nga atletët profesionistë të nivelit të lartë

Ky sistem u mundëson atletëve profesionistë kryesorë të fillojnë NFT-të e mirëfillta - me ndjekës që marrin mundësinë për të fituar suvenire unike dhe gjithashtu përvoja unike.

Kjo platformë NFT mburret me rënie ekskluzive nga atletët e nivelit të lartë

Një sistem i vlefshëm vetëm për atletë i ndjek ndjekësit me aktivitetet e tyre të preferuara sportive të famshëm, si kurrë më parë.

Blockasset në të vërtetë është përmirësuar në krye të Solana për shkak të saktësisht se si ky rrjet arrin bandën e gjerë dhe gjithashtu uli kostot - duke siguruar një përvojë të qetë së bashku me NFT me të cilat pronarët me siguri do të mburren me të.

Një koleksion aktual ka origjinën nga kapiteni italian Giorgio Chiellini, që luajti një detyrë kritike në fitoren e mrekullueshme të grupit mbarëkombëtar ndaj Anglisë në Kampionatin Evropian.

Artikulli ishte përqendruar në shpirtin e tij si luftëtar dhe gjithashtu u quajt Gladiatori, dhe gjithashtu përfundimisht përfundoi duke kushtuar një tmerrshme $ 60,000 - një shumë që në të vërtetë është quajtur një dokument Solana dhe gjithashtu Metaplex NFT.

Ankandet e tjera publike në të vërtetë kanë konsistuar në një koleksion të veçantë të David Trezeguet, përrallë franceze që nxori kampionin gjatë gjithë garës Euro 2000. Kjo rezultoi nga 16 korriku i drejtë.

Jepen një larmi përvojash premium për ata që përfitojnë të lidhura me procedurën e ofertës. Kjo konsiston në përmbushjen dhe gjithashtu mirëseardhjen, bluza të veshura me kostume, çizme të autorizuara, mesazhe të ajrosura nga lojtarët dhe gjithashtu mundësinë për të marrë pjesë në shqetësimet në internet dhe gjithashtu seancat e përgjigjeve mbi FaceTime.

Salla e Famshme e UFC Michael Bisping është një kapitalist dhe gjithashtu shoqërues i detyrës.

Përralla të reja, përvoja krejt të reja

Sipas Blockasset, përzierja e saj efektive e teknologjisë dhe gjithashtu aktiviteti sportiv u lejon ndjekësve të vijnë në kontakt me lojën video bukuroshe në një metodë të re krejt të re.

NFT-të e atletëve aktualisht janë një sektor me miliona dollarë. Ndryshe nga kartat e veprimtarive të konsiderueshme sportive dhe suveniret, ku gjërat e rreme janë të gjitha tipike, kartat e tregtisë elektronike dhe simbolet jo të këndshme prodhohen në bllokun për sigurinë e përfshirë. Kjo sugjeron që posedimi dhe gjithashtu origjina e secilit produkt mund të konfirmohen shpejt.

Lexo artikullin:  Shenja FXT përdor Binance Smart Chain pas suksesit ERC-20

“NFT-të janë një risi e mahnitshme dhe është një nder për të filluar koleksionin tim të parë me Blockasset. Unë gjithmonë jam duke kërkuar mënyra të reja për të komunikuar me tifozët, dhe NFT-të janë hapi më i madh përpara në këtë drejtim për një kohë të gjatë. Jam i sigurt që tifozët do ta pëlqejnë shumë koleksionin, ”pohoi Chiellini.

Kujdesi për mbikëqyrësin e Blockasset, Paul Evans, përfshiu që grupi i tij në të vërtetë ka qenë duke u përpjekur për të zhvilluar sistemin përpara përfundimit të konkursit - duke përfshirë: "It'sshtë një nder për të filluar me dy legjenda portreti të futbollit, veçanërisht lojtarët që kanë një histori e pasur në finalet e EURO. ”

Më shumë kuptime nga Blockasset këtu

Si funksionon

Atletët që shoqërojnë Blockasset-in fitojnë para nga shitja paraprake e secilit produkt dhe gjithashtu marrin aristokraci sa herë që NFT-të shiten sërish në të ardhmen. Kjo arrihet përmes përdorimit të marrëveshjeve të zgjuara të krijuara drejtë në antike. Reallyshtë me të vërtetë shpresuar se kjo me siguri do t'u mundësojë atletëve profesionistë të fitojnë para nga emri i tyre i markës dhe gjithashtu të fitojnë para nga një profesion efektiv shumë kohë pasi të dalin në pension.

Nuk janë thjesht të famshëm të futbollit që po përfshihen me këtë sistem. Boksieri Mbreti Terence Crawford - së bashku me të famshmit e UFC Darren Till dhe gjithashtu Leon Edwards - në të njëjtën mënyrë janë pajtuar për të nisur koleksionet përmes Blockasset.

Gjatë 12 muajve në vijim, fillestari ka strategji të forta për të përfunduar të qenit lider i tregut në NFT të sportistëve profesionistë të konfirmuar, duke siguruar përvoja unike që nuk mund të zbulohen askund tjetër.

Çdo tregtar që tregton kriptomonedhë në shkëmbimin Binance dëshiron të dijë për të ardhmen pumpnë vlerën e monedhave në mënyrë që të fitoni fitime të mëdha në një periudhë të shkurtër kohore.
Ky artikull përmban udhëzime se si të zbuloni se kur dhe cila monedhë do të marrë pjesë në "Pump”. Çdo ditë, komuniteti vazhdon Kanali Telegram Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për Binance publikon 10 sinjale falas për të ardhmen "Pump"Dhe raporton për të suksesshëm"Pumps ”të cilat janë përfunduar me sukses nga organizatorët e komunitetit VIP.
Shikoni një video në si të mësoni për kriptomonedhën e ardhshme pump dhe fitoni fitime të mëdha.
Këto sinjale tregtare ndihmojnë në fitimin e fitimit të madh në vetëm disa orë pas blerjes së monedhave të publikuara në kanalin Telegram. A po bëni tashmë një fitim duke përdorur këto sinjale tregtare? Nëse jo, atëherë provoni! Ne ju dëshirojmë fat në tregtimin e kriptomonedhave dhe dëshirojmë të merrni të njëjtin fitim si abonentët VIP të Crypto Pump Signals for Binance Sinjalet për kanalin Binance.
John Lesley/ autori i artikullit

John Lesley është një tregtar me përvojë i specializuar në analizën teknike dhe parashikimin e tregut të monedhës. Ai ka përvojë mbi 10 vjeçare me një gamë të gjerë të tregjeve dhe aseteve - monedhave, indekseve dhe mallrave. John është autori i temave të njohura në forume të mëdha me miliona shikime dhe punon si një analist dhe një tregtar profesional për të dy klientët dhe vetveten.

Lini një Përgjigju